Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να σας πω για την δική μου σκλάβα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Wolves, στις 25 Οκτωβρίου 2005.

Tags:
  1. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: Να σας πω για την δική μου σκλάβα

    Εγώ με αυτό θα συμφωνήσω! Είναι και το μόνο που κατάλαβα.

    Αστάρτη
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πολύ πλάκα έχει. Να γράφει πιο συχνά lol. Φανταστείτε να έχει μια σκλάβα από Αθήνα και να τη διατάζει και αυτή να μην καταλαβαίνει και να μην υπακούει. Κατά συνέπεια θα την τιμωρεί. Θα είναι αυτό δίκαιο; Ας απαντήσει Κάποιος Master ή Κάποια Mistress. lol
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Ναι ειναι δίκαιο να την τιμωρει γιατι δεν έμαθε κυπριακά ως ώφειλε...
     
  4. paroinia

    paroinia Regular Member

    Δεν είμαι σίγουρη κατά πόσον όταν μιλά ο συγκεκριμένος χρήστης εκφράζεται κατά τον τρόπο που γράφει εδώ. Μάλλον χιουμοριστικού χαρακτήρα είναι τα ποστ.
     
  5. Wolves

    Wolves New Member

    Τζιαι άλλη μια περιπέτεια με την Αφέντρα μου

    Με την Mistress μου επηαίνναμεν κάθε μέρα για Session. Μια βολάν ήρτεν τζι ένας άλλος σκλάβος Εβάλεν μας τζι εκάτσαμεν χωριστά. Εβάλεν τζιαι μιαν καρτέλλαν μπροστά στο κολάρο μας, που έγραφεν το όνομα μας.
    Κόθε μέρα, ερκούνταν τζι εμαστιγωναν μας άλλες Mistress , τζι ένα βράδυ ήρθαν δυο Τμηματάρχες Masters τζιαι εφτύνανμας τζιαι εκάμαμεν σπιτ session μα πολλά εσιχάθηκα . Υστερα αρκέφκαμεν να σερνουμαστε χαμου οσαν λίμπουρες και τζείνα τα γυαλιά πολλά επονουσαμεν τζιαι στο τέλος εφκάλλαμεν σπυριά.
    Τα sessions ετελειώνναν ηώρα ανάμισυ το μεσομέριν. Το δείλις εν είσιεν session. Εν τζι αφήνναν μας, όμως, να ησυχάσουμε . Κότι είσιεν κάθε μέραν. Που τες τέσσερεις ως τες έντεκα την νύχταν είχαμεν μια Mistress να μας κάνει trembling . Εφκηκεν η πίστη μας. Αμμά, αφού εν για την Mistress μου , χαλάλιν της!
    Το Σόββατον το μεσομέριν ετελειώσαν τα βασανίσματα . Ηρτεν ο Mentor, ο κύριος Λιγκος τζι εκήρυξεν την λήξην των session.
    Την νύχταν έκαμεν μας πάρτι τζιαι εφάγαμεν τζιαι εκεί πολύ ξύλο. Την ώραν που εμπαίνναμεν μέσα, ο Master με την σκλάβα του , εστέκουνταν στην πόρταν τζι εκαλωσορίζαν μας με 2 χαστούκια . Ηρταν τζιαι πολλοί επίσημοι Doms τζι εδόθηκεν μας η ευκαιρία να γνωρίσουμεν ο ένας τον άλλον.
    Αφού εδιασκεδάσαμεν καλά-καλά επήαμεν ούλοι για ύπνον στο wc.
    Την άλλην ημέραν, την Κυριακήν, εσηκωστήκαμεν που το χάραμαν του φου με φωνές τζι επήαμεν με λεωφορεία στο dungeon του Τζύκκου τζι εβάλαμεν δερμάτινα τζιαι άλλα πολλά . Εμείς, οι σκλάβοι, εγοράσαμεν ένα κολάρο με ζωγραφκιές, εγεμώσαμεν το με φκιόρα τζι αφήκαμεν το πας στα πόδια Της.
    Υστερα που την επίσκεψην dungeon του Τζύκκου στον εσκορπιστήκαμεν. Ο καθένας έπιασεν τη στράταν του τζιαι λλίοι-λλίοι αρκέψαν να γυρίζουν στον τόπον τους. Ετσι έκαμα τζι εγιώ. Αμμά ήντα λοής ήρτα, εν άλλου παπά ευαγγέλια.
    Την άλλην εφτομάδαν, αν μου δώξει, εννά σας πω, πως τα κατάφερα νάρτω πίσω τζιαι τα τράβαλα που τράβησα.
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    αναμένουμε με αγωνία την άλλη εβδομάδα. Να σε ρωτήσω όμως κατι; Αν μια σκλάβα δεν μάθει κυπριακά πως την τιμωρείς; Και πως διδάσκεις τα κυπριακά;
     
  7. paroinia

    paroinia Regular Member

    Είναι πανεύκολο να μάθεις κυπριακά, ειδικά όταν ξέρεις αρχαία. Το δύσκολο είναι να τα προφέρεις σωστά, όπως συμβαίνει άλλωστε συνήθως με τις διαλέκτους. Τώρα πως την τιμωρεί δεν γνωρίζω, κάτσε να σκεφτεί ο ίδιος και να μας πει..
     
  8. elGreco69

    elGreco69 New Member

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ θα γελάω μια βδομάδα.... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Τελικά από τη Μεσσήνη είσαι (βρε) wolves ή από την Κύπρο;
     
  10. Special_Edition

    Special_Edition New Member

  11. Special_Edition

    Special_Edition New Member

    Σορι φιλε μου αλλα δεν καταλαβα τιποτα!!!


     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Εγώ να δεις....
    Δεν αναφερόμουν σε σένα φιλαράκι...