Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor


    Δεν ρώτησες τους εκ γενετής τυφλούς. Και δεν το σκέφτηκες διεξοδικά. Ή αλλιώς, είναι θέμα χαρακτήρα (ή εσωτερικού Δαίμονα).

    Δεν μπορείς να χάσεις κάτι που το πήρες μέσα σου έστω και στιγμιαία. Ούτε ξεχνιέται.

    Με αφήνει να δω το πρόσωπό του για ένα λεπτό γιατί έτσι θέλει.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα εχω ηδη επανελθει δριμυτερη!
    Αδιαφορω για την υπαρξη του, οπως κι εκεινος για την δικη μου!
    Κι ας μοιραζομαστε τον ιδιο χωρο!
    Μα ακριβως εκει ειναι και το προβλημα.
    Το να ζεις με καποιον, να εισαι μαζι του στον ιδιο χωρο και να αισθανεσαι απεραντη μοναξια, και αυτο να μην σε κανει να νοιωθεις απογοητευση αλλα οργη!
    Οργη και επιθετικοτητα.
    Και εκεινος ξερει καλα τι σημαινει να οργισθω και να ξεσπασω, γιατι το δοκιμασε μια φορα και εκτοτε με τρεμει.
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αφού σε τρέμει δεν αδιαφορεί. Κι αφού δεν αδιαφορεί δεν μπορείς να αισθάνεσαι απέραντη μοναξιά παρά μόνο από ιδιοσυγκρασία.

    Η οργή και η επιθετικότητα μπορούν να είναι το προοίμιο της απόλαυσης. Όπως και το να τρέμει ο άλλος.
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor


    το χω ζησει αυτο. Μονο που δεν ειμαι τοσο μαζοχιστρια για να το αντεξω πολυ. Εφυγα. δεν ειχε κανενα μα κανενα νοημα πια.
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Να μπαίνει μέσα, έτοιμη να σε βασανίσει. Την περιμένεις γυμνός στα τέσσερα. Σε πιάνει από τα μαλιά, αλλά την τελευταία στιγμή δεν κάνει τίποτε. Σε σέρνει από τα μαλιά και σε κρεμάει από τα χέρια, ανήμπορος να αντιδράσεις. Μετά παίρνει ένα σκλάβο, αυτόν που μισείς περισσότερο και τον χρησιμοποιεί, κάνει σεξ μαζί του. Όταν τελειώσουν αυτός παίρνει εντολή να σε μαστιγώσει μέχρι να οικετέψεις να σταματήσει, μέχρι να ρεζιλευτείς στα μάτια του ή μέχρι να μην μπορείς άλλο. Μετά θα πρέπει να τον υπηρετήσεις μπροστά Της. Να γίνεις ο ταπεινός σκλάβος του. Αν περάσεις από όλα τα τεστ θα σε πάρει πάλι μαζί Της.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    σε ένα λευκό δωματίο παγερό γυμνός ,και από κάπου να ακούς φωνές να σε περιγελούν για τη κατάντια σου ,γεμάτος σημάδια ,πληγές ,ξεραμένα υγρά και τα μαλλία λαδωμένα και μπερδεμένα σαν τις σκέψεις ,πηγμένες .
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο Κύριός μου με ξεντύνει και με βάζει να στέκομαι στη γωνία σε ένα σαλόνι γεμάτο από κοινούς μας γνωστούς. Μου κρεμάει μία ταμπέλα στο λαιμό με τη λέξη "Γουρούνα" γραμμένη με μεγάλα κόκκινα γράμματα. Με αφήνει εκεί για όσο καιρό το θελήσει. Πλησιάζουν όλες οι άσπονδες φίλες και οι σαδιστές της δεκάρας, που αρπάζουν την ευκαιρία, με κοροϊδεύουν και γελούν μαζί μου. Δεν κλαίω. Σκέφτομαι ότι θα μπορούσε να είναι και πολύ χειρότερα. Θα μπορούσε ας πούμε να με είχε πασαλείψει με τα ίδια μου τα περιττώματα. Πάλι καλά.

    Με λογίζω το χαϊδεμένο του παιδί και προχωρώ στον δρόμο που διάλεξα. Αύριο θα καταβροχθίσω τους ανεγκέφαλους που σήμερα με χλευάζουν και θα φτύσω τα κουκούτσια που έχουν για μυαλό. Ο Κύριός μου ξέρει πολύ καλά τί κάνει. Έχουμε ακριβώς τις ίδιες απόψεις περί αυλής.
     
  8. female

    female Contributor



    Η πραγματικότητα έξω, μαζί και χώρια με την πραγματικότητα μέσα. Κόλαση και παράδεισος μαζί.

     
  9. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    να υπογράψω με ονοματεπώνυμο το συμβόλαιο σκλαβιάς. και να ζήσω όλη την υπόλοιπη ζωή μου σκλάβος Της, βοηθός Της στην εργασία Της, και μεεμφανή όλα τα σημάδια Της επάνω μου, χωρίς, ποτε-ποτέ-ποτέ να κάνω πίσω για οτιδήποτε... το οτιδήποτε... το εννοώ.
     
  10. gianfranko

    gianfranko New Member

    ειναι η πρωτη φορα που το ψαχνω και εχω μπερδευτει!
     
  11. Masie Attack

    Masie Attack New Member

    μμμ στις σχολικές εκδρομές πάντα ήθελα να κλείσω κάποιον σ ένα δωμάτιο, να τον γδύσω, να τον δέσω, να τον αφήσω έτσι ξαναμμένο και να φωνάξω όλο το σχολείο να τον δει.
    αλλά οι απόπειρες μου κατέληγαν πιο light....  
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Επαναφορά