Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μυρωδιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 9 Μαρτίου 2016.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Κατόπιν σοβαρης συζητησεως με την @brenda μου ήρθε αυτή η καταπληκτική ιδέα (λέμε τώρα) να ανοίξω το παρόν νημα. Θα ήθελα λοιπόν να μάθω πόσο σημαντικό ρόλο παίζει η μυρωδιά του ερωτικού σας παρτενέρ ή ποιες μυρωδιές σας καυλωνουν σε απλά ελληνικά, γιατί βαριέμαι να γραφω πολλά.

    Ελεύθερα όπως πάντα, δε με ενοχλούν οι τρολιες αν και θέλω πραγματικά να διαβάσω περίεργες μυρωδιές που σας αρέσουν.

    Ευχαριστώ.
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2016
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δερμα και η Joop  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Λοιπόν είναι από τις λίγες μυρωδιές που μπορει να με κάνει να γυρίσω τον βλέμμα μου, να σταματήσω, να κάνω αναστροφη και να κυνηγησω το αρσενικό που τη φοράει. Μπορώ να τον ακολουθώ μέχρι να μου κάνει ασφαλιστικά μέτρα ή να μου ρίξει καμία μπουφλα.

     
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Η Μασχαλίλα του Κυρίου, φυσικά, πρώτα απ΄όλα, είναι σαν βαλεριάνα, κοιμάμαι σαν πουλάκι...  

    Η πουτσίλα επίσης...Η μυρωδιά του προσώπου, είναι λεπτή κι αδιόρατη, η μυρωδιά ενός συγκεκριμένου αιδοίου, αξέχαστου, κόλλες, βενζίνες, ασετόν, οινοπνεύματα, απολυμαντικά και τα κλασσικά αιθέρια έλαια κλπ.
    Δεν μου αρέσουν οι έντονες μυρωδιές, τελευταία δε, έχω μάθει να εκτιμώ περισσότερο τις φυσικές οσμές, τις δικές μου και των άλλων, κάτι ζωώδες, αρχέγονο και ακατέργαστο με ωθεί προς τα εκεί, εντελώς συνειδητά... 
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Επειδη τιν Joop αρχισα να την φοραω μετα απο μια συζητηση σε παρομοιο φορουμ και εξακολουθει να ειανι το αρωμα μου τα τελευταια 12-13 χρονια.... μετα απο αυτα τα σχολια σου θα παω να να δω αν η Armani με ταιριαζει .... κατι μου λεει οτι εχεις καλο γουστο
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ειλικρινά μου αρέσει πάρα πολύ. Δοκίμασε την και πες μου εντυπώσεις
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    μπορει να ειναι πολυ καλο αρωμα αλλα να μην ταιριαζει σε εμενα .. αλλα σου ειπα θα την δοκιμασω [ελπιζω να ειναι καλοκαιρινο]  
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    da fuck!
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    oντως ειναι πολυ ωραια και μενα μ αρεσει...(αν και τη θεωρω περισσοτερο καλοκαιρινη)
    Απο εκει και περα
    • (αν και δε καπνιζω τσιμπουκι) το αρωμα του captain black μπλε συσκευασια
    • malt (ειδικα του cardhu και του laphroaig)
    • pinot noir
    • βενζινη
    • κερασια
    • καποιων συγκεκριμενων μουνακιων   (,@brenda δε μου παει να χρησιμοποιησω τη λεξη αιδοιο )
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Πορκέ? Είναι η πεμπτουσία των οσμών!!! 
     
  11. Stav

    Stav New Member

    Να σας αρωματίσουμε ; (Αριστοτέλους)
    -Όχι θα πάω στην σχολή με το αστικό.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Μουνάκια, μουνάκια, τα αγαπάμε οσφρητικά και τα αιδοία και τα μουνάκια...   (απλά το συγκεκριμένο ήταν τόσο εκλεπτυσμένο που αυθόρμητα το λες αιδοίο...  )