Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπότες ή γόβες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος gh_kai_ydwr, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Μπότες ή γόβες;

Poll closed 25 Φεβρουαρίου 2006.
  1. Μπότες

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Γόβες

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Δεν έχει σημασία, τα παπούτσια δεν κάνουν την Αφέντρα

    0 vote(s)
    0,0%
  1. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

     

     

     
     
  4. Ypox

    Ypox New Member

    τι είναι αυτό?



     
  5.  
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ερώτηση: τι βλέπετε στην από πάνω εικόνα;
    1. Παπούτσι, ξερωγώ
    2. Κομψή γυναικεία γόβα
    3. Κακοκολλημένη επένδυση από τη μέσα μεριά του τακουνιού, και ένα κομμάτι δέρμα που πετάει στο φινίρισμα.
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το 2. βλέπω, μία κομψή γυναικεία γόβα και μία μικρή ευτυχία αισθάνομαι που το δικό μου μάτι προσπερνά όλες εκείνες τις μικρές ατέλειες επιτρέποντας στις σκέψεις μου να επεκταθούν ανενόχλητες.

    ----

    Σας ευχαριστώ πολύ για την αναγνώριση κυρία @HECUBA.
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Και από πού βγάλατε το συμπέρασμα ότι παρατηρώντας κανείς την όποια ατέλεια παρεμποδίζεται η επέκταση σκέψεων; Το αντίθετο, θα έλεγα.  
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Θα παρερμήνευσα τότε. Εκλιπαρώ για την συγχώρεση σας.
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Συγχωρεμένος, τέκνο μου. Εγώ πάντως θα συνεχίζω να παρατηρώ και τις ατέλειες, που δίνουν ζωή σε εξιδανικεύσεις και φαντασιώσεις. Απολαυστικό.  
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Την ευλογία σου Πάτερ

    Τώρα εγώ μία απορία την έχω, και άλλωστε πως θα μπορούσα να μην.

    Αν υποθέσουμε μία σκηνή ερωτικού φιλμ (όχι ακριβώς τσόντα) στην οποία στο πάτωμα βρίσκεται καλλίπυγος κορασίδα με το κεφάλι κάτω και τον κώλο της ψηλά και ακριβώς πίσω της να κάθεται σταυροπόδι σε καρέκλα μία έτερη κορασίδα η οποία φοράει τις εν λόγω γόβες, την στιγμή που θα βλέπατε στο μόνιτορ τον φακό να ζουμάρει στην άκρη του συγκεκριμένου τακουνιού που αργά αργά πλησιάζει τον όμορφο κώλο με σκοπό την διείσδυση θα φωνασκίζατε "Στοοοοοοοοοοοοοοοππππππππ" από την καρέκλα του σκηνοθέτη ή όχι ?
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    "Μήτερ, τέκνο" απάντησε, χαϊδεύοντας τα πλούσια γένια της.  
    Α, δεν ξέρω, αυτή είναι δουλειά του μοντέρ. Αν το παρατηρούσε, αυτό θα μπορούσε να οδηγήσει, ενδεχομένως, στην απόλυση της σκριπτ γκερλ, ποιός ξέρει.
    Δεν θα μάθουμε ποτέ.