Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νανουρίσμα χωρίς άδεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος ioanna, στις 18 Οκτωβρίου 2005.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Τέλειο θεματάκι  
     
  2. Η αλήθεια είναι ότι έχω βιώσει και εγώ ένα νανούρισμα που μου ''τραγουδούσε '' όλο το βράδυ ενώ κοιμόταν δίπλα μου.. ήταν το πιο γλυκό και ενοχλητικό νανούρισμα που βασικά κατάφερε το ακριβώς αντίθετο από αυτό που έπρεπε.. δεν έκλεισα μάτι σχεδόν όλο το βράδυ.. ατιμο ροχαλητο!!!!!έχεις καταστρέψει σχέσεις ζωής!!
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Καποιανου του χαριζαν γαιδαρο και τον κοιταζε στα δοντια. Εχουμε και λεμε. πριγκηπισσα, μπρατ, δεν οδηγας, δεν δινεις κωλο. Παρε τωρα τον ροχαλιαρη σου και δοξα το θεο να λες , και πολυ που σου ναι, σοκο, μου θες και σχολη      ταχα μου δηθεν
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Στον κ. Καποιανόν του χάρισαν εσένα;;; Άκου εκεί να μιλάει έτσι στην Σοκο!
    Λίγα με την φίλη μου εργοδότρια κολλητή μου, οκ;
     
  5. Ξέχασες να πεις και bottom!!! Και αν θες να μάθεις οδηγω μηχανή. Έχω ένα θηρίο πενήντα κυβικά τέρας με το οποίο σκίζω την άσφαλτο.. τα 35 χλμ την ώρα αφήνουν καυτό σημάδι στον δρόμο καθώς νιώθω τον αέρα της ελευθερίας να με χαστουκιζει σαν αλλος μάστερ σε επιτυχημένο σεσιον..!
    Όσο για εκείνον που ροχαλιζε..να ξέρεις ήταν πολύ κουρασμένος την συγκεκριμένη μέρα γιατί είχαμε πάει στην Ακρόπολη και μου έδειχνε τους κούρους.
     
  6. «Estelwenἄαφες αυτοις· ουὐ γάρ οιδασι τί ποιουσι» ...
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
     
  8. Αυτό είναι παγίδα τώρα ε?! Να κάπως έτσι βγαίνει το όνομα στα brat. Να τα φορέσω εγώ αυτά να μην ξυπνάω το πρωι με τίποτα!! Να ξυπνήσει ο αφεντης να φωνάξει "σοκοοο καφεεεε" κι εγώ να συνεχίζω να έχω κλειστά τα πανέμορφα ματάκια μου κάτω από την απαλη ροζ σατέν υπεροχη μασκα υπνου!?!!δε σφαξανε !
     
  9. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    αγαπημενο...
    τουλαχιστον οι νυφες εχουν κοινα (προς το παρον) ακουσματα με τους γαμπρους...  



    Έχω ένα παπάκι να μου κάνει πα
    να μου κάνει πα, πα, πα
    Και ένα κουνελάκι που όλο μου κουνάει
    που όλο μου κουνάει τ' αφτιά

    Και δε μου καίγεται καρφί
    αν εσύ περνάς και δε μου ξαναμιλάς

    Ίσως να ξανάρθεις όταν θα έχω πια
    όταν, θα έχω πια χαθεί
    κι ή θα μ' έχουν θάψει ή θα έχω μα
    ή θα έχω μαραθεί

    Και ας μη σου καίγεται καρφί
    Και ας συνήθισες και ας συνήθισες και εσύ
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν το θεωρώ διόλου μορφή εξουσίας αλλά άλλη μία υπηρεσία του υ.
    Αν κι εγώ δεν είμαι των νανουρισμάτων, προτιμώ τα αυτοσχέδια παραμύθια π.χ. Το αδέσποτο pet έξω από το κάστρο της Κεράς.