Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νουμερο πατουσας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Boss_23, στις 13 Μαρτίου 2012.

  1. Boss_23

    Boss_23 New Member

    Γεια σας και παλι
    Αληθεια ποιο ηταν το μεγαλυτερο νουμερο πατουσας που απολαυσατε ποτε?
    Ωρα για νουμερα οχι για λογια!!!
     
  2. Val1987

    Val1987 New Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    Καλησπερα!!
    Το μεγαλυτερο νουμερο πατουσας που εχω απολαυσει εως τωρα ειναι 43.....Ειναι τοσο σεξουαλικο μια κοπελα να εχει μεγαλη πατουσα!!ασχολεισαι με τις ωρες  
     
  3. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    Εγω μονο με τετοια πατουσακια ασχολουμαι. --->-

    Νιααααααρρρρρρ!!!!!!!  
     
  4. zyliet

    zyliet Regular Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας


    ....εχμμμμ 43;;; 

    είσαι σίγουρος ότι ήταν κοπέλα...; 
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Xμ... το μεγαλύτερο νούμερο πατούσας?

    45 και τα κατάφερα  
     
  6. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    KAΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕΝΑ ΑΝΤΡΑ 1.92 ΚΑΙ ΤΟΙ ΠΕΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝΕ 2-5 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΦΡΙΚΗ....
    ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΧΩ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙ ΠΕΟΣ 22 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΕ ΠΕΡΙΤΟΜΗ ΧΟΝΤΡΗ ΝΕΥΡΩΔΗΣ Κ ΚΥΡΤΗ..... 
     
  7. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
    Καλε δεν μιλαει για πα-πουτσα το νημα!

    Εισαι θεα παντως!     
     
  8. Val1987

    Val1987 New Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    χαχαχαχα τσεκαρισμενο πληρως!!με ολους τους τροπους και απ ολες τις πλευρες  
     
  9. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    2 πόντους??? Το μικρότερο που έχει μετρηθεί ever είναι 3 cm σε στύση!
     
  10. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    SE STYSH....PESMENO?????
    ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩΤΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 2 ΤΑ ΚΑΚΑ....ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΑΠΟΤΙ ΦΑΝΕΡΩΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥΛΙ;;;;
     
  11. Boss_23

    Boss_23 New Member

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    Το θεμα αλλαξε και εγινε πιο πολυ προς το πα-πουτσας και δεν μενει μονο στο νουμερο πατουσας! 51.5 ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ. Και οσον αφορα τα γυναικεια νουμερα εχω φιλες και ατομα γυρω μου με 41-43 . Το μακρυ και σλιμ ποδι ειναι το καλυτεροτερο.Το μεγεθος μετραει!Οσον αφορα τα νουμερα πα-πουτσας...ε το υψος δεν λεει κατι.Τα δακτυλα και αλλα....ομως ναι!
     
  12. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Απάντηση: Νουμερο πατουσας

    Καλη μου Μαλιστα, ας το κανουμε πιο ξεκαθαρο μπας και το δεις. Το νημα αυτο ασχολειται με τις πατουσες και οχι με τις πουτσες (με συγχωρειτε για τα γαλλικα μου)! Αν θες να μιλησεις για τις εμπειριες σου ως προς τα πεη και το μεγεθος τους, πηγαινει σε αυτο εδω ---> https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/19499-μεγεθος-πεους.html

    Επισης αν εχεις την καλοσυνη, γραφε σε παρακαλω με μικρους χαρακτηρες γιατι με τα κεφαλαια που χρησιμοποιεις ειναι σαν να φωναζεις.

    Ευχαριστω!