Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. dR_FriTz

    dR_FriTz New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    απίστευτα αυτά που γράφεις (άρθρο να το πω ?)
     
  2. Dom80

    Dom80 Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Καταπληκτική περιγραφή...και οδηγία πολύτιμη...
     
  3. Master_Aris

    Master_Aris New Member

    Απάντηση: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ειναι καβλωτικά όπως τα περιγράφεις, φαντάσου και να σε νιώσει κανείς.
    Εν τελει αυτόπου είναι ξενέρωμα είναι όταν η αλλη πετάγεται τρέχοντας στο μπάνιο και αρχίζει να βήχει φτύνοντας.
    Εναι καλύτερα να τον τραβήξει
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Αγαπητή Astarty, κάποιο παρόμοιο άρθρο είχα διαβάσει το 80 στον Καναδά σε κάποιο περιοδικό "Forum". Aπό τότε και μετά τα έκανα πράξη και κανείς από τους συντρόφους μου δεν έλεγε όχι στην ιδιαίτερη περιποίηση που του έκανα, εκτός φυσικά από τα μαλλιά   καθότι πάντα τα είχα κοντά.
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Που κολάει η πένα ;  
     
  6. Don Machino

    Don Machino Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ωραίος και γλαφυρός ο γραπτός σου λόγος...

    Φαντάζομαι κάπως έτσι θα γράφουν και στα Άρλεκιν.

    Την πραγματικότητα την ξέρουμε όλοι...

    Και για να είμαι ειλικρινής θα προτιμούσα μια ψώλλα να μου τον αρπάξει να τον ρουφάει με μανία και να τρώει και τα σκαμπίλια της ταυτόχρονα.

    Αυτή είναι κάβλα. τα άλλα είναι για τους παππούδες ή άμα έχεις κάνει τριπλ σκορ και θες να στον μαλάξουνε λίγο παραπάνω
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    μα Κύριε Don Machinο αν δεν Α/αναζητούσαμε την τελειότητα , το καλήτερο πιο το νόημα της ανθρώπινης εξέλιξης!
     
  8. Don Machino

    Don Machino Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    άστα αυτά κύριε blindfold , δεν πειράζει να σταματίσουμε λίγο την εξέλιξη και να πάμε λίγο πίσω.
    Άντε μέχρι το μεσαίωνα..... ξέρεις...
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    μίας και μλια από τις αγαπημένες μου ασχολίες είναι η ιστορία , ο μεσαίωνας δεν με κέρδισε ποτέ ,αρκετά "βάρβαρος" και πολές δυσηδαιμονίες....
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Παίδες σας ευχαριστώ που ξεθάψατε το κείμενο μου για πεοθηλασμό αλλά αν έχετε σκοπό να μιλήσετε για μεσαίωνα και τις αντιλήψεις που φέρει, ανοίξτε άλλο θέμα παρακαλώ.

    Ξεκινήστε αν θέλετε από τις μεταναστεύσεις (εισβολές) των βαρβαρικών φυλών στην περιοχή της Ρωμαικής Αυτοκρατορίας τον 3ο αι. μ.Χ. και κατευθυνθείτε προς τον μεσαίωνα.
    Έχω εργασία να γράψω.

    Σας ευχαριστώ.
    Αστάρτη

    Υ.Γ. Ηλία, είμαι παραδοσιακή στο γράψιμο. Πάντα γράφω χειρόγραφα (εξού και η πένα). Ο υπολογιστής μου διαλύει τις εμπνεύσεις.
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Θα συμφωνήσω με τον blinfold. Η γυναίκα είναι ένα πλάσμα που θέλει τρυφερότητα. Αυτό δεν το λέει μόνο η υποτακτική μου φύση, αλλά η ευγένεια και η διάθεση να αφήσω τη γυναίκα ελεύθερη να "κεντήσει" πάνω μου όπως αυτή ξέρει. Διότι "ο καθένα στο είδιος του και ο Λουμίδης στους καφέδες".
     
  12. Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    john_slave96 wrote
    "....και ο Λουμίδης στους καφέδες"

    Mπράβο, αυτός είναι καφές!!!