Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να βαλω chastity device????

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος antrakos32, στις 23 Μαϊου 2016.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μόνος σου ; Γιατί ; Θα πρέπει όταν θα είσαι "κλειδωμένος" θα πρέπει να είσαι για την Κ σου και μόνο ! Εκείνη είναι που θα σε διεγείρει θα σου επιτρέψει να έχεις στύση ,μην ξεχνάς όλα ειναι στο μυαλό !
    Μόνος σου δεν έχει νόημα ,δεν θα καταλάβεις κάτι αν δεν εκπαίδευσεις το μυαλό πρώτα !
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Κανε ότι σου αρέσει...


    Chantity Devise... θεωρείτε και το Mp3 player?  
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Το μυαλό είναι φοβερό πράγμα και το φετίχ φετίχ. Υπάρχουν αυτοί που το έχουν από μόνο του σαν φετίχ, οπότε απολαμβάνουν να το φοράνε και μόνοι υπάρχουν και αυτοί που το βλέπουν σαν εξευτελισμό/υποταγή και το "νιώθουν" μόνο στο πλαίσιο μιας D/s σχέσης. Ανάλογα λοιπόν...
     
  4. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Δεν ξέρω αν βοηθαει εγω παλια κλειδωνομουν στη ντουλάπα κ τον έπαιζα....τρολλ οφφ

    Δν νομιζω να καταλαβεις κατι μόνος
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Δηλαδή κ αν δε βρει κυρία χτυπά ξύλο το παλικάρι δε θα το κάνει ποτέ? Κάνε ότι γουστάρεις μόνος.. Η μέρα που περνάει δεν θα ξαναελθει.
     
  6. VicTor

    VicTor Regular Member

    Εξαρτάται γιατί και πώς θες να βάλεις chastity.
    Προφανέστατα με μία domme θα ήταν καλύτερο.
    Από την άλλη έχεις δει ότι όσο πιο πολύ καιρό είσαι χωρίς οργασμό τόσο πιο εύκολo είναι να ενδώσεις στο οτιδήποτε σεξουαλικό, που μπορεί να βοηθήσει ως conditioning.
    Γούστο σου καπέλο σου  
     
  7. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Νόημα για εμένα είχει να σε κελιδώσουν όχι να κλειδωθείς μόνος σου,αλλά γούστα είναι αυτά.
     
  8. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Μα νομίζω ότι όλη η ουσία είναι το να μη βρίσκεται στο χέρι σου η ελευθερία. Να έχει άλλος το κλειδί.

    Αν το κάνεις μόνος σου, θα είναι κάτι άλλο. Αν σε καυλώνει η αίσθηση του μέταλλου, δέρματος ή ότι άλλο είναι στην περιοχή... Give it a go!

    Διαφορετικά περίμενε να στο φορέσουν για τη full εμπειρία!
     
  9. jim28

    jim28 Regular Member

    Σε συνέχεια προηγούμενου μυνήματος μου θέλω να σου πω οτι δεν είναι κι ασχημη ιδέα να το φορέσεις μόνος σου για να δεις πως είναι η εμπειρία. Εξάλλου η πιθανότητα να σε κλειδώσει κάποια είναι πολύ μικρή. Προσωπικά εγω εχω δυο ανδρικές ζώνες αγνότητας και άλλες δυο γυναικείες. Μην δαπανήσεις πολλά χρήματα αρχικά, πάρε μια απο το e-bay ή απο το άλλο το κινέζικο site το alliexpress για να δεις πως είναι και αποκτάς ακριβή σε δεύτερο χρόνο. Να γνωρίζεις πάντως οτι το να είναι κλειδωμένος ο άνδρας συνεπάγεται απίστευτους περιορισμους και δυσκολίες όπως: δεν μπορείς να ξαπλώσεις μπρούμητα, δεν μπορείς να κλείσεις εντελώς τα πόδια, ίσως πάθει βαλαναοποσθίτηδα ο πουτσοκέφαλος σου, κάθε φορά που θα κατουράς καθιστός θα πρέπει να πλένεις κι ολη την περιοχή στο ντους, δεν μπορείς να την φορέσεις με στενό παντελόνι.
     
  10. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

  11. espimain

    espimain Contributor

    Κάθε αυτομαζοχιστική πρακτική, μπορεί να είναι σεξουαλική, αλλά ποτέ ερωτική. Σαν τον αυνανισμό.
    Το κλείδωμα έχει σημασία αν υπάρχει κλειδοκράτορας ή αφιέρωση σε κάποιον.
    Αλλιώς είναι σαν να παίζεις με το πουλί σου.
    Με αυτήν την έννοια μπορείς να βάλεις όσες κλειδαριές θέλεις. Δεν θα πάθεις και τίποτε.
    Όταν ζοριστείς το βγάζεις, αφού εσύ έτσι κι αλλιώς, θα έχεις το κλειδί.
     
  12. libra

    libra Regular Member

    Μπορει να μου το στειλει κ αν του αρεσει εγω ως αφηρημενη θα το χασω