Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μωχάμεντ Σαντ vs Μαζό Αλί

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 19 Απριλίου 2017.

?

Σαντ ή Μαζό;

  1. Σαντ

    66,7%
  2. Μαζό

    33,3%
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Υποθετικό σενάριο, αγώνας μεταξύ ενός σαδιστή και ενός μαζόχιστή.
     
  2. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Α μάλιστα
     
  3. Και εγώ αναρωτιέμαι......
    Γιατί άραγε να βάλουμε και άλλους κανόνες σε άνθρωπους που σε όλη μας τη ζωή παλεύουμε με αυτούς????
    Ας κερδίσει αυτός που θα αντέξει περισσότερο...
    Άν και είμαι σίγουρη ότι είναι μάλλον το μοναδικό " παιχνίδι" που κανέναν δεν αφορά η νίκη, αλλά αυτό καθεαυτό το "παιχνίδι"
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    σε ένα πυγμαχικό άγώνα "νικά" αυτός που πυγμαχεί αποτελεσματικότερα.
    όποιος μπερδεύει την πυγμαχία με την βούρτσα ή τα ροφήματα μένει απορρημένος θεατής.
    ή απλά προσπαθεί να κάνει εντύπωση.
     
  5. garfield83

    garfield83 Regular Member

    Ναι παιδια καποια στιγμη δεν εχουν ολα την αναγωγη τους στο bdsm.Δλδ ηηημαρτον πια!
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ο Σαντ προηγείται. Ο Σταλόνε πάντως ήταν μαζόχας. Στις ταινίες του Ρόκυ, έτρωγε συνεχώς ξύλο, μέχρι που οι αντίπαλοι του πέφταν νοκ άουτ από την κούραση.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    μην το βλέπεις έτσι. σκέψου το τηλεοπτικά. είναι μεγάλος καημός να προσπαθείς να γεμίσεις 24ωρο πρόγραμμα. έχεις, δεν έχεις, κάτι να πεις.
    αυτό είναι αληθινός μαζοχισμός, όπως κι αν το βαφτίσουμε.
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν είναι σαδισμός;
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι εμείς το ίδιο...  
     
  10. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Δε ξερω αν εννοουμε το ιδιο.... μιλαω για το πραγματικο kick boxing.....
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ωραία λοιπόν, χωρίς κουστούμια.
    Είμαι σαδιστής και σε κάθε συντροφική σχέση που είχα έτρωγα τον άλλον με μικρές δαγκωματιές. Όταν ήταν μαζοχιστής, την έβρισκε κιόλας, αλλά στο τέλος δεν έμενε τίποτα, όταν όμως δεν ήταν, δεν είχε καλή εξέλειξη. Καθόλου καλή εξέλειξη.

    Οι συντροφικές σχέσεις των δύο, έχουν πάντα αγώνες στο μενού. Με κλωτσιές, μπουνιές, όχι συχνά, αλλά με λέξεις, πολύ πιο οδυνηρό.

    Οπότε το ερώτημα μου είναι, τι γίνεται σε μία σχέση σαδιστή με μαζοχιστή; Που καταλήγει;


     
  12. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Δεν ξερω. Δεν ειμαι μαζοχιστρια. Εχω απλα αντοχη... απο αυτο αντλω την ικανοποιηση μου...

    Γι αυτο συμπαθω τους Σαδιστες... εχουν μια ιδιαιτερη εκφραση συναισθηματων και παθους...

    Θα εχανα σιγουρα γιατι θα εφτανα μεχρι τα ακρα...