Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νανουρίσμα χωρίς άδεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna, στις 18 Οκτωβρίου 2005.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    τι θυμηθηκα τωρα...

    να σου κανει ερωτα και ταυτοχρονα να σου τραγουδαει στ αυτι..

    αυτη για μενα ειναι η αλλη οψη του νομισματος..
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Με την προϋπόθεση πως σου επιτρέπετε να Τον κοιτάς λολ  


    Μια υπέροχη όψη νομίσματος με ανυπολόγιστη αξία...  

    αχ βαχ
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Νανουρίσμα χωρίς άδεια

    Όλο εμπόδια μου βάζεις γλυκιά μου carissa 
    Αν δεν μου επιτρεπόταν να τον κοιτώ, αν δεν μπορούσα να τον αγγίξω, θα άκουγα τα δόντια του να τρίζουν και θα καταλάβαινα ότι έχει ανάγκη από το χάδι μου.

    Αστάρτη

    Υ.Γ1. Μην μου πεις ότι δεν μπορώ να τον ακούω γιατί μου έχει βουλώσει τα αυτιά! Μετά θα πρέπει να εξασκήσω τις μαντικές μου ικανότητες!

    Υ.Γ2. Η δεύτερη παράθεση δεν είναι γραμμένη από μένα αλλά από την zinnia. Σε παρακαλώ διόρθωσέ την.
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

  5. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: RE: Νανουρίσμα χωρίς άδεια

    Το δέχομαι και "ανακαλώ" ως προς την Ασταρτη 
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: RE: Νανουρίσμα χωρίς άδεια

    Σε ευχαριστώ πολύ, KyriosG.

    Αστάρτη
     
  7. daffodil

    daffodil New Member

    tenderness

    Ιωάννα σ' ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο thread. Δυστυχώς εμένα δεν μου ανοίγει καμία από τις σελίδες που αναφέρεις. Επειδή με ενδιαφέρει αρκετά να βρω το νανούρισμα, μήπως υπάρχει κάποια άλλη διεύθυνση?

    Είναι όντως μία απίστευτα τρυφερή στιγμή/σκηνή να τραγουδάει η σκλάβα στον Κύριό της όπως και το αντίστροφο. Εμένα μία άλλη καταπληκτική εμπειρία που μου έχει τύχει με τον πρώτο μου Master είναι να μου διαβάζει παραμύθια χαϊδεύοντάς μου τα μαλλιά πριν κοιμηθώ (φαίνεται ήμουν πολύ καλό κοριτσάκι . Αυτό πως σας ακούγεται? Είχε κανείς παρόμοιες εμπειρίες?

    Θα ήταν ωραίο να ακούσουμε γενικά κάποιες εμπειρίες που έχουν βιώσει Masters/slaves και θεωρούν ως ένδειξη τρυφερότητας.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Η Αφεντρα μου αν Ηθελε να με Βασανισει σκληρα θα μου Νανουριζε :Ρ
    συγνωμη που δεν εχω αυτη την αισθηση του ρομαντισμου αλλα να ξερετε πως νιωθουν αρκετοι ανθρωποι  
     
  9. ioanna

    ioanna Regular Member

    Ας του του αφιερώσω κάτι ακόμα.
    Ύπνε που παίρνεις τα παιδιά, έλα πάρε και τούτο
    Μικρό μικρό σου το δωσα, άρχοντα φέρε μου το
    φρόνιμο κάνε μου το

    Δεν ξέρω αν τον θέλω φρόνιμο δεν ξέρω αν μου αρέσει που απο τον ύπνο του την κάνει κοπάνα που ξεχνάει να μεγαλώσει που έχει αυτή την εικόνα ενός παιδιού όχι φρόνιμου ατίθασου ...
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Νανουρίσμα χωρίς άδεια

    Ιωάννα εγώ πάντως καλή μου δεν τους μπορώ τους φρόνιμους γι'αυτό και τραβάω τους ατίθασους σαν το μέλι.
    Θέλω να έχει ένα παιδί μέσα του, ανήσυχο, ανυπόμονο, διψασμένο. Στις υπόλοιπες στιγμές του ας είναι ο σοβαρός καθηγητής Πανεπιστημίου με το κοστούμι. Στην αγκαλιά μου να γίνεται παιδί.

    Αστάρτη
     
  11. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Πολυ ομορφο το νανουρισμα ioanna μου..Σκεφτομαι να το δοκιμασω κι εγω και ο,τι γινει!Δε θα με σκοτωσει κιολας πια!(ελπιζω   daffodil θα ηταν τελεια που σου διαβαζε παραμυθια,ε?Σε ζηλευω.Για μενα το πιο ρομαντικο που κανει ο Αφεντης μου ειναι που μ'αφηνει να κουρνιαζω στην αγκαλια του οταν Β/βλεπουμε τηλεοραση και να μου χαιδευει τα μαλλια!! Ειναι καταπλικτικη η αισθηση!Ανατριχιαζω ολοκληρη οταν το κανει...  
     
  12. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    Κοιμήσου αγγελούδι μου βελούδινο το βράδυ

    το στήθος μου προσκέφαλο και η ψυχή μου χάδι

    Φεγγοβολάς βλαστάρι μου στ’ όνειρο ταξιδεύεις

    τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρευέις

    Ο ύπνος που σε τύλιξε τώρα σε φέρνει πίσω

    κι εγώ που είμαι πλάι σου χάρες να σε στολίσω..


    (αφιερωμένο)

     
    Last edited by a moderator: 9 Δεκεμβρίου 2015