Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Φεβρουαρίου 2006.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Γιατί η σκλάβα που μπορεί να φάει την κουράδα είναι αλτρουίστρια?
    Τέσπα ότι πειράματα ο καθένας μπορεί να κάνει, αλλά ξέρω πολλές που κουράδες δεν έφαγαν κι είναι πολύ αξιόλογες σκλάβες και άλλες που και κουράδες έχουν φάει και πολλά άλλα αλλά σκλάβες δεν είναι κι ούτε ποτέ θα γίνουν.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Ναι, το κάνει για την ψυχή της μάνας της. 

    Το slavery είναι μία τεράστια ανάγκη, όπως πολύ καλά ξέρεις. Δεν μας παίρνει να μην το παραδεχόμαστε (μάλλον). Εσύ τουλάχιστον το έχεις παραδεχτεί πολλές φορές, ε, ήρθε και η σειρά μου. Όσο και αν με ενοχλεί να το παραδέχομαι, είναι ανάγκη. Βέβαια, αυτή η ανάγκη, εάν προσκρούσει σε κάτι άλλα πραγματάκια που έχω μέσα μου (νομίζω τα λένε ηθικές αξίες), την παίρνει και την σηκώνει την ανάγκη. Πάλι καλά να λες, αλλιώς θα είχα γεμίσει φράγκα ως ζητιάνα, στην Αριστοτέλους. 

    Μα ναι παιδί μου. Μάλλον σου διέφυγε αυτό:

     
  3. long

    long New Member

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

      :0  
     
    Last edited: 12 Απριλίου 2011
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Αιτησεις και προτασεις δεχομεθα καθημερινες 17:00-20:30:lol3:  
     
  5. long

    long New Member

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    :0   
     
    Last edited: 12 Απριλίου 2011
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών


    Astrovroxi γελαει...


    Εχεις ακομα τρεις ωρες να με μελετησεις και να σιγουρευθεις πριν προβεις στο....απενενοημενο διαβημα!
     
  7. long

    long New Member

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    3 ωρες μονον για να σε μελετησω ???
    αυτο ειναι εργο ζωης ...
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Και πολλες ειναι, πιστεψε με.
    Να ετοιμασω νυφικο? Γουσταρωωωωωωωωωω.....πες μου μονο τι γαμο θες για να το οργανωσω.
     
  9. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Αν και καθυστερησα να δω το post της αστροβροχης-νεος στο site ων-μπαινω και εγω στον"πληστηριασμο" εχοντας ενα μεγαλο ατου εναντι του "αντιπαλου",μιας και δεν χρειαζεται να...χωρισω!! 
     
  10. long

    long New Member

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    οποιοσδήποτε ζωντανος οργανισμος εχει απειρα περιθωρια εξερευνησεις και πειραματισμου, απειρες πιθανες μεταβολες ,και σαφως ορια που συνεχως μπορουν να διευρύνονται , οποτε μην υποτιμας τον εαυτο σου γλυκεια μου , ασε εμενα να το κανω ...
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Μμμμμμ....βροχη προτασεων βλεπω.Τι συμβαινει αραγε? Το συμπαν ανακαλυψε επιτελους την αξια μου ως υποτακτικουλα και μου στελνει Αφενταδες?
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Οι ευθύνες μας, ως υποτακτικών ή σκλάβων γυναικών

    Θα ήμουν πολύ γαϊδούρα αν παρακαλούσα να τελειώνει το spamming στο νήμα αυτό που είχα ανοίξει στα ρομαντικά μου νιάτα;  

    Δυο τρία ακόμα μέχρι ν αποφοσίσει η Astrovroxi ποιόν θα πάρει, τα στέφανα να είναι απο black leather παρακαλώ και η νύφη με δωδεκάποντα και διχτυωτές και μετά κάποιος mod παρακαλώ πολύ να πάει τα από #52 και κάτω στο "εκτός θέματος και άνευ τίτλου".

    Αυτά και την καλημέρα μου  

    Σήμερα είμαι εξαιρετικά καλόκεφη, αλλά όχι λόγω φόρουμ, απλά έζησα μια ωραία φάση όπου θυμήθηκα τα της χώρας όπου ανθεί η φαιδρά πορτοκαλέα και πώς ξαφνικά εξατμίζονται κάτι θέματα που έμοιαζαν... ασ τα να πάνε.