Νεο Meeting στην Θεσ/νικη 26/2

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος subjim, στις 23 Φεβρουαρίου 2006.

1. subjim

subjim New Member

Νεο Meeting στην Θεσ/νικη...

ημερομηνία meeting: 26 / 02 / 2006
    ώρα: 19:00 (07:00 μ.μ.)
    τόπος: Θείος Βάνιας (μπουγατσατζίδικο) - Τσιμισκή με Δωδεκανήσου, Λαδάδικα Θεσσαλονίκης

όλοι ευπρόσδεκτοι

2. Master_Spiler

Master_Spiler Member

Άιντε να δούμε, πόσοι θα πείτε οτι θα έρθετε;;;

Εγώ και η hana θα Ε/είμαστε εκεί να Σ/σας περιμένουμε...

3. slv_hana

slv_hana New Member

Τι λετε να κανουμε κι εμεις το επομενο meeting στις 19 του μηνος? Στις 26 που ειναι η τελευταια Κυριακη δε θα ειμαι Θεσ/νικη και πιστευω πως δε βολευει αρκετους απο'μας επειδη το Σαββατο ειναι 25η!Λοιπον,τι λετε?

4. serr

serr New Member

Αν θέλουν και οι άλλοι εγώ δεν έχω πρόβλημα.

5. Master_Spiler

Master_Spiler Member

Αυτό είναι κάτι που το συζητάμε... πάντως οι περισσότεροι Θεσσαλονικείς είναι hana μου, ίσως είσαι η μόνη που θα λείπεις, αλλά επειδή ποτέ κανείς δεν ξέρει, ας το συζητήσουμε και βλέπουμε. ;)

6. slv_hana

slv_hana New Member

Σας παρακαλω πειτε ολοι ναι!!Μην ειστε τοσο ασπλαχνοι!Δε με λυπαστε το κακομοιρο που εχασα 2 παρτυ αυτο το Σαββατοκυριακο, τωρα θελετε να χασω και το meeting?? :(

Σας προειδοποιω, δε θα το αντεξω αυτο το βαρυ πληγμα...

7. τασος0

τασος0 Member

για να μην γινει μπερδεμα ..επανω γραφει νεο meeting στην θεσαλονικη στς 26/2. και μαλλον δεν μιλας για τοτε

8. τασος0

τασος0 Member

δηλαδη οταν λεμε 19 του μηνος η 26 η 25 ασ λεμε και για ποιον μηνα μιλαμε

9. Απο οτι εχει συζητηθει μεχρι στιγμης το meeting θα γινει κανονικα στις 26/03 και θα ειναι και η χανα. Οταν υπαρχει θεληση ολα γινονται.