Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος slaveboy783, στις 20 Σεπτεμβρίου 2011.

  1. slaveboy783

    slaveboy783 New Member

    Την γνωρισα πριν 2 μηνες και απο αυτα που μου εχει πει καταλαβαινω οτι ειναι αρκετα εμπειρη στο bdsm...Πρωτη φορα μου φορα μου τυχαινει κατι τετοιο και δεν θελω να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη...θα το ηθελα να την υπηρετησω αλλα κολλαω στο οτι ειναι τραβεστι και δεν το λεω ρατσιστικα αυτο για να μην παρεξηγειθω...αλλα καπου κολλαω....εσεισ τι λετε??
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    καταρχην για να μπορεσουμε να κανουμε συζητηση θα πρεπει να μας ξεκαθαρισεις για τι τραβεστι μιλας. Νεας γενιάς και τελαυταίας τεχνολογίας (almost undetected που λεμε) η "oldschool" ? εχει μεγαλη διαφορα το ενα απο το αλλο ...
     
  3. zabani2002

    zabani2002 Regular Member

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    Πηγαινα με νεας γενιας!
     
  4. slaveboy783

    slaveboy783 New Member

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    επειδη δεν ειμαι και τοσο ψαγμενος....τη διαφορα εχει η παλια απο τη νεα?? αυτη που ξερω εγω ειναι 30 και αρκετα περιποιημενη...πολυ γυναικα θα ελεγα...αλλα οχι εγχειρισμενη..
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    Για μένα, άμα βαστάει ο κώλος σου, τράβα  
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    Τι διαφορα εχει η νεας γενιας απο την παλαιας δεν ξερω να σου πω.
    Αλλα αν εσενα σου αρεσει, σε γεμιζει και την βρισκεις γιατι ρωτας εμας?
    Κανε αυτο που επιθυμεις και απολαυσε το χωρις ενοχες, ντροπη και προκαταληψη. 
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    Τι είδους διαφορά έχει, έτσι από περιέργεια ρωτάω...
    Μπας και ξέρεις κάτι που εμείς οι πιο μεγάλοι αγνοούμε επί της ουσίας..?
    Η πρόσθεση δεδομένων στη προσωπική μου databank είναι πάντα ευπρόσδεκτη.
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member


    οι μεθοδοι θηλυκοποιησης οσον αφορα τις (νέες ?) ορμονες , τις αισθητικες επεμβασεις και οτι αλλο προσφερει σε ενα καλυτερο "τελικο" αποτελεσμα. δεν γνωριζω επιστημονικες λεπτομερειες αλλα οι trans των τελευταιων ετων ειναι πολυ πιο "αναβαθμισμένες" σε ποσοστό από εκείνες της προηγούμενης 15 ετίας. οπως ειπε και ο ιδιος,
    , ε αυτο ...
     
  9. slaveboy783

    slaveboy783 New Member

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    αυτη που εχω γνωρισει εγω ειναι νεας γενιας...και ειναι και ο λογος που το σκεφτομαι σοβαρα...γιατι ειναι γυναικα σε οτι και αν κανει βγαζει πολυ θυλικοτητα...τωρα οσο για τον κωλο μου πιστευω σιγα σιγα να αντεξει..
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    Εγώ προσωπικά λέω: "Μοναχός σου χόρευε και όσο θέλεις πήδα". Είναι δική σου απόφαση, δικός σου ο κώλος οπότε το τι πιστεύει ο καθένας μας λίγη σημασία έχει.
     
  11. slaveboy783

    slaveboy783 New Member

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    εχεις δικιο...απλα ρωτησα λογο απειριας...να μου φυγουν και καποιες αμφιβολιες γιατι ειδικα με τραβεστι πιστευω ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση..
     
  12. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: Να γινω σκλαβος μιας τραβεστι?

    Να γινεις.

    Το θεμα ειναι τι νιωθεις εσυ, μεσα σου. Και να μην υπαρχει αναγκη φυσικα να δικαιολογεις στον ιδιο σου τον εαυτο τις επιλογες που εκανες η κανεις.