Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να σας πω για την δική μου σκλάβα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Wolves, στις 25 Οκτωβρίου 2005.

Tags:
  1. Wolves

    Wolves New Member

    Είπου σας το ότι η Mistress μου έπεψεν με στην Ελλάδα για να παρακολουθήσω το greekbdsmcommunity
    Ε! λοιπόν, η σκλαβα μου έσασεν μου την σύνδεσην μου τζι έκαμα connect
    Γνώρισα στο greekbdsmcommunity μια Mistress
    Εκαβαλλίτζεψα το αερόπλανον τζι ώσπου να πεις κρομμύν, εκατέβηκα στες Αθήνες. Που τζαμαί έπιασα το κυπραίϊκον τ' αερόπλανον τζιαι σε ανάμισυ ώραν ήμουν στο Ελ Βενιζέλος .
    Επειδή έφυα έτσι άξιππα, εν τώξερεν κανένας πως επήαιννα τζι εν ήρτασιν να με παραλάβουν.Επιασα, λοιπόν, έναν ταξί τζι επήα στη Κηφισιά .
    Αμαν έφυα εφόρουν παλτό τζιαι κολάρον τζι ετουρτούρουν που την κρυότην. Αμαν εκατέβηκα στην Αθήναν είσιεν μιαν πυράν του άλλου κόσμου. Αρκεψα να τα φκάλλω έναν-έναν αμμά αμάνταν εν έβρισκα. Ηρτεν μου να μείνω τίτσιρος όπως μου είπε η Mistress αμμά αντρέπουμουν τον κόσμον.
    Τύλος πάντων, άμαν έφτασα στη Κηφισιά επήα στο σπίτιν Της . Η πρώτη μου δουλειά ήταν να μπω πουκάσ' το νερόν το κρυόν να δρισιστώ. Αμαν εφρεσκαρίστηκα, εντύθηκα τζι έβκηκα έξω να δω τη Mistress.
    Εν άρκησα τζιαι πολλά αμμά εμάλωσεν με . Τζαμαί στο πάτωμα , ήβρα δκυο μαστίγια πωχαν πανω λίμπουρες
    Εν ηχρειάζεται να σας πω τες χαρές που κάμαμεν άμαν με μαστίγωνε .
    Για πολλήν ώραν με εμαστίγωνε για τες πελλάρες που εκάμνα .
    Αφού είπαμεν και κάμπόσα, έτσι πούταν τζιαι σουρούπιασμαν του φου, γυρίζει Η Mistress τζιαι λαλεί: Κάμε το τραπεζούϊν να κάτσω
    Εν θα σας πω παρακάτω γιατί εν με παίρνει ο τόπος αμμα θα τα γράψω αύριο.
     
  2. sakiss3000

    sakiss3000 Regular Member

          
          
            
     
  3. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Τι θελει να πει ο ποιητης ?
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Τίποτα απολυτως..κυπριακες κριαδες..ασε μας ρε κουμπαρε...
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Κάποιος μου χρωστάει 5 λεπτα απ' τη ζωή μου.
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: Να σας πω για την δική μου σκλάβα

    κύπρια είμαι...Αλλά τι λέει δεν έχω ιδέα τι προσπαθεί να πει ή μάλλον να κάνει, μάλλον κρυάδες και κακό χαβαλέ.
     
  7. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Χαχαχαχα KyriosG, ευστοχο  
     
  8. Afenths

    Afenths New Member

    χαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχα
    πολύ καλό !!!!!!!!!
    χαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχα
    περιμένω τη συνέχεια!!!!!!!!!
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: Να σας πω για την δική μου σκλάβα

    lol πολύ καλό KyrieG  
     
  10. paroinia

    paroinia Regular Member

    γιατί κατάλαβες τίποτα αφέντη και περιμένεις την συνέχεια.. εγώ που είμαι και η μεταφράστια πάντως, δεν κατάλαβα θεό!
     
  11. Wolves

    Wolves New Member

    RE: RE: Να σας πω για την δική μου σκλάβα

    Ηντα που θα πεί άσε μας κουμπάρε, ήντα δηλαδή πάλε να φαν οι Masters καλά τρώσιν τόσα χρόνια.
    Έκαμα 5 λεπτά να θκιαβάσω τα reply . Έκλαια τζιαι δεν εμπορούσα να σταματήσω. Με το που εθκίαβασα τα replay ελούθηκα τα.
    Ο παππούς μου που εν με το ένα πόδι μες τον τάφο τωρά ελάλεν μου πάντα γιε μου την υπογραφή σου να ξέρεις που τη βάλλεις. Ο παππούς μου με ούλλα τα κακά του ήταν γνήσιος Master τζιαί εν τον άκουσα ποττέ μου να λαλεί κατζιήν κουβέντα για άθρωπο ούτε να χωρίζει Masters τζιαι slaves.
    Συμπαθάτε με, καλόν χειμώναν να φτάσουμεν
     
  12. paroinia

    paroinia Regular Member