Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ ΜΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος KinkyBoy, στις 10 Μαϊου 2008.

  1. KinkyBoy

    KinkyBoy Regular Member

    ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΥΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ ΑΥΤΗΣ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΓΝΩΜΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.
    ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ DOMINANT MASTERS ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΜΕ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ.
    ΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΣΚΛΑΒΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ.
    ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΣΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΣΥΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ

    ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
     
    Last edited by a moderator: 11 Μαϊου 2008
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ

    Είμαι μάστερ σιδερόκαβλος και μητέρα. Θέλετε να κάνουμε παρέα;
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    ...

     
     
     
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ

    Ερωτηση προς τον κ. Konstantinos........
    Υπαρχει καποια διακριση μεταξυ μελων που γραφουν με CAPS και σβηνουμε τα κειμενα τους επιλεχτικα.....;;;;;
     
  5. KinkyBoy

    KinkyBoy Regular Member

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες!!!
    Επειδή σήμερα είναι εορτή δίνω τόπο στην οργή και δεν απαντώ σε κανέναν.
    Φιλάκια
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ

    Ζήτηση συνεργασίας ως προς τι?
    Για την προώθηση κάποιου προϊόντος πχ?
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Re: Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ

    εμενα παντως μου μυριζεται γυρισμα ταινιων με κρυφες καμερες , γι αυτο προσοχη!!!!
    ζηταει και χωρο ...........
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ

    Χαφιές ή εκβιαστής;
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Μην γίνεστε άδικοι και υπερβολικοί. Είπαμε να γελάσουμε, να παίξουμε, αλλά δεν μπορούμε να λέμε τέτοια χωρίς κανένα λόγο.
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ

    Ερώτηση διατυπώθηκε από εμέ προς τη Θάλεια. Σκέψου μια πιθανή απάντηση. Αλήθεια μαθαίνεται ορθογραφία σε μια νύχτα;
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ

    Η ορθογραφία είναι σαν το ποδήλατο, έστω σαν την βέσπα* έτσι και το μάθεις δεν το ξεχνάς.



    Η βέσπα στην προκειμένη είναι...λαμπρέτα.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. KinkyBoy

    KinkyBoy Regular Member

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Γέμισα ξανά με μαλακίες.Ερώτηξη.Μήπως και μπήκα κατα λάθος να πούμε σε ταξη ωρθογραφείας???Αν είναι έτσι να αλλάξω και να βρώ τάξη BDSM με άτομα που να γνωρίζουν τι θέλουν.
    Όσο ο φον κλάσε προσπαθεί να κάνει τον έξυπνο,εγώ ευχαριστιέμαι το βίτσιο μου.
    Αλήθεια εκτός από τη χούφτα του είχε ποτέ αλλη γκόμενα???

    Αγαπητή Κα έξυπνη πώς θα χρησημοποιήσω κάμερες στο ΔΙΚΟ σας χώρο???εκτός και εαν είμαι θαυματοποιός και δεν το ξέρω ακόμα.
    Αν δεν με απατά η μνήμη μου ο χώρος λέγεται BDSM.Όλοι εσείς οι άσχετοι τι θέλετε εδώ μέσα???

    Μέχρι στιγμής (εκτός από μια Θεσσαλονικιά) είδα κομπλεξικούς,ανόητους,ανάγωγους,πανήβλακες,κατι βλάκες που το παίζουν καθηγητές ορθογραφίας,κατι σαχλεπίσαχλους που αμπελοφιλοσοφούν και κάτι χλεχλέδες που εκτός από τη χούφτα τους δεν γνωρισαν άλλη γκόμενα.
    ΕΔΩ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ όλοι εσείς???
     
    Last edited: 12 Μαϊου 2008