Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. "Woman's mouth, is just another fuck hole"
     
    Last edited: 2 Οκτωβρίου 2016
  2. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να μη κάνει τίποτα.
    Να αφήνει τον άντρα να έχει τον έλεγχο, κάνοντας το με το ρυθμό που θέλει αυτός, και να τον αφήνει να χώνεται μες το λαρύγγι.
     
  3. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Respect
     
  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    The greatest advice is just enjoy it with your whole self like being the only woman in universe and get lost to its power. Lagneia
     
  5. TheDucatista

    TheDucatista New Member

  6. Το χειροτερο που μπορει να κανει μια γυναικα στην πιπα ειναι το να μην κανει τιποτα. Το να δινει συνεχως απλα μια ακομα τρυπα. Χανετε το νοημα της πιπας γιατι μια αβουλη τρυπα ειναι και το αιδιο η ο προκτος. Η διαφορετικοτητα της πιπας ειναι η μη προβλεψιμοτητα των κινησεων, ο χορός της γλωσσας πανω στο κεφαλι του πεους και η ποικιλια ερεθισματων.
     
  7. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Σε βλέπω πολύ έμπειρη και καλά διαβασμενη μπράβοοοοοοοο
     
  8. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Κάποιος/κάποια είχε πει ότι μπορείς να καταλάβεις πόσο ερωτευμένη είναι μια γυναίκα από την πίπα που παίρνει.
    Το έχω παρατηρήσει για εμένα και ισχυει σε πολλές περιπτώσεις.
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    συμφωνω
     
  10. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Βέβαια για να το πάμε λίγο πιο ολοκληρωμένα...
    Η πίπα δεν έχει φύλο, οποτε ναι... υποθέτω οτι το χειρότερο που μπορεί να κάνει κάποιος στην πίπα ειναι να μην κάνει τίποτε...
    Τώρα όσον αφορά το "ερωτευμένη/ος"... προσωπικά δεν νιώθω έτσι, άμα με εμπνέει ο άλλος και υπάρχει χημεία θα λάβει τον καλύτερό μου εαυτό από ότι αν ειμαι ερωτευμένη μεν αλλά δε με εμπνέει. (και όταν λέω "έμπνευση" στη δική μου περίπτωση εννοώ πεοέμπνευση!   )
     
  11. Bess

    Bess .....

    αυτο!  
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Eγώ συμφωνώ με την Γιαδικιάρογλου (@Winter's Dew ) που συμφωνεί με την Παπασταύρου (@Astarty ). 
    Aν λοιπόν είναι ένας άνθρωπος που είναι σημαντικός για την σύντροφό του και έχει και ένα πέος που εμπνέει, τότε ναι, να τα δώσεις όλα, όλη την μαεστρία, την τέχνη και την λατρεία που μπορείς στο ανδρικό αυτό μόριο-σύμβολο!
    Διαφωνώ κάθετα, κατανοώντας τον πόνο αυτών που βλέπουν το στόμα σαν μία ακόμη τρύπα προς χρήση. Προφανώς δεν είχαν την χαρά, την απόλαυση και την ανυπέρβλητη ηδονή μίας απολαυστικής πίπας, γι αυτό την θεωρούν ως κάτι το διεκπεραιωτικό, τρύπα να ναι κι ότι να ναι. Στα πλαίσια του objectification, άντε να το καταλάβω, στα πλαίσια μίας σχέσης, ειλικρινά, μου είναι αδιανόητο. Όπως αδιανόητο μου είναι να είμαι με κάποιον, του οποίου το πέος δεν θα μπορώ να λατρέψω αρκετά, ώστε να του προσφέρω την μέγιστη απόλαυση που μπορώ.