Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νo i am not looking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Humiliatedsub, στις 21 Απριλίου 2018.

  1. Πως με καταλαβαίνεις
     
  2. Πρέπει να ρθω στην Κρήτη Εισαι μακρια, αλλιως θα το δεναμε το γλυκο
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτό θέλει και εσύ είσαι το γλυκό, μην είσαι αγενής.  
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έλεγξες τον κώλο του παιδιού, είναι στις βλέψεις που μου 'χεις τάξει να μου βρεις και να μου στείλεις σουρλουλού;
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κανόνισε να μου στέλνουν ass pics, θα κλείσω το ινμποξ μια κ καλή!

    @Humiliatedsub  
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι ναι... εδώ στη σουρλουλού θα τις στέλνετε και άμα εγκρίνει θα μου προωθεί.
     
  7. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

       
     
     
  8. δεν εχω πεσει εξω,αλλωστε γραφω "θα επρεπε",επομενως κατανοω οτι δεν γινετε.Αλλα δεν ειναι λογικο να προσπαθουμε να προσεγγισουμε καποιον εδω μεσα που ουτε καν τον βλεπουμε,απο τον να τον προσεγγισουμε εκει εξω.
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αλλά είναι πολύ λογικό να μοιράζεις το τηλέφωνο σου δεξιά και αριστερά ;
     
  10. καμια σχεση με αυτο που γραφω
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι δεν κατάλαβα σωστά ;

     
  12. εκει που εγραψα για την προσεγγιση γραφεις για το τηλεφωνο.ανεφερα ενα τροπο εικοινωνιας.Προφανως δεν ειναι ο μοναδικος.Αν θες ανταλλαξε facebook messenger,skype,viber.υπαρχουν τοσα.