Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Να τα πιεις στο ποτηρι"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Anastasia_, στις 7 Ιανουαρίου 2012.

  1. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Οκ λοιπον..δεν ηταν μια BDSM εμπειρια, θεωρειστε οτι μπηκε εκ παραδρομης εδω. Ας την αποκαλεσω μια εμπειρια extreme για μενα..οκ? Και δεν μιλαω για την καταποση οταν λεω extreme, μιλαω για ολα τα υπολοιπα κ το πλαισιο μεσα στο οποιο εγινε αυτο. zou τι εννοεις οταν λες δεν μου το ζητησε? Μηπως κρυφακουγες απο καμια γωνια? Χαχαχαχ αληθεια σε λεω, μου το ζητησε κι εγω το εκανα  
     
  2. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Σαφώς και πρόκειται για BDSM εμπειρία μια και περιέχει βασικά στοιχεία Κυριαρχίας - υποταγής
    και κανένα στοιχείο vanilla σχέσης, έτσι όπως έζησες.
     
  3. Emiris

    Emiris Regular Member

    Έτσι όπως έγινε ήταν Αναστασία.
    Εγώ μιλούσα για την απλή εκσπερμάτιση στο στόμα της κοπέλας κατά τη διάρκεια της συμβατικής σεξουαλικής πράξης.
    Αφορμή πήρα από την annia24 που είπε η κοπέλα ότι δεν θα τα κατάφερνε να το κάνει, να τα καταπιεί δηλαδή, και εκεί σκέφτηκα ότι οι περισσότερες vanilla κοπέλες το κάνουν, άρα δεν είναι κάτι τραβηγμένο.
    Όπως και να ‘χει η ιστορία σου ήταν πολύ γλυκια. 
     
  4. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    σαφως και το κανουν παρα πολλες κοπελες,ειτε ειναι στον χωρο,ειτε οχι..αφορμη για το σχολιο μου ηταν η δηλωση της Αναστασιας οτι δεν το εχει ξανακανει αλλη φορα.
     
  5. Απάντηση: Re: Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Η αυθυποβολή στην οποία θέτουμε τον εαυτό μας.. είναι απίστευτο το τι μπορεί να προκαλέσει από μονη της χωρίς καν να μπεις στη διαδικασία της πράξης.. 
     
  6. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Χμμμ... κάποια μαθαίνει... εύγε  
     
  7. Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Ευχαριστώ  
     
  8. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα, τα καλά λόγια άλλωστε πρέπει να λέγονται...
     
  9. XSU

    XSU Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    χμ πάρα πολλές; μήπως να έλεγες όλες;  
     
  10. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    δεν ειπα ολες,γιατι υπαρχω εγω που ανικω στην κατηγορια των αλλων γυναικων που δεν το κανουν..
     
  11. Απάντηση: Re: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    εξαρτάται. δεν πρέπει να είναι πάνω από ένα κιλό γιατί αλλιώς θα σας αποκαλέσουν βανίλλες και θα το πάρετε βαριά  

    εννοώ, κάνοντας χιούμορ, ότι αναρωτιέμαι μ' αυτό που έγραψες, βάσει πόσων βανίλλα γούστων, παύεις να είσαι βδσμερ;; και το αντίθετο (που δεν είναι αντίθετα μεταξύ τους για μένα αλλά ένιγουέι...)

    με βάση όλα τα παραπάνω... δεν καταλαβαίνω γιατί σου φαίνεται απαξιωτικός ο όρος βανίλλα τελικά.
     
  12. BABINOS1

    BABINOS1 New Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    σωστα εκανες ......καυλα ......οι χυμοι του ερωτα ειναι παντα υπεροχοι!