Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να βαλω chastity device????

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος antrakos32, στις 23 Μαϊου 2016.

  1. antrakos32

    antrakos32 New Member

    Ειμαι ελευθερος δεν εχω Κυρια, ακομα τουλαχιστον, ομως θελω να δοκιμασω πως ειναι η αισθηση του να ειμαι κλειδωμενος. Ομως εδω θελω τη βοηθεια σας ειδικα των πιο εμπειρων.
    Αξιζει να κανω κατι μονος???
    Θα καταλβω καποια διαφορα στη ψυχολογια μου μονο φορωντας τη συσκευη???
    Ή πρεπει να υπαρχει και καποια εκπαιδευση ταυτοχρονα???
    Αν αξιζει για ποσο καιρο θα ηταν καλα να τη βαλω για πρωτη δοκιμη???
    οτιδηποτε αλλο νομιζετε οτι θα με βοηθησει δεκτο
     
  2. katerina

    katerina Regular Member

    Μονος σου τωρα να το κανεις... δεν νομιζω οτι αξιζει ή θα νιωσεις τιποτα! Σε εμενα τουλαχιστον ετσι θα λειτουργουσε...

    Βρες Κυρια !!!!
     
  3. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Κοίτα...αν το chantity έχει ρίζα το chant, ήτοι "άσμα", δεν την γνωρίζω τη συσκευή, μπορώ όμως να υποθέσω ότι όποτε σκληραίνεις, θα ακούγεται τραγούδι.
    Θα συνιστούσα όμως προσεκτική επιλογή στο άσμα.
    Προτείνω ανεπιφύλακτα
     
  4. Master1232015

    Master1232015 Don't stop at the top

    Θεωρώ πως όχι, δεν αξίζει σαν εμπειρία αν δεν έχεις Κυρία.
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    οχι. γενικα μην κανεις τπτ μονος σου η με ασχετα ατομα ετσι για να δεις τι αισθηση εχουν, ειναι μαλακια.
     
  6. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    μαλλον...
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Σκληρε!
     
  8. jim28

    jim28 Regular Member

    Μαλακία είναι να βάλεις μόνος σου τι θα καταλάβεις? Αυτο που πρεπει να κάνεις είναι να έχεις ζωνη αγνότητα στα αξεσουαρ σου ωστε να μπορεί να χρησιμοποιηθει αμεσα μόλις κι εαν βρεις την καταλληλη. Απο την εμπειρια που εχω διαπιστωνω οτι δεν αρεσει στις γυναικες το συγκεκριμενο παιχνιδι δυστυχως.
     
  9. antrakos32

    antrakos32 New Member

    ευχαριστω για τις αποψεις σας!!! αλλα ομολογω οτι ακομη σε διχασμο ειμαι αν αξιζει ή οχι.
     
  10. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Αν για σενα το να κλειδωθεις αποτελει απλα ικανοποιηση της καυλας σου, καντο μονος σου.. Αν εχει ενα βαθυτερο νοημα σαν πραξη, δεν προκειται να σου πει τιποτε αν δεν το κανεις με την Κ σου. Οποτε συνειδητοποιησε εσυ τι θελεις πρωτα και αναλογα πραξε.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δε θα παρέμβω στο αν αξίζει να το κάνεις μόνος ή όχι, αυτό θα το κρίνεις εσύ. Σέβομαι την καύλα του καθενός. Μη θαρρείς πως θα είσαι ο μοναδικός που το ζει μόνος του.
    Στα πρακτικά, όμως, θέλει προσοχή.
    Θα χρειαστεί να δώσεις αρκετά φράγκα για μία συσκευή της προκοπής ώστε να μην σου προκύψει πρόβλημα στο δέρμα. Όταν νιώσεις ότι οι όρχεις σου πρήζονται, θα πρέπει να εκσπερματώσεις, ειδάλλως θα προκύψει πρόβλημα. Ακόμα, το ζητούμενο τέτοιων συσκευών είναι να αποτρέπουν τη στύση, όχι να ζορίζουν το πέος σε χαλάρωση, συνεπώς θα πρέπει να σου εφαρμόζει ορθά.
     
  12. jim28

    jim28 Regular Member

    Χαίρεται,
    υπάρχει κάποιος που δοκίμασε τελικά να φορέσει μόνος του ζώνη αγνότητας?