Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπρατοτέστ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 19 Φεβρουαρίου 2017.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Επειδή κουράστηκα με τους πουθενάδες Άγγλους Γάλλους Πορτογάλους με τα τεστ τι βρικόλακας θα ήσουν, πια μάγισσα θα ήσουν, πιος θεός θα ήσουν, πόσο bdsm είσαι, που κυκλοφορούν στο ιντερνετ, για πρώτη φορά δημιούργησα ένα 100 % ελληνικό τεστ μόνο για μπρατ που θα σου πει όλη την αλήθεια για το τι είσαι ; Μέγκαμπρατ, Σέμι - σούμπαμπολ ή Σούμπαμπολ ; Τι είσαι. Θα τα μάθεις όλα τώρα.

    Σκέψου τον Κύριο των ονείρων σου.

    1) Ο Κύριος σου σε γαμεί από κώλο, και λίγο πριν χύσει βγαίνει από την πίσω τρύπα σου και σου λέει να έρθεις γρήγορα να τα πάρεις στο στόμα. Τι κάνεις ;

    α) Υπακούς και αμέσως δέχεσαι την κατάθεση με ευχαρίστηση.
    β) Κάνεις ότι δεν άκουσες, λέγοντας συγνώμη Κύριε επαναλάβατε και γλιτώνεις τα σκάγια που έπεσαν στο πάπλωμα
    γ) Κάνεις την πονηρή. Αργείς 2 - 3 - 4 δευτερόλεπτα, που θα έχει φύγει το βαρύ φορτίο δηλαδή και αρπάζεις μόνο τα ψιλά κάνοντας ότι το ευχαριστιέσαι πάρα πολυ.

    2) Ο Κύριος σου λέει ότι βαριέται να βγείτε την Κυριακή αυτή. Θα μείνουμε σπίτι σου λέει . Τι κάνεις;

    α) Κρατάς μούτρα και παίζεις το δράμα σου στο fb με τις φίλες σου λέγοντας πόσο μαλάκα Κύριο έχεις
    β) Δέχεσαι με χαρά την απόφαση του Κυρίου σου και πάς γρήγορα να του φέρεις μια μπύρα για να τον ευχαριστήσεις
    γ) Του λές την αλήθεια μεστην μούρη ότι είναι τσίπης και ότι δεν θέλει να βγεί και να χαλάσει λεφτά.

    3) Ο Κύριος σου, βάζει μια τσόντα στο ιντερνετ με μια βυζαρού ξανθιά κοιτάζει αυτήν που τον παίρνει και σε γαμεί από το πλάι, χωρίς να χάσει ούτε εικόνα. Προφανώς σκέφτεται ότι γαμεί αυτήν και όχι εσένα εκείνη την ώρα. Τι σκέφτεσαι;

    α) Υπέροχα, είμαι χρήσιμη στον Κυριο μου.
    β) Νιώθεις μια δυσαρέσκεια και μια αηδία, αλλά το κάνεις για χατήρι του Κυρίου σου.
    γ) Πατάς το safeword

    4) Ο Κύριος σου, σου ζητά να πλύνεις αμέσως τα πιάτα. Τι κάνεις ;

    α) Τον βρίζεις. Με πέρασε για μαλάκα λές. Αποχωρείς και γράφεις στο φόρουμ ότι δεν είναι Κυρίαρχος.
    β) Τα πλένεις με ευχαρίστηση γιατί στο είπε ο Κυριος σου
    γ) Κάνεις την πονηρή. Του αλλάζεις το θέμα για να το ξεχάσει και να μην τα πλύνεις

    5) Ο Κύριος σου θέλει να σε κατουρήσει στην μάπα, αλλά εσύ δεν είσαι ουρολάγνα. Τι κάνεις ;

    α) Πατάς το safeword και γλιτώνεις
    β) Δέχεσαι τα θεία αυτά ούρα στην μάπα σου και λες ευχαριστώ
    γ) Το κάνεις με μεγάλη δυσαρέσκεια. Ο Κυριος σου σε έκανε να αισθανθείς σκουπίδι. Άλλη μια τέτοια κουτσουκέλα και την γάμησε

    6) Ο Κύριος σου ανακοινώνει ότι θα φέρει και μια β' σαμπ στο σπίτι , όπου ο ρόλος σου θα είναι να τις κάνεις συνέχεια ντομινέισον για να πάμε σε σύστημα 1 - 2 - 3 και να μοιραστείτε τις δουλειές του σπιτιού. Τι κάνεις;

    α) Αρνείσαι πεισματικά. Τι την θέλει αυτήν αφού έχει εσένα. Παίζεις το δράμα σου
    β) Το δέχεσαι αδιαμαρτύρητα γιατί έτσι είπε ο Κύριος
    γ) Νιώθεις ένα σκουπίδι και μισό. Πάλι σε βανίλα Κυριο έπεσες

    7) Ο Κύριος σου, έκανε έλεγχο στα οικονομικά σου και διαπίστωσε ότι τα χεις κάνει μουνί καπέλο και χρωστάς της μιχαλούς παντού. Σου δίνει τα χρεωστούμενα για να σε καθαρίσει και να κάνεις μια καινούρια αρχή, χωρίς όμως να επαναλάβεις τα ίδια λάθη. Τι κάνεις ;

    α) Το δέχεσαι και νιώθεις πολύ άσχημα
    β) Δεν το δέχεσαι και κάνεις το σκατό σου παξιμάδι τον επόμενο χρόνο για να ξεχρεώσεις μόνη σου.
    γ) Το δέχεσαι και από μέσα σου λες για το τι καλα έκανες που ήρθες στο bdsm και βρήκες τον υπέροχο Bdsm Κυριο.

    8) Ο Κύριος σου νιώθει ότι δεν είσαι αρκετά σούμπα με την όλη σου στάση απέναντι του και πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο. Τι κάνεις.

    α) Τον γράφεις στα αρχίδια σου. Αυτή είσαι και αν δεν γουστάρει θα βγεις να τον κράξεις στο φόρουμ
    β) Στεναχωριέσαι και ρωτάς να μάθεις γιατί για το διορθώσεις
    γ) Ζητάς αποδέσμευση γιατί στάθηκες ανάξια. Λές τα καλύτερα λόγια στις άλλες σούμπες για αυτόν

    9) Ο Κύριος σου καλεί ενα εσκορτάκι σπίτι για να το γαμήσει και θυσιάζει έτσι 80 ευρώ για την εκπαιδευση σου. Σου λέει κρύψου στο σαλόνι να μην καταλάβει ότι είσαι σπίτι. Και να χαρείς με την χαρά του. Τι κάνεις ;

    α) Πατάς το safeword και φεύγεις
    β) Πηγαίνεις μέσα στο σαλόνι και γράφεις στο φόρουμ το δράμα που περνάς με αυτόν τον μούφα Κυριο
    γ) Κάνεις αυτό που σου είπε και εύχεσαι στον Κυριο σου καλή διασκέδαση.

    10) Ο Κύριος σου, στις 07.00 σήμερα σου ζητά πριν φύγει να φτιάξεις φακές. Γύρω στις 15.00 σε παίρνει και σου λέει ότι μετάνιωσε, έρχεται σπίτι και να τηγανίσεις πατάτες λουκανικα και αβγα. Τι κάνεις ;

    α) Το δέχεσαι. Είναι θέλημα Κυρίου
    β) Μπαίνεις στο φόρουμ και ανοίγεις θέμα για να πάρεις απόψεις αν ήταν ή οχι Κυριαρχική πράξη και τι ακριβώς ήθελε να σου διδάξει με αυτήν
    γ) Αρνείσαι πεισματικά. Φακές έχει και αν γουστάρει, δεν είσαι και κάνα βλήτο.

    11) Ο Κύριος σου αναφωνεί. Μου τέλειωσαν τα τσιγάρα Τι κάνεις ;
    α) Έφυγες με την μια στο περίπτερο.
    β) Περιμένεις και δεν κάνεις τίποτα. Δεν σου ζήτησε να πάς στο περίπτερο
    γ) Ε και τι έγινε. Ας πρόσεχε

    12) Ο Κύριος σου, σου ζητά αποδέσμευση και σου λέει αστο κοπελιά δεν κάνεις για bdsm εσυ . Τι κάνεις ;

    α) Το δέχεσαι με ευχαρίστηση
    β) Πατάς το safeword. Δεν έχει αποδεσμεύση και μαλακίες με φορτώθηκες τώρα , κανείς δεν παίζει με μένα.
    γ) Κάνεις τσαμπουκά και φασαρία αλλά το δέχεσαι

    13) Είσαι στην συναυλία με τις φίλες σου. Ο Κυριος σου λέει να έρθεις αμέσως σπίτι να του πάρεις μια πίπα γιατί καυλωσε. Τι κάνεις ;

    α) Το δέχεσαι.
    β) Κάνεις ότι δεν ακούς δεν έχει σήμα το κινητό
    γ) Πατάς το safeword

    14) O Λογαριασμός ρεύματος ήρθε πάλι 300 ευρώ. Ποιος φταίει ;

    α) Ο Κύριος με το τρυπάνι του.
    β) Εσύ με το πιστολάκι, το μαρκούτσι που ισιώνει τα μαλλιά και το καλοριφέρ μόνιμα
    γ) Κάποιος έχει κάνει πουστιά και έχει τραβήξει καλώδιο και κλέβει ρεύμα

    15) O Κύριος σου ζητάει να του πάρεις μια πίπα. Αμέσως μετά να στρώσεις και να κοιμηθείς στο χαλί, ενώ αυτός στο κρεβάτι. Δεν ειστε ίσα και όμοια αλλωστε. Τι κάνεις ;

    α) Πατάς το safeword και αρνείσαι
    β) Το κάνεις με μεγάλη δυσαρέσκεια και τον κράζεις απο μέσα σου
    γ) Το κάνεις χωρίς δεύτερη σκέψη.

    Πόντοι
    1α - 4
    1β - 1
    1γ - 2

    2α - 2
    2β - 4
    2γ - 1

    3α - 4
    3β - 2
    3γ - 1

    4α - 1
    4β - 4
    4γ - 2

    5α - 1
    5β - 4
    5γ - 2

    6α - 1
    6β - 4
    6γ - 2

    7α - 2
    7β - 4
    7γ - 1

    8α - 1
    8β - 2
    8γ - 4

    9α - 1
    9β - 2
    9γ - 4

    10α - 4
    10β - 2
    10γ - 1

    11α - 4
    11β - 2
    11γ - 1

    12α - 4
    12β - 1
    12γ - 2

    13α - 4
    13β - 2
    13γ - 1

    14α - 1
    14β - 4
    14γ - 2

    15α - 1
    15β - 2
    15γ - 4

    Αποτελέσματα πόντων :
    0 - 19. Είσαι μέγκαμπρατ. Δεν υπάρχει καμία ελπίδα για σένα.
    18- 40. Είσαι σέμι-σούμπαμπολ. Με την κατάλληλη εκπαίδευση και την βοήθεια του Θεου ίσως κάποια μέρα γίνεις σούμπα, σε ορίζοντα διετίας.

    40 και άνω. Είσαι σούμπαμπολ. Θέμα χρόνου ο Κυριος σου να σε κυκλοφορεί έξω ως Σουμπαρού και να καμαρώνει σαν γύφτικο σκεπάρνι.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    1) Ο Κύριος σου σε γαμεί από κώλο, και λίγο πριν χύσει βγαίνει από την πίσω τρύπα σου και σου λέει να έρθεις γρήγορα να τα πάρεις στο στόμα. Τι κάνεις ;

    Τα παίρνω με μεγάλη μου χαρά στο στόμα. Έπειτα του στείβω ένα φυσικό χυμό πορτοκάλι για να τονωθει και φτύνω μέσα ότι υπάρχει στο στόμα μου. Τα σερβίρω με μεγάλη χαρά.

    2) Ο Κύριος σου λέει ότι βαριέται να βγείτε την Κυριακή αυτή. Θα μείνουμεσπίτι σου λέει . Τι κάνεις;

    Ζητώ άδεια να πάω στη μαμά μου που έχω να δω μέρες. Φοράω κάτω από το παλτό ότι πιο ξεκωλοπουτανο υπάρχει στην ντουλάπα μου και βγαίνω μπαροτσαρκα με φίλους. Ότι προκύψει...

    3) Ο Κύριος σου, βάζει μια τσόντα στο ιντερνετ με μια βυζαρού ξανθιά κοιτάζει αυτήν που τον παίρνει και σε γαμεί από το πλάι, χωρίς να χάσει ούτε εικόνα. Προφανώς σκέφτεται ότι γαμεί αυτήν και όχι εσένα εκείνη την ώρα. Τι σκέφτεσαι;

    Τον παιδαρα που γαμεί την ξανθιά.

    4) Ο Κύριος σου, σου ζητά να πλύνεις αμέσως τα πιάτα. Τι κάνεις ;

    Τσακιζομαι και τα πλένω. Μετά τα περνάω ένα χεράκι με τα τσισακια μου και του σερβίρω να φάει, με πολύ αγάπη.

    5) Ο Κύριος σου θέλει να σε κατουρήσει στην μάπα, αλλά εσύ δεν είσαι ουρολάγνα. Τι κάνεις ;

    Ότι και στο 4 αλλά με τα τσισακια του σκύλου της διπλανής.

    6) Ο Κύριος σου ανακοινώνει ότι θα φέρει και μια β' σαμπ στο σπίτι , όπου ο ρόλος σου θα είναι να τις κάνεις συνέχεια ντομινέισον για να πάμε σε σύστημα 1 - 2 - 3 και να μοιραστείτε τις δουλειές του σπιτιού. Τι κάνεις;

    Το απολαμβάνω ειδικά όταν είμαστε μόνες μας.

    7) Ο Κύριος σου, έκανε έλεγχο στα οικονομικά σου και διαπίστωσε ότι τα χεις κάνει μουνί καπέλο και χρωστάς της μιχαλούς παντού. Σου δίνει τα χρεωστούμενα για να σε καθαρίσει και να κάνεις μια καινούρια αρχή, χωρίς όμως να επαναλάβεις τα ίδια λάθη. Τι κάνεις ;

    Τρεχω στα sephora να προλάβω - 40% έκπτωση στην Estee Lauder.

    8) Ο Κύριος σου νιώθει ότι δεν είσαι αρκετά σούμπα με την όλη σου στάση απέναντι του και πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο. Τι κάνεις;

    Το παίρνω κατάκαρδα, με παίρνει το παράπονο, βάζω λίγο τα κλάματα ώσπου στο τέλος του κλέβω την πιστωτική κάρτα και πάω sephora για να προλάβω τις εκπτώσεις - 40% και στην Clinique. Shopping therapy...

    9) Ο Κύριος σου καλεί ενα εσκορτάκι σπίτι για να το γαμήσει και θυσιάζει έτσι 80 ευρώ για την εκπαιδευση σου. Σου λέει κρύψου στο σαλόνι να μην καταλάβει ότι είσαι σπίτι. Και να χαρείς με την χαρά του. Τι κάνεις ;

    Κάθομαι και παίρνω μάτι,καυλώνω, ζητώ άδεια να παίξω με το κορίτσι. Της δίνω και άλλα πενήντα ευρώ που τράβηξα από την πιστωτική του κάρτα γιατί είμαι large.

    10) Ο Κύριος σου, στις 07.00 σήμερα σου ζητά πριν φύγει να φτιάξεις φακές. Γύρω στις 15.00 σε παίρνει και σου λέει ότι μετάνιωσε, έρχεται σπίτι και να τηγανίσεις πατάτες λουκανικα και αβγα. Τι κάνεις ;

    Παραγγέλνω από έξω.

    11) Ο Κύριος σου αναφωνεί. Μου τέλειωσαν τα τσιγάρα Τι κάνεις ;

    Πηγαίνω στο περίπτερο του αγοράζω τσιγάρα και ότι γυναικείο περιοδικό υπάρχει με δωράκι. Μετά του λέω αναλυτικά τις τάσεις της μόδας.

    12) Ο Κύριος σου, σου ζητά αποδέσμευση και σου λέει αστο κοπελιά δεν κάνεις για bdsm εσυ . Τι κάνεις ;

    Φεύγω κυρία και προσλαμβανω τρεις μαντράχαλους να τον κάνουν τόπι στο ξύλο. Τους κάθομαι μετά για να ξεπληρωσω γιατί δεν έχω μια. Πέρασα και από το Zara μια βόλτα..

    13) Είσαι στην συναυλία με τις φίλες σου. Ο Κυριος σου λέει να έρθεις αμέσως σπίτι να του πάρεις μια πίπα γιατί καυλωσε. Τι κάνεις ;

    Εδώ διαλέγω το β.

    14) O Λογαριασμός ρεύματος ήρθε πάλι 300 ευρώ. Ποιος φταίει ;

    Πάντως όχι εγώ.

    15) O Κύριος σου ζητάει να του πάρεις μια πίπα. Αμέσως μετά να στρώσεις και να κοιμηθείς στο χαλί, ενώ αυτός στο κρεβάτι. Δεν ειστε ίσα και όμοια αλλωστε. Τι κάνεις ;

    Εχω κάνει camping σε κάτι κοτρονες μεγαλύτερες από την κεφάλα του, σε αυτό θα κωλωσω;

    Τί είμαι, τι είμαι;;;;
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Να βγει και σε Domme Version περικαλω. Ευχαριστώ  
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    @Lizaki20 τέκνο κάνε σε παρακαλούμε πολύ, το τεστ και πεσμας τι βγηκε. Αν τολμάς  
     
  6. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Κλαιωωωω ομως. Εχω πεθανει. ....Δεν υπάρχεις