Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και ομως, θα σε απογοητευσω, διοτι ΔΕΝ κοιμαμαι, και αν κοιμαμαι ειναι για πολυ λιγο!
    Και ειναι βασανιστικο, και ασχημο, στο τελος με βλεπω στο τρελλαδικο αφου τα νευρα μου , ο εγκεφαλος, ο οργανισμος, ελαχιστα ξεκουραζονται!
    Θα αναρωτιεσαι το γιατι!
    Πληρωνω το μεγαλυτερο σφαλμα της ζωης μου Ντορακι!
    Οχι-οχι, δεν εχει να κανει με θεμα υγειας!
    Με ανθρωπο εχει να κανει, με μια λανθασμενη δικη μου επιλογη!
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    ωχχ...
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αυτό είναι σχήμα οξύμωρο.

    Πώς είναι δυνατόν κάποιος να κάνει μία συνειδητή επιλογή, πιστεύοντας ταυτόχρονα ότι κάνει λάθος;

    Έχεις δίκιο, τρελαίνεσαι...
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μονο που η επιλογη εγινε πριν 10 χρονια!!!!!!!!
    Το οτι εχω κανει ενα τραγικο λαθος, το ανακαλυψα πριν ενα χρονο!
    Θα αναρωτιεσαι τι σχεση ειναι! bdsm?,vanilla?, switch?.
    Δεν ειναι τιποτε! Κουφαθηκες??????Τα εχασες???????
    Οπως το διαβαζεις!!!! Τ ι π ο τ ε!!!!!!!
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Καταλαβαίνω. Κόλαση δηλαδή. Λυπάμαι πολύ Μιρελλάκι.

    Σε συγχαίρω για το κουράγιο σου να εμμένεις στην αρχική σου επιλογή που είναι ένα τίποτε. Φαντάζομαι πως έχεις τους λόγους σου.

    Αλλά αυτό είναι ένα βασανιστήριο. Σωστά το έβαλες εδώ. Όταν σου λέω εγώ ότι αυτοβασανίζεσαι κάτι ξέρω.

    ΥΓ. Ούτε κουφάθηκα ούτε τα έχασα. Τα έχω τετρακόσια όπως πάντα. Και να κοιμάσαι λίγο περισσότερο καλή μου.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να κοιμαμαι???
    Ενας υπνος γεματος αγχος, ενας υπνος γεματος εφιαλτες, μονο οταν πεθανω θα κοιμηθω κανονικα και δια παντος!
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είσαι σίγουρη ότι δεν θα επανέλθεις δριμύτερη; Άρχισα να έχω τις αμφιβολίες μου και γι αυτό. 
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κάνε μια προσπάθεια. Ο χρόνος είναι γιατρός, όπως λένε. Πρέπει να βάλουμε και εμείς το χεράκι μας Mirella.
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Περί βασανιστηρίων ο λόγος:

    Κλωτσάω την πόρτα του σπιτιού Του και μπαίνω μέσα φουριόζα, φορώντας ένα μπερέ στραβά και σιγοτραγουδώντας "You're so vain", με το ένα μου μωβ μάτι στον καθρέφτη για να δω αν μου πάει. Αυτός θεωρεί ότι μου πάει. Μπαίνει λοιπόν στη δικιά μου ζωή και με ρίχνει στα γόνατα για να δει αν σέρνομαι καλά πάνω στα χαλίκια. Σέρνομαι καλά.

    Με δέχεται, έτσι με τους μπερέδες και με τους καθρέφτες, και μπαίνει φουριόζος στην καρδιά μου. Στρογγυλοκάθεται εκεί και πίνει το κρασί του (το αίμα μου). Δεν παραπονιέμαι ούτε στιγμή. Με γεμίζει.

    Μετά μου επιτρέπει να δω το όμορφο πρόσωπό Του για ένα λεπτό. Ένα λεπτό!

    Τι πονάει περισσότερο, να ξεχάσεις ή να θυμάσαι;
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Να χάσεις αμέσως μετά το φως σου.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Τί είναι προτιμότερο; Να χάσεις το φως σου; Ή να μην έχεις δει ποτέ το φως;

    Ας ρωτήσουμε τους εκ γενετής τυφλούς. Υπάρχουν πολλοί.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πάντα πονάει περισσότερο όταν γνωρίζεις τι χάνεις. Γιατί σε αφήνει να δεις το πρόσωπο του για ένα λεπτό;