Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο μουσική.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εγω δε τους εχω εξερευνησει εις βαθος φαινεται, μου τους συστησε μια φιλη μου και δεν πολυ εδωσα σημασια ...
    Ισως να τους κοιταξω καλυτερα λοιπον   Κατα τα αλλα βλεπω πως εχουμε κοινα μουσικα γουστα σε αυτο τον τομεα !
    Δεν αρκουμαι μονο σε ενα ειδος μουσικης εγω, μεγαλωσα με ποικιλομορφες μουσικες επιρροες!
     
  2. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Το ίδιο: Κλασσική (Βάγκνερ, Μότσαρτ) - Deep/Progressive/Hard House - Soundtracks - Hardcore Techno - Industrial - Deep Dark House - Alan Parsons Project - Fleetwood Mac - E.L.O. - Supertramp - Jamiroquai - George Michael - Michael Jackson - Trip Hop - Dark Drum'n'Bass - Metallica με Συμφωνική του Σαν Φρανσίσκο - MGMT - Nintendocore - Darkcore - Metalcore - και η λίστα συνεχίζεται...
     
  3. libra

    libra Regular Member

  4. libra

    libra Regular Member

  5. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Από τα αγαπημένα μου. Καλή μέρα και καλή γιορτινή εβδομάδα σε όλους σας:

     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

     

    Merry Xmas Everyone!..#christmasmood
     
  7. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Χαίρομαι που βλέπω αρκετοί users εδώ μέσα έχουν απίστευτο μουσικό γούστο...
     
  8. Wolverine

    Wolverine Wolvie

  9. Wolverine

    Wolverine Wolvie

  10. Wolverine

    Wolverine Wolvie

  11. Wolverine

    Wolverine Wolvie