Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ξυλο απο Αφεντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος markyr, στις 29 Απριλίου 2014.

  1. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Υπάρχουν τέτοιες Κ στην Ελλάδα; Μακάρι να έβρισκα μια τέτοια και εγώ αλλά που τέτοια τύχη... markyr μην χρησιμοποιείς τη λέξη σκλάβος. Ο σκλάβος δεν αντιμιλά, δεν παίζει με κανόνες, και δέχεται τα πάντα. Εσύ δεν ανήκεις σε αυτή τη κατηγορία.
     
  3. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Και εμένα μ' αρέσει να δέρνω, σε όλες τις Κυρίες φαντάζομαι, αλλά όλα έχουν το όριό τους! Και αν από την όλη εμπειρία ικανοποιηθεί μονο ο Κ και όχι και ο υ, αυτό είναι αποτυχία του πρώτου. Η πίστη, η αφοσίωση και ο σεβασμός, αν υπάρχουν, πρέπει να υπάρχουν και από τις δύο πλευρές. Κατά τη γνώμη μου, όταν ο υ νιώθει ότι ξεφεύγει από τα όριά του, τότε πρέπει να "αντιμιλάει", ή έστω να υπάρχει safe word ή κάτι τέτοιο. Ένα "σύνθημα" για το πότε το παιχνίδι πρέπει να σταματήσει. Αν έβλεπα εγώ ότι έχω ξεπεράσει το όριο του πόνου που αντέχεις αλλά και πάλι ήθελα να σε δω να βασανίζεσαι ή να σε τιμωρήσω για κάτι, θα σε έκανα βόλτα δημοσίως με κολάρο και αλυσίδα ή θα σου αφαιρούσα το δικαίωμα να με αγγίζεις ή θα σε έδενα και θα σε άφηνα να περιμένεις ενώ τρώω.... Υπάρχουν και τιμωρίες που δεν πονάνε σωματικά  
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor


    Κι εγώ θα ήθελα να βρω μια τέτοια.
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αν τα δοκιμάσεις αυτά που γράφεις σε έμπειρο υ τίποτα από όλα αυτά δεν θα τον πτοήσει. Θα μου πεις δεν θα τον αφήσω να με αγγίζει. Θα σου πω πως θα έρθει η στιγμή που εσύ η ίδια θα τον αναιρέσεις αυτόν τον όρο. Ο άπειρος υ θα σπάσει. Ο έμπειρος υ θα αποδεχθεί τη πρόκληση και θα περιμένει τη στιγμή που θα αναιρέσεις τον δικό σου κανόνα και θα κερδίσει την ηθική ικανοποίηση πως βγήκε νικητής χωρίς εσύ όμως να το μάθεις ποτέ...
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Be careful what you wish for....
     
  7. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur


    Συγχαρητήρια. Μόνο οι νέες είναι το μέλλον του BDSM. Οι γριές το' χουν χάσει. Καθόλου επινοητικότητα. Χαπάκια για την κλιμακτήριο επειγόντως και υπογλώσσια. Να πω και μια άλλη ιδέα γιατί τελευταία είμαι πολύ εμπνευσμένος. Νηστεία 6 ημερών και την 7η μέρα τάισμα με την τεχνική του Ypox (βλέπε άλλο topic). Γιατί χάνετε θερμίδες να τους ξυλοφορτώνετε ; Τα χεράκια σας χαλάτε και το ακριβοπληρωμένο πεντικιούρ-μανικιούρ. Οι μέθοδοι σωφρονισμού έχουν εξελιχθεί από την εποχή του Λάμπρου, του Λαδά και όλων αυτών των καλών παιδιών. Εγώ θα σας τα λέω ; Μaster θα με κάνετε στο τέλος.
     
  8. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Μμμμ ομολογουμένως θα δυσκολευόμουν πολύ να αποβάλλω εντελώς το ξύλο απ' τη ζωή μου... Είναι αυτό το ρήγος σε όλο το μήκος της σπονδυλικής στήλης, αυτή η έκρηξη αδρεναλίνης, αυτό το ύφος στο πρόσωπο του σκλάβου που δεν τα χαρίζει τίποτα άλλο... Είτε πρόκειται για τρόπο τιμωρίας είτε για τρόπο αμοιβαίας ικανοποπιησης...
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Εγω λέω να εφαρμόσει τη μέθοδο σύτισης του Γκουαντάναμο. Απλή βασανιστική και πλήρως αποτελεσματική....
     
  10. markyr

    markyr New Member

    Πολυ ωραια αποψη και εξυπνες τιμωριες..εγκεφαλικες πιο πολυ θα ελεγα που ειναι και το ωραιο!!!
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Συμφωνώ και εγώ με αυτό εξιτάρομαι! Με το να βλέπω την Κ να ιδρώνει στη κυριολεξία από την έκκριση αδρεναλίνης για να με κάνει να σπάσω και να μην μπορεί, να την βλέπω να την εγκαταλείπουν οι δυνάμεις της και κάθε χτύπημα της να με οδηγεί ένα βήμα πιο μπροστά από αυτήν. Είναι η μεγαλύτερη νίκη του υ. Είναι η απόλυτη ηδονή...
     
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν πιάνει σε σωματικούς μαζοχιστές. Χάρη τους κάνετε. Σε εμένα που δεν είμαι, θα έπιανε. Άρα η σωστή και βαθειά γνώση των μεθόδων τιμωρίας προυποθέτει βαθειά γνώση της ψυχοσύνθεσης του υποτακτικού υποκειμένου.