Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Εεεεετσι...
     
  2. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Πίπα σημαίνει αγαπώ.. φροντίζω.. κατανοώ.

    Πίπα σημαίνει πως σε καταλαβαίνω, καταλαβαίνω και μέσα από εκεί δημιουργώ.. Προσωπικά πιστεύω πως δεν υπάρχει το «δεν ξέρω να την κάνω γι΄ αυτό και την αποφεύγω».. πόσο μάλλον δεν υπάρχει η θεϊκή ατάκα «το κάνω μόνο όταν τον γνωρίσω καλύτερα» αυτά και συγνώμη για την έκφραση είναι μαλακίες.. Υπάρχουν δύο είδη γυναίκας, αυτή που της αρέσει το πουλί σαν όργανο και η άλλη η ακατανόμαστη.

    Το πρώτο είδος καταλαμβάνει και το 99% και απευθύνομαι σε αυτήν.. Δεν υπάρχουν συμβουλές για το πως να την κάνετε.. το έχετε μέσα σας.. πηγάζει από μέσα σας αυτό το ταλέντο.. όπως μαθαίνετε να μιλάτε έτσι υπάρχει και μια εσωτερική λειτουργία στο δεξιό τμήμα του εγκεφάλου σας που διαχειρίζεται το πως να κάνετε πίπα.. Είναι ανεπίτρεπτο να υπάρχουν γυναίκες που να μην κάνουν καλή πίπα, είναι σαν να πηγαίνετε στον πόλεμο χωρίς όπλα.. είναι το μυστικό σας όπλο.. εκμεταλλευτείτε το.. στο τέλος θα μείνει μόνο μία.. Αυτή που θα κάνει την καλύτερη..

    Για αυτό λοιπόν την επόμενη φορά που θα σας γυρίσει την πλάτη του στο κρεβάτι και στο πρόσωπο του θα έχει χαραχθεί η θλίψη..

    Ξανά σκεφθείτε το..
    Degaminiotis
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

     
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Η αδυναμία μου..ΑΝΤΡΑΣ!!
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σε μένα πάει σουρλουλού ή στον σουρουκλεμέ;  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σε σένα.  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είναι το πρότυπό μου, με ξεβλάχεψε  
     
  9. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ήμουν βέβαιη, εσένα σκέφτηκα αμέσως μόλις έσκασε το θέμα χα χα. Άσχετο αλλά να 'χαμε τώρα και κάποιον να μας ξεκαγκουρέψει γιατί ναι μεν ξεβλαχέψαμε αλλά γίναμε κάγκουρες γμτ μου!

    Επί του θέματος συμφωνώ με την @Katemou γιατί την ίδια γνώμη έχει ο Αφέντης, η καλή πίπα σημαίνει πρώτα πρώτα αγάπη γνήσια και απροσποίητη προς τον φαλλό.
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

  11. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    Ουαου !!! Εντάξει τα κλειστά μάτια οκ ..αλλά χωρίς χέρι αν τελειώνει ο άλλος τότε ...ξέρεις από πίπα !!!!
     
  12. Higita

    Higita Brain_alcoholic

      καπως έτσι...