Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μυαλό.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Antediluvian, στις 25 Ιουνίου 2018.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Γιατί να περνάει απαρατήρητη;
     
  2. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Προσωπικά ... γούστα είναι αυτά.

    Για εμένα το υ, μπορεί να είναι ένα τίποτα, ένα αντικείμενο κτλ
    αλλά, για εμένα. Από εκεί και πέρα, θέλω να την θαυμάζω για
    την προσωπικότητα της, το έργο της.
     
  3. Antediluvian

    Antediluvian It's your mind that you have to convince.

    Εσενα σ αγαπαω λιγο παραπανω ξερεις γιατι
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    καλα δεν θα λυσουμε και εξισωσεις μαζι ....μην κρυβομαστε 
     
  5. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Βλέποντας το γενικά, έχει άμεση σχέση με το επίπεδο, υπόβαθρο, προσωπικότητα του Κ και πόσο αυτός (η) πατάει στα πόδια του. Ένα υ που απλά διεκπεραιώνει και έχει χαμηλό iq, μπορεί να είναι για κάποιον εύκολα διαχειρίσιμο και για κάποιον άλλον βαρετό. Η γενική εικόνα του υ, δίνει στίγμα και για το Κ που ανήκει.

    Για μένα, που βλέπω το βδσμ σαν εγκεφαλικό κυρίως παιχνίδι, το πήδημα του μυαλού του υ προηγείται και όσο πιο περιεκτικό είναι, τόσο μεγαλύτερη απόλαυση δίνει.
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να ρωτήσω κάτι χαζό ρε παιδιά (pardon the pun) ; Γιατί έχει επικρατήσει η άποψη ότι ένα υ με χαμηλό iq είναι πιο εύκολα διαχειρισιμο; Κατ εμέ η βλακεία είναι από τα λιγότερο διαχειρισιμα πράγματα που μπορεί να συναντήσει κάνεις.

    Or Maybe its just me
     
  7. centcool

    centcool Guest

    It is not just you.  
     
  8. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Συμφωνώ μαζί σου, αλλά νομίζω εξαρτάται από το βάρος που μπορεί να σηκώσει κάποιος. Όταν υπάρχει διαφορά δυναμικού, αυτή είναι εμφανής, όταν δεν υπάρχει όμως; .
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Δηλαδή δηλαδή;;
     
  10. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Τι δεν κατάλαβες;.
     
  11. centcool

    centcool Guest

    Πάνω στην διαφορά δυναμικού που λέει ο συνφορουμίτης....

    Εγώ δεν μπορώ να σταθώ δίπλα σε άνθρωπο χωρίς μυαλό. Άσχετα αν είναι εμφανές ή όχι.
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τι εννοείς όταν δεν υπάρχει διαφορά δυναμικού; Όταν υπάρχει διαφορά αλλά δεν είναι εμφανής; Αυτό λες; Κι όταν λες δυναμικού εννοείς τι ακριβώς; μυαλό;

    Με λίγα λόγια εξηγα το λίγο περισσότερο το τελευταίο σχόλιο σου εάν θες γιατί δεν έχω καταλάβει πως το εννοείς.