Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Να τα πιεις στο ποτηρι"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Anastasia_, στις 7 Ιανουαρίου 2012.

  1. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Re: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Όλα καλα???  

    Πίστεψε με ο Εμίρης δεν είναι ο τύπος του ανθρώπου που απαντά με απαξιωτικό τρόπο..

    Την λεξη "βανίλα", την χρησιμοποίησε μόνο και μόνο για να σου δείξει, οτι η αυτούκαθεαυτού πράξη δεν είναι αυτή που κάνει την εμπειρία να ξεχωρίζει..
    Αλλά το όλο πλαίσιο της κυριαρχίας-υποταγης κάτω απο την οποία πήρε την εντολή για να εκτελέσει την κατάποση του σπέρματος...
     
  2. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Ακριβως αυτη τη διευκρινιση ειχα κανει κι εγω θάλασσα..γι αυτο και εκρινα οτι εχει θεση εδω αυτη η ιστορια
     
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    έχει θέση Αναστασία... Καλά έκανες...

    Μου άρεσε πολύ όταν την διάβασα...
     
  4. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Να σαι καλα, χαιρομαι γι αυτο  
     
  5. blue_sofia

    blue_sofia New Member

    Πολύ διεγερτικο περιστατικο...τυχερη που το γευτηκες
     
  6. N_v_L

    N_v_L New Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Να σε ρωτήσω κάτι; Πως είναι η γεύση τους κρύα γιατί μέχρι στιγμής τα έχω πιει μόνο ζεστά...να ξέρω για μελλοντική χρήση  
     
  7. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Δεν καταλαβα διαφορα στη γευση... 
     
  8. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    εμένα πάλι ως κοπέλα μπορείς να μου πεις γιατί δεν μαρεσε αυτό ίσως επειδή είμαι κυριαρχική ε?
     
  9. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Δεν σου αρεσε εννοεις η πραξη καθεαυτη της καταποσης? Ή το ολο.."σεναριο"? Γιατι στη δευτερη περιπτωση θα μπορουσες να βρεις καποιο ενδιαφερον , αν το βλεπες απ την πλευρα του εντολεα ισως..Αν ισχυει ομως το πρωτο, πού το παραξενο να μην σ αρεσει? Δεν ειναι απαραιτητο..κι αν σ αυτο αποτελει ανασταλτικο παραγοντα το οτι εισαι κυριαρχικη δεν μπορω ν απαντησω..γιατι δεν ξερω αν υπαρχουν Κυριαρχοι/Κυριαρχες που να τους αρεσει να τα γευονται..αλλα γιατι να μην υπαρχουν? Αυτο το τελευταιο τωρα μου θυμησε το αλλο θεμα που συζητειται σε αλλο νημα για το αν το στραποναρισμα ειναι κυριαρχικη πραξη ή οχι..
     
  10. Mistress Valia

    Mistress Valia Regular Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Καλή μέρα και από μένα.Πολύ καλή η εμπειρία σου, εμένα μου φάνηκε αρκετά απλή σαν πράξη με αρκετή αγωνία όπως διαβάζω στο κείμενό σου αλλά προσοχή όχι vanilla όπως ειπώθηκε.Δεν πιστεύω πως για να είναι κάτι bdsm πρέπει να είναι δύσκολο, πολύ σαδιστικό ή επίπονο για τον υ.Αρκεί να του δοθεί η διαταγή και αρκεί να το κάνει.Η διαταγή και μόνο και η υπακοή, το κάνει bdsm.Είναι θέμα ψυχολογίας καθαρά.
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    Tσου 
    Η διαταγη και μονο και η υπακοη δεν το κανει bdsm.
     
  12. Λίζα

    Λίζα New Member

    Απάντηση: "Να τα πιεις στο ποτηρι"

    τα ξαφνικά tasks είναι όλα τα λεφτά.. αδρεναλίνη στα ύψη και υπέρτατη ένταση..