Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να ερωτεύεσαι την επανάσταση, να επαναστατείς στον έρωτα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 27 Απριλίου 2016.

  1. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    Τι ειναι αυτο που κατέστρεψες στον εαυτο σου για να μπορέσεις να είσαι αυτος ο άνθρωπος σημερα.?
    Τι ειναι αυτο που γκρέμισες και έχτισες πάνω του τον δικο σου χαρακτήρα και τα δικα σου θέλω ?
    Και τελευταία ερώτηση , Είσαι ευτυχισμένος / η με το αποτέλεσμα της επανάστασης ??
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    Τι ειναι αυτο που κατέστρεψες στον εαυτο σου για να μπορέσεις να είσαι αυτος ο άνθρωπος σημερα.?
    φρόντισαν να καταστρέψουν άλλοι... Εγω δεν έχυσα ούτε σταγόνα ιδρώτα...
    Τι ειναι αυτο που γκρέμισες και έχτισες πάνω του τον δικο σου χαρακτήρα και τα δικα σου θέλω ?
    υπάρχει και τίποτε άλλο έκτος απο συντρίμμια γύρω μου;;;
    Και τελευταία ερώτηση , Είσαι ευτυχισμένος / η με το αποτέλεσμα της επανάστασης ??
    ουιυουουουουουου
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Στην ερώτ. 1:
    Πολλά. Και συνέχεια. Και καλά έκανα.
    Θα είχα καταστρέψει κι άλλα αν είχα μυαλό. Για να κάνω χώρο να χτίσω πάνω στα συντρίμια κάτι καλύτερο.
    Αλλά δεν βιάζομαι πια. Όλα στην ώρα τους. Δεν έχω τελειώσει ακόμα με...εμένα. Ούτε κατά διάνοια.  
    Στο τέλος θα γίνουν όλα όπως θέλω εγώ.  

    Στην ερώτ. 2:
    Πράγματα που μετάνοιωσα ή βαρέθηκα ή διδάχτηκα εξ εμπειρίας ότι τα είχα λάθος στο μυαλό μου.
    Αυτό γίνεται συνέχεια και δεν βλέπω να σταματάει και ποτέ.
    Και το ενθαρρύνω. Μου δίνει ζωντάνια.  

    Στην ερώτ. 3:
    Ευτυχισμένος/πλήρης όχι. Ικανοποιημένος ναι. Πολύ.
    Κάποιος εδώ μέσα, δεν θυμάμαι ποιος, έχει ένα ρητό στο Avatar του το οποίο το πιστεύω βαθιά και με εκφράζει από μικρό παιδί.
    Γράφει:
    "Δεν χάνω ποτέ. Ή κερδίζω ή μαθαίνω",
    ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
    Έτσι ακριβώς είναι όπως το γράφει.  
     
  4. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    υπέροχο κείμενο σε ευχαριστώ πολύ!
     
  5. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

      ευχαριστώ πολύ !!
     
  6. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Ωραίος Μ.

    1. Όχι καταστροφή... στην πορεία βλέπεις τι δουλεύει και τι όχι. Κάποιες πιο αφελείς πρακτικές καλό είναι να μένουν στην άκρη. Είχαν τον χρόνο και τον χώρο τους. Όμως μαθαίνουμε κι όσο μαθαίνουμε δυστυχώς διαπιστώνουμε πως κάποια πράγματα απλά δεν είναι δόκιμα.
    2. Έναν πιο αθώο, δοτικό και άνευ όρων άνθρωπο. Δεν θα το έλεγα ακριβώς γκρέμισμα. Απλά, τον δίδαξα πως να απαιτεί. Δίκαιη αντιμετώπιση, ισορροπίες. Μια καλύτερη καθημερινότητα.
    3. Ω ναι. Απόλυτα. Χαρούμενος με τον εαυτό μου και τις συνθήκες. Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος.
     
  7. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τι ειναι αυτο που κατέστρεψες στον εαυτο σου για να μπορέσεις να είσαι αυτος ο άνθρωπος σημερα.?
    Κατέστρεψα όλα τα ΑΝ... που είχα.....
    Τι ειναι αυτο που γκρέμισες και έχτισες πάνω του τον δικο σου χαρακτήρα και τα δικα σου θέλω ?
    Γκρέμισα την αλαζονεία...και έχτισα πάνω την ηθική μου....
    Και τελευταία ερώτηση , Είσαι ευτυχισμένος / η με το αποτέλεσμα της επανάστασης ??
    Ως ένα μεγάλο βαθμό ναι .....ακόμα όμως παλεύω για το 100%
     
  8. Sofia__

    Sofia__ In A Relationship

    Τι ειναιαυτο που κατέστρεψες στον εαυτο σου για να μπορέσεις να είσαι αυτος ο άνθρωπος σημερα.?
    Κατέστρεψα όλα τα ΠΡΕΠΕΙ της ζωής μου....
    Τι είναι αυτό που γκρέμισες και έχτισες πάνω του τον δικο σου χαρακτήρα και τα δικα σου θέλω ?
    Γκρέμισα την ανασφάλεια ...δέχτηκα... και αγάπησα τον εαυτό μου....
    Και τελευταία ερώτηση , Είσαι ευτυχισμένος / η με το αποτέλεσμα της επανάστασης ??
    ως ένα βαθμό ναι ...