Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MariaEleni, στις 2 Σεπτεμβρίου 2012.

  1. MariaEleni

    MariaEleni Silence calms my soul

    Αρκετες μερες πριν εκανα login ξανα.... μετα απο πολυ καιρο....

    ... μου αρεσει να συζηταω με τους ανθρωπους... μου αρεσει να τους ακουω... οι περισοτεροι νομιζουν πως τους κανω "χαρη" ή οτι τους "προσφερω" (ο καθενας και κατι διαφορετικο... συνηθως αυτο που του λειπει)...

    ... εδω λοιπον διαβαζω πολλα....καποια τους ριχνω μια ματια, καποια τα διαβαζω και συνεχιζω και καποια με αγγιζουν.... και εκεινη τη στιγμη ειναι που αφηνω το κινητο απο τα χερια... αναβω τσιγαρο... και αφηνω το βλεμα μου να "χαθει" στη θεα της θαλασσας και το μυαλο μου στις σκεψεις του....

    ... μολις εσβησα το τσιγαρο... και αναρωτηθηκα... "Λες;"

    O D. λοιπον, στα 36 του, εχει humor, εχει αποψη, ειναι χαλαρος στις κινησεις του, στη σκεψη του και ασφαλως στο λογο του. Λατρευει το φλερτ... Ξερει τι θελει καθε φορα, το λεει ξεκαθαρα, ξερει τι του αρεσει, τι δεν του αρεσει και τι θα ηθελε να μαθει αν του αρεσει ή οχι (και αυτα, ξεκαθαρα τα λεει) και τον ενδιαφερει να μαθει τα αντιστοιχα για τον ανθρωπο που εχει απεναντι*του.... και ολο αυτο το κανει σε βαση "24/7". Οτι και αν του πεις πως θες, οτι ωρα και να του το πεις, σε οποια κατασταση και να εισαστε οταν θα του το πεις... σιγουρο ειναι οτι θα σε ακουσει (αν θα το δεχτει....εξαρταται)

    Τα πιο πολλα απο τα παραπανω τα καταλαβα απο την πρωτη κιολας ωρα που τον γνωρισα και τα επιβεβαιωσα οταν βρεθηκαμε σε αποσταση λιγοτερη του ενος μετρου.... απολαμβανε την αμηχανια μου... για ωρα "επαιζε" λεκτικα μαζι μου για να με βλεπει να κοκκινιζω και να τον διασκεδαζω με τις αντιδρασεις μου... καθε φορα που αισθανομουν οτι θα πλησιασει... θα αναβα τσιγαρο, θα εψαχνα τις τσιχλες μου,θα επιανα το μπουκαλι με το νερο για να πιω (τετοιες αντιδρασεις ουτε στην εφηβεια... αλλα και τετοιο "ηλεκτρισμο" ειχα να νιωσω χρονια)

    "Και τωρα που τελειωσε το νερο; θα περιμενουμε να αδειασει και το πακετο;"

    ... δεν περιμεναμε... ενιωσα να μου χαιδευει το μαγουλο τρυφερα, να σκυβει, και τα χειλη του συναντησαν τα δικα μου... αυτο ηταν, εγινα παλι ενηλικη... αρκετα κρατησε το αστειο...

    ... εκεινος καθιστος... εγω ξαπλωμενη στα ποδια του... σκυμενος να με φιλαει... καποια στιγμη ενιωσα το χερι του στο λαιμο μου, να πιεζει απαλα, τοσο "απαλα" για να ακουσει την αναπνοη μου να αλλαζει ( και να κοβεται)... καρφωσε τα ματια του μεσα στα δικα μου. (εβλεπε αυτο που εψαχνε?) ... χαλαρωσε το χερι του απο τον λαιμο μου... "Τρομαξες;" "Οχι", "Καυλωσες;" "Πολυ"... συνεχισαμε να εξερευνουμε ο ενας τον αλλον... με αφη, με γευση.... η πρωτη συναντηση ηταν διερευνητικη και "εκπαιδευτικη". ...
    "Την επομενη φορα θα ερθεις σπιτι μου"
    "Δεν υπαρχει περιπτωση"....χαμογελασε....ανταπεδωσα  

    ....ξημερωνε... ηταν ωρα για υπνο... σηκωθηκε, ντυθηκε και μαζευε τα πραγματα του.... παρακολουθουσα τις κινησεις του κ εκεινος μου εριχνε ματιες, παντα με χαμογελο... ημουν νυσταγμενη κ αυτο ηταν ξεκαθαρο.... "Κανονικα θα πρεπει να σηκωθω για να σε χαιρετησω σαν σωστη κυρια, αλλα.." "Οι Κυριες τετοια ωρα ειναι σπιτι τους και κοιμουνται"... χαμογελασε... μου πηρε λιγα δευτερολεπτα αλλα τελικα ανταπεδωσα το χαμογελο....

    Η επομενη συναντηση εγινε στο σπιτι του, οπως και ολες "οι συναντησεις" μας για τους επομενους μηνες...
    ...συζητουσαμε για τα παντα... τεχνη-μουσικη-φωτογραφια, μηχανες-αμαξια-οδηγηση, παιδικα χρονια-αχολειο-φιλοι, δουλεια-πολιτικη-οικονομια και φυσικα σχεσεις-σεξ (συζητηση για σχεσεις & sex οπως τα λενε οι vanilla.... δεν υπηρξε καμια αναφορα σε bdsm εννοιες, ορολογιες, πρακτικες και παιχνιδια)
    Αυτα που του ειπα, δεν τα ειχα πει σε αλλο γκομενο και αυτα που εμαθε για μενα... ουτε σχεση ετων δεν τα εμαθε ποτε... Για εκεινον δεν ειναι σιγουρο οτι ισχυει αυτο... το "στρειδι" ειμαι εγω... αυτος ειναι "ανοιχτο βιβλιο" και δεν σε κουραζει....(σε αποπροσανατολιζει ομως ευκολα)

    Τη δευτερη φορα που συναντηθηκαμε σπιτι του.... ηταν πολυ φιλοξενος, ευγενικος, χαλαρος και ημουν ελευθερη να κινηθω σε καθε γωνια του σπιτιου του σαν να ηταν και δικο μου... αυτα ομως ισχυαν πριν και μετα το σεξ... κατα τη διαρκεια δεν ειχε τα προαναφερθεντα χαρακτηριστικα, ουτε εγω τοση "ελευθερια"..... ξημερωνε και ειχε ερθει η ωρα να φυγω... κοιμοταν... τον φιλησα ανοιξα την πορτα και εφυγα... και την τριτη φορα που συναντηθηκαμε το σκηνικο ηταν ακριβως το ιδιο... κοιμηθηκε-φιλι-εφυγα...

    Αλλη μια "συναντηση".... στις 02:00 χτυπαει το τηλεφωνο μου...
    "Που εισαι;"
    "Σπιτι;"
    "Σε λαθος σπιτι ομως"
    "...."
    "Θελω να σε δω"
    "Ξερεις τι ωρα ειναι?"
    "Εσυ θες?"
    "Κανω ενα μπανακι... θες να σου φερω τιποτα?"
    "Τσιγαρα"
    Το sex ξεκινησε στις 06:00, μετα απο ωρες κουβεντας για διαφορα ασχετα θεματα, πειραγματα και ασφαλως sexοκουβεντα...,. και οταν αρχιζε δεν βαζιοταν κανενας απο τους δυο να τελειωσει... ακομα ομως δεν αρχισαμε καλα καλα και σηκωθηκε... "Σηκω... γονατισε.... και θα κοιτας τον τοιχο...." "Ελα μου;" ... ο διαλογος τελειωσε εκει... γιατι μετα εφαγα χαστουκι.... δεν ηταν για το "ελα μου" ηταν για το ειρωνικο υφακι που "στραβωνει" το προσωπο μου και ειπε να μου το ισιωσει... "Δεν θα γυρισεις να κοιταξεις για κανενα λογο"... εφυγε απο το δωματιο για δυο λεπτα και επεστρεψε... καταλαβα οταν ενιωσα το σχοινι να ακουμπαει το δερμα μου.... "Δεν εβρισκα κατι καλυτερο και ειπα να μη σε αφησω να περιμενεις".... με ενα μεγαλο κομματι σχοινι εδεσε χερια-ποδια και περναγε και απο το λαιμο μου .... δεν εχω ιδεα πως το εκανε (τεχνικες λεπτομερειες) αυτο ομως που θυμαμαι ειναι οτι το σχοινι ακουμπουσε χαλαρα πανω μου... δεν ενιωθα να με σφυγγει πουθενα.... "Εισαι ενταξει;" μια χαρα σκεφτηκα και αυτο απαντησα... αυτο που δεν σκεφτηκα - γιατι δεν το ηξερα; - ειναι οτι το σχοινι θα ακολουθουσε τις κινησεις μου και καποιες φορες θα "πηγαιινε μαζι μου" καποιες αλλες ομως ισως και οχι... για υτο για την επομενη ωρα, αλλωτε το ενιωθα να σφυγγει στα χερια, αλλωτε στα ποδια και καποιες φορες στο λαιμο... "Μην τεντωνεις ετσι το κορμι σου... θα σε πνιξει" ... Αληθεια; αυτα που ζητας ομως μου ειναι λιγο δυσκολα να τα ικανοποιησω ολα ταυτοχρονα... να με γαμας με τον τροπο που θες, στην ενταση που θες και να μην κουνιεμαι; με τι να πρωτοασχοληθω; με την καυλα σου; με την καυλα μου; ή με το σχοινι; (ή το σχοινι θα σπασει ή εγω θα πνιγω)

    Ειχε ξημερωσει Κυριακη... Τελειωσαμε (αρκετες φορες) καναμε τσιγαρακι... πηγε και 09:00, ωρα για υπνο... στις 16.00 ανοιξα τα ματια... ο D. αλλαζε πλευρο... μαλιστα... κοιμαται... εγω ομως πειναω και θελω να πιω καφε...ωρα για να πηγαινω σπιτι μου...
    Σηκωθηκα, ντυθηκα αθορυβα (οσο μπορουσα) και ειπα να φυγω... "Για που το βαλαμε;" ... πλακα μου κανει, δε μπορει, αυτος δεν ξυπναει ουτε με κανονια (δικια του ατακα)... ανοιξε τα ματια του... με καρφωσε... και μου εκανε νοημα να πλησιασω...
    "Πας καπου;"
    "Σπιτι μου"
    "Γιατι το δικο μου τι εχει;"
    "Πειναω, θελω να πιω καφε, κι εσυ κοιμοσουν... ειπα να μη σε ξυπνησω"
    "Ποτε θα σταματησεις τις καταδρομικες;"
    "Ποιες καταδρομικες; τι λες;"
    "Γδυσου και ξαπλωσε...ο νορμαλ κοσμος οταν κοιμαται στις 09:00 ειναι λογικο να συνεχιζει να κοιμαται και στις 16:00"
    "Θελω να πιω καφε... θα παω να παρω απ εξω... θες να σου φερω;"
    "Αν φυγεις... την ξεχνας την επιστροφη"
    "Και με τον καφε μου τι θα γινει;"
    "Γδυσου... θα σου φτιαξω εγω καφε"
    Κουβεντα για τα σχοινια και τα δεσιματα δεν καναμε, κουβεντα για την "υπερβαση" που εκανε να σηκωθει και να μου φτιαξει και καφε! δεν καναμε... την ψυχαναλυση ομως γιατι εγω θελω να φευγω, την καναμε. Εφτασε 21:00 και τωρα μπορουσα να φυγω "με την αδεια του"  

    Ο D. ειναι ανθρωπος του διαλογου... του αρεσει να συζηταει και ειδικα αμα προκειται για sex μιλαει γι αυτο πριν-κατα τη διαρκεια-μετα....του αρεσει και να μαθαινει ... και ειδικα για τις φαντασιωσεις μου ηθελε να μαθει καθε λεπτομερεια.... επισης του αρεσει να ειναι χρησιμος, αμα μπορει να σε βοηθησει ωστε οι φαντασιωσεις σου να γινουν εμπειριες, γιατι να μην το κανει; (το οτι δεν το ζητησες ειναι λεπτομερεια) ... βεβαια του αρεσει να διασταυρωνει-επιβεβαιωνει τις πληροφοριες που του εχεις δωσει....
    ... οταν του ελεγες οτι η κλασσικη φαντασιωση να πας με δυο (και τρεις αμα "χρειαστει") αντρες ειναι και δικη σου ( γιατι να αποτελλω εξαιρεση?) αλλα αυτο δεν σημαινει πως θα το κανεις αυριο το πρωι... ελεγες αληθεια; και οταν του ελεγες πως το "να πας" με γυναικα δεν σε φτιαχνει.... παλι αληθεια ελεγες; για να δουμε....
    Θελει απλα να "δει"... τωρα που σου περιγραφει το σκηνικο, που εφτιαξε βασισμενος στη δικια σου φαντασιωση και εκεινος ειναι μεσα σου... βαθια... σου λεει "κλεισε τα ματια και νιωσε", τωρα που το νιωθεις να σε γαμαει και σε εχει φτασει στο παρα πεντε και συνεχιζει να σου περιγραφει... εσυ; συνεχιζεις να καυλωνεις; το μουνι σου συνεχιζει να μουσκευει; η ανασα σου κοβεται; εισαι ετοιμη να λιποθυμησεις; μηπως εισαι ετοιμη και να χυσεις;
    Αν ολες οι απαντησεις σου στις ερωτησεις που τεθηκαν στις παραπανω δεκα γραμμες ειναι "Ναι".... εχασες!
    "Οχι μωρο μου... " το μουνι σου δεν γινεται μουσκεμα επειδη τον νιωθεις να σε γεμιζει, η ανασα σου δεν αλλαζει απο την καυλα, δεν εισαι ετοιμη να λιποθυμησεις επειδη νιωθεις το χερι του να σε πνιγει την ωρα που ειναι ολος μεσα.... "Οχι μωρο μου" δεν χυνεις ετσι εσυ.... ο λογος ειναι οτι θελεις σαν τρελη να κανουμε ολα οσα σου περιεγραψα!

    Καποιοι ανθρωποι σου γαμανε το κορμι, καποιοι αλλοι σου γαμανε το μυαλο και καποιοι αλλοι σου γαμανε την ψυχολογια... Καποιοι στα γαμανε ολα μαζι.... ταυτοχρονα ή εναλλαξ  

    καπως ετσι φτασαμε στο "και πεντε"...... και ετσι να ειναι (που ειναι δλδ γιατι το μυαλο εκεινες τις ωρες.... ζαμπον)...... ο "λογος" που το συζητατε τοσο πολυ...... ο "λογος" που ξεχασατε καθε αλλο θεμα κουβεντας... ο "λογος" που παιζεις με το μυαλο της τοσο εντονα, ο "λογος" που τεντωνει το "σχοινι" και ειναι ετοιμο να σπασει; ο λογος;

    {Σκεψεις...αρχη}
    Στο παρτυ που με προσκαλεσες, το ξεκινησες με tango και το γυρισες σε καλαματιανο....σου ακουγεται γελοιο; και μενα ετσι μου "ακουστηκε" στην αρχη....

    εσυ τι θα κερδισεις; (γιατι τα οργια/παρτουζες δεν σου λειψανε απο τη ζωη σου, με οποια συνθεση και αν μπορουσαν να γινουν) και γιατι να "αναιβασεις τα ιδια εργα".... με εμενα;*

    Ο καθε ανθρωπος εχει τα δικα του... εχει τους ρυθμους του, τον τροπο του, εχει πολλα.. μαζι εχει και τα "θελω" του... ωραιο ειναι να ακους κ να προσπαθεις να ερμηνευσεις τις επιθυμιες του αλλου και αν μπορεις ή οσες μπορεις να τις κανεις εμπειριες του... το να πιστεψεις ομως πως εσυ ξερεις καλυτερα απο εκεινον;
    Τι σε κανει να πιστευεις πως ο αλλος δεν εχει ασχοληθει με τα θελω του και με τα ορια του; Τι ειναι αυτο που σε κανει να ξεχνας οτι ο ανθρωπος που ειναι απεναντι σου ζουσε πριν και τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα συνεχισει και μετα; Τι σε κανει να πιστευεις οτι το "οχι" ειναι "ναι" και τουμπαλιν; Τι σε κανει να πιστευεις οτι ...

    Αυτο που μπορεις να δωσεις στον αλλον.... ειναι το ερεθισμα... και αυτο που σιγουρα πρεπει να του δωσεις ειναι χρονος (αλλα οχι και παρα πολυ).
    {Σκεψεις... τελος}

    "Επικοινωνια"
    ...απο αποσταση, η καλυτερη επιλογη...να μη με κοιτας στα ματια... να μη με βλεπεις... να μη νιωθεις να σε αγγιζω, να μη νιωσεις την ανασα μου οταν σε πλησιαζω....γιατι σιγουρα θα σε πλησιασω... (και εσυ δεν θα μπορεις να αντισταθεις; δεν νομιζω)

    "Ασυμφωνια Επιθυμιων" - "Αστοχια υλικου"
    ...εσυ θες "αυτα" και θες να τα ζησεις μαζι μου... εγω -λεω οτι- δεν τα *θελω "αυτα"... θελω "αλλα"
    "Δεν πειραζει μωρο μου" ... ας δοκιμασουμε με αλλο τροπο... "Εγω θα κανω αυτα που θελω".... "Θα παρω το ρισκο μου"!

    ....ο ενας πηρε το ρισκο του..... ο αλλος πηρε πολλα ομορφα "πραγματα"... και ο καθενας πηρε το δρομο του για να συνεχισει το ταξιδι του  

    (Στο δικο μου "vanilla" κοσμο ολα αυτα ηταν ωραιο-απολαυστικο-εντονο sex και οχι μονο... στον δικο σου κοσμο; εκπαιδευση?)


    Καλο Φθινοπωρο!


    ΥΓ: Προφανως και η ιστορια εχει "κενα" μιας και αναφερει μονο στιγμες (απο αυτες που γεμιζουν τη ζωη μας)...
    προφανως και θα βρεθουν τα κομματια που λειπουν.... αλλα αυτο θα γινει με τον δικο μου "vanilla" τροπο και με τον δικο μου ρυθμο.... οχι εγωιστικα ουτε με "τσαμπουκα", γιατι τετοια ζοριλικια ο εαυτος σου δεν τα συγχωρει ευκολα.... αλλα ετσι ειναι τα πραγματα κ πρεπει να κυλανε αβιαστα.... ή μηπως οχι? ;-)
    ... και προφανως δεν εχω ιδεα σε ποια κατηγορια θεματων του forum εμπιπτει, ουτε καν αν εμπιπτει.
     
    Last edited: 2 Σεπτεμβρίου 2012
  2. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Είσαι τσαντισμένη;
    Αφού νοσταλγείς ..
     
  3. CrOw_GirL

    CrOw_GirL New Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Υπεροχες οι σκεψεις-εμπειριες σου!Και με υπερβολικα αληθινο κ παραστατικο τροπο δωσμενες.Συμφωνω σε αρκετα πραγματα.Απο οσο μπορω να καταλαβω ησουν γερη "καψουρα" ή εστω αυτο εγινε με τον καιρο.Μεγαλη δυναμη κρυβεις μεσα σου και αυτο θα σου κανει καλο, γενικα στην ζωη.Δυστυχως ομως δεν πανε ολα οπως τα θελουμε.Τον εμαθες και απο την καλη και απο την αναποδη, γιαυτο.Ξερεις πολυ καλα τι σου αρεσε στην συγκεκριμενη "υποθεση".Ευγε.Γραψε περισσοτερα, θα θελα κ αλλα!  
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Πολυ καλο....καιρο ειχα να διαβασω τοσο ομορφη εμπειρια και τοσο καλλογραμμενη και καταννοητη. 
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Θηλυκό, οταν έγινες μέλος στο φόρουμ και σε καλωσορίσαμε, ξέχασες να μας πεις ότι γράφεις υπέροχα...
     
  6. XSU

    XSU Regular Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?


    Όταν έχεις ζήσει "όμορφα" πράγματα όπως λες, μείνε σε αυτά. Κανείς δεν έχασε. Και αυτός έζησε όμορφα πράγματα και εσύ πήρες το ρίσκο σου. Αμφίδρομα και οι δύο βγήκατε κερδισμένοι. Εσύ εκπαιδευμένη κατ' αυτον, αυτός προβληματισμένος κατ εσέ.
     
  7. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Molis esvhsa to tsigaro kai me ekanes na pw,ligaki fwnaxta:LES...?

    Μόλις έσβησα το τσιγάρο και με έκανες να πω, λιγάκι φωναχτά: ΛΕΣ...?
     
    Last edited by a moderator: 3 Σεπτεμβρίου 2012
  8. MariaEleni

    MariaEleni Silence calms my soul

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Εκείνο το βράδυ που έγραψα την ιστορία, δεν υπήρχε κανένας συγκεκριμένος λόγος, πέρα από αυτό που έγραψα στην αρχή.... το σκέφτηκα-θυμήθηκα, "μου ήρθε" και άρχισα να γράφω και σιγά σιγά θυμόμουν γεγονότα και ατάκες... ο τρόπος που μετέφερα σε εσάς τις στιγμές αυτές είναι ο τρόπος που θα τα έλεγα σε μια φίλη, που έκεινη την περίοδο που ζούσα την ιστορία "είχαμε χαθεί"....θα προσπαθούσα να της μεταφέρω "το κλίμα" από εκείνη την περίοδο... με humor, με λίγη "ειρωνία-καυστικότητα" (άλλωτε για εκείνον και άλλωτε για μένα) και σίγουρα με χαμόγελο.... γι αυτό και μέσα στη πλοκή μπαίνουν εμβόλιμα διάφορα σχόλια...σχόλια-σκέψεις που έκανα τότε ή που μου έρχονταν την ώρα που έγραφα...

    Ο τρόπος που αντιμετωπίζω τα πράγματα είναι συνήθως με τον τρόπο που έγραψα στην ενότητα {Σκέψεις} .... στην αρχή κάποια αστεία-χαζή-ειρωνική-εύκολη "σκέψη", μετά αναρωτιέμαι "γιατί? -λες?" και μετά αρχίζω και το "τεντώνω" και το ψάχνω από όλες τις πιθανές γωνίες (τις δικές μου αλλά και του άλλου) το συμπέρασμα που θα καταλήξω θα είναι το πιο δίκαιο (για όλους) και σίγουρα αυτό που θα γαληνέψει το μυαλό μου.... γιατί με αποθυμένα δεν θέλω να πορεύομαι.... το πόσο θα κρατήσει αυτή η διαδικασία ή το σε πιο "στάδιο" θα ολοκληρωθεί εξαρτάται   (σίγουρα πριν το μυαλό "αρπάξει")

    Kat: Οχι ....ούτε τσαντισμένη ούτε πληγωμένη ούτε άλλα τέτοια, δεν έχω και λόγο εξάλου.... ούτε "αναπολώ και ενα δάκρυ κύλησε" (δεν ξέρω τι από αυτά που διάβασες σε οδήγησε σε αυτό το "συμπέρασμα")

    Cr0w Girl: Σε ευχαριστώ. Δεν θέλω να στο "χαλάσω" αλλά δεν πρόκειται για μια "ρομαντική ιστορία".... πέρασα όμορφα κάποια περίοδο με έναν άνθρωπο... δεν είχαμε σχέση... είναι αυτό που λέμε (στον "vanilla" κόσμο τουλάχιστον) απλά βγαίνουμε (όπου "βγαίνουμε" βάλε το γαμιώμαστε) γιατί αυτό ήταν... απλά και οι δύο είχαμε την ίδια άποψη για τέτοιες καταστάσεις..... τις ζεις στο full... με σεβασμό στον εαυτό σου και στον άνθρωπο που έχεις επιλέξει...

    ....δεν τον ρώτησα ποτέ αν "βλέπει" άλλες, ούτε του έκανα ποτέ "σκηνή" που δεν με πήρε το απόγευμα όπως είχε πει και ασφαλώς ούτε και εκέινος* έκανε τέτοια.... την ώρα όμως που συναντιόμασταν το ζούσαμε.... κάθε στιγμή... όταν μαγειρεύαμε, που με "δούλευε" επείδή δεν ξέρω να μαγειρεύω και πολλά "... ποιός θα σε πάρει εσένα... και τι να σε κάνει?" , τότε που βλέπαμε ταινίες "βαριάς κουλτούρας" και με σκούνταγε: "Κοιμήθηκες?" "Οχι" "...καλά πάρε τώρα να σκουπίσεις" *"ε?" *"...το σαλάκι που τρέχει"..... και μουρμούραγε "παράπονο το χω να δω ταινία με γυναίκα και να μην κοιμηθεί" "μα ταινίες είναι αυτές που βλέπεις?!!?" και πολλά τέτοια που δείχνουν οικειότητα... με κάποιους μας πέρνει χρόνια και με άλλους γίνεται χωρίς να το καταλάβουμε.... ο λόγος όμως δεν είναι πάντα οι άλλοι.... είμαστε και εμείς, στο πόσο "χαλαροι κ ανοιχτοί" είμαστε στον άλλο άνθρωπο και σε αυτό που ξεκινάει....και στο sex καλά περνάγαμε και ακόμα και εκείνες τις ώρες υπήρχε "humor" και άνεση... όταν έκανα την "εκπαιδευτική" πίπα και ένιωθα να πνίγομαι προσπαθωνας να τον πάρω όλο μέσα... και έφευγα τρέχοντας για το μπάνιο (όταν το δοκιμάσεις*θα καταλάβεις) και γυρνώντας πίσω τον έβλεπα ατάραχο να μου λέει "σε φάγαν τα χιλιόμετρα" με έκανε να νιώθω άνετα και όταν τον ρώτησα "δεν σου έχει τύχει οι άλλες να παθαίνουν το ίδιο?" ... "αν σου απαντήσω.... σε τι θα βοηθήσει να μην πνίγεσαι εσυ?". Οντως δεν θα με βοηθούσε.... βέβαια η λέξη humor στο sex που ανέφερα ήταν σε εισαγωγικά για να μην φανταστείς ότι είχε και πολύ χαριτωμενιά το θέμα.... άμα χαλάρωνες και ξέχναγες το "ρόλο" σου, στο θύμιζε κάποιο σκαμπύλι*ή ένα βλέμμα που δεν χρειαζόταν λόγια για να καταλάβεις ότι "τώρα γαμιώμαστε δεν κάνουμε χαβαλέ!"

    XSU: Συμφωνώ μαζί σου, τα καλά κρατάμε πάντα.... αυτό που μου έμαθαν όμως είναι να είσαι "ψύχραιμος" όταν βάζεις τη "βαθμολογία'" για να μπορείς να δεις ότι, όταν τα ζούσες μπορεί να "μη σου άρεσαν" και πολύ (ή απλά να μη σε βόλευαν) τώρα όμως που τα θυμάσαι? Χαμένοι θα βγαίναμε και οι δύο αν προχωρούσαμε σε "σοβαρή σχέση" γιατί εκέινος θα έπρεπε να βρει και κάποια άλλη για να "διοργανώνει session" που γουστάρει πολύ και εγώ θα έγραφα σε κάποιο άλλο forum απορώντας "τι δεν του δίνω εγώ που του δίνουν οι άλλες". Αυτό που επίσης μου έμαθαν είναι να ακούς τον άλλον και να τον πιστεύεις (γιατί δεν έχεις και λόγο να μη το κάνεις) ειδικά όταν σου μιλάει για τα "θέλω" του, αν αυτός δεν πει την αλήθεια, αυτός έχει και τις περισσότερες πιθανότητες να βγει χαμένος.... το εννοούσε πως με τη σχέση του θέλει να κάνει και παρτούζες....αυτό γουστάρει και δεν υπάρχει λόγος να πουλήσει φούμαρα....ούτε όμως κι εγώ πουλάω τα αντίστοιχα φούμαρα   .... ούτε εγώ εκπαιδέυτηκα ούτε εκείνος προβληματίστηκε (ούτε και ο αντρίστροφο νομίζω  

    tsouknida: Οπως κατάλαβες εγώ "λέω" πολλά (πάλι σεντόνι έγραψα) αλλά εσύ τι σκέφτεσαι?  

    Astrovroxi & MasterPerris: Σας ευχαριστώ (και για το μήνυμα και για το καλοσόρισμα)


    .... και τώρα, ώρα για νάνι σιγα σιγά.... Σας ευχαριστώ!
    *
     
  9. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    MariaEleni,me ton tropo grafhhs sou,me ekanes na optikopoiisw ayto pou viwses,me ekanes na epanaferw sth skepsh mou mia dikh mou istoria kai xarhka pou kapoioi anthrwpoi mporoume na ermhneuoume k na viwnoume swsta mia tetoia katastash otan erxete.Eite krataei mia mera,eite ligaki parapanw..S`euxaristw 
     
    Last edited by a moderator: 4 Σεπτεμβρίου 2012
  10. DRKN

    DRKN Regular Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    όμορφο.. το πως ονομάζουμε τις καταστάσεις δεν έχει καμία σημασία, όταν της ζούμε όπως της θέλουμε..
     
  11. CrOw_GirL

    CrOw_GirL New Member

    Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    Προς θεου δεν φανταστηκα αγαπες και λουλουδια!Απλα το συνολο μου εβγαλε αυτο που σου ειπα.   Και καλα εκανες και δεν προχωρησε η υποθεση γιατι η γευση που θα σου αφηνε στην πορεια θα ταν ασχημη.Παντως χωρις πλακα, εχεις απιστευτο τροπο σκεψης κ ακομα καλυτερο τροπο εκφρασης! 
     
  12. Απάντηση: Ξεχασες να μου πεις οτι εισαι "Κυριαρχος", ή εγω ξεχασα να σου πω οτι ειμαι "βανιλα"?

    πολύ όμορφη η προσωπική σου ιστορία, ανθρώπινη και χωρίς την παραμικρή προσπάθεια εξιδανίκευσης-ωραιοποίησης,με λίγα λόγια...αληθινή