Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να βαλω chastity device????

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος antrakos32, στις 23 Μαϊου 2016.

  1. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Καλά ρε παιδιά, έτσι κι αλλιώς λογικά θα πρέπει να έχει πάρει την απόφασή του ο άνθρωπος πλέον. Φαντάζομαι δηλαδή...Ελπίζω ?...does not compute...
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εμείς μιλούμενε και η τύχη του δουλεύει  
     
  3. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αν είναι για την κάβλα σου καντο αλλά δεν θα αντέξεις πάνω από μερικές μέρες. Ψυχολογικά δεν νομίζω να νοιώσεις πολύ διαφορετικά. Εγώ που το δοκίμασα κατάλαβα πως η ψυχολογική αλλαγή είναι γιατί η Α σου κλειδώνει το πουλί η αίσθηση ότι Τής ανήκει. Αν το κάνεις από μόνο σου δεν θα αλλάξει κατι
     
  4. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Μετά από 5 χρόνια μάλλον θα έχει αποφασίσει ο άνθρωπος.
     
  5. Domsad

    Domsad Regular Member

    Όπως ειπώθηκε και προηγουμένως το να το φορέσεις μόνος σου είναι σαν την μαλακία.
    Αν πετύχει που λένε..
    Ναι να το φορέσεις.
    Έστω κι αν ξέρεις πως μπορείς να το βγάλεις όποτε θέλεις είναι αλλιώς να σκεφτείς ή να δεις κάτι και να καυλώσεις χωρίς να μπορείς να κάνεις τίποτα, και αλλιώς να τραβήξεις μια μαλακία.
    Η αίσθηση και μόνο του περιορισμού ή του πόνου όταν καυλώνεις αξίζει να το φορέσεις.
    Το κάνω πολύ συχνά σε υποτακτικούς που δεν μπορώ να τους έχω πάντα μπροστά μου.