Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος facesittingfanatic, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    Πάντα κάνω ότι θέλω. Και όχι, δεν είσαι πολύ στριμμένο άντερο, εσύ. 

    Δηλώνω ένοχη. Κι εγώ την ένοιωσα την "αίσθηση" της ελευθερίας.

    Ευτυχώς που είμαι αχόρταγη. Δεν μου έφτασε.
     
  2. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Συμφωνώ Dora μου έτσι πρέπει να είναι, εγώ παράδειγμα μπορεί να συνεχίζω να εργάζομαι (σε δική μου επιχείρηση ευτυχώς ) μα έχω να κάνω οικιακές δουλείες στο σπίτι μου πάνω από 3 χρόνια…..
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    "Αρχική Δημοσίευση από dora_salonica Εμφάνιση μηνυμάτων

    Θα ήθελα απλά να προσθέσω ότι πρώτη φορά βρίσκω μπροστά μου άτομο που είναι πιο αισιόδοξο από μένα. Namely, you.

    Καλό μ ακούγεται αυτό."

    μπορει να μη καταλαβαινω ολη την διαδικασια το πώς φτανει κανεις να αισθανεται ελευθερος μεσα απο μια τετοια διδικασια ωστοσο οφειλω να πω οτι θαυμαζω αυτο που νιωθεις -το απολαμβανεις και μπραβο σου!
     
  4. spectrum

    spectrum Regular Member

    Προφανως τις δουλειες τις κανουν οι σκλαβοι  
     
  5. footslave2

    footslave2 New Member

    Απάντηση: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    ειναι ενα ερωτικο παιχνιδη μεταξη δυο κακα τα ψεματα αρα η αφεντρα πρεπει να τα εχει ολα και παραπεμπω στην ρηση παν μετρον αριστον οποιος καταλαβε καταλαβε τα αλλα ειναι για καταναλωση.
     
  6. misstress xxxandra

    misstress xxxandra New Member

    Απάντηση: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    Πολύ μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι..
    τυχερή η αφέντρα που θα σε πετύχει!!!!
    Αν και το σενάριο να γυρνάει η αφέντρα σου απο τη δουλειά, κουρασμένη..
    κι εσύ να τις βγάζεις τις γόβες και να ξεκινάς με λατρεία.. να γλύφεις τις βρόμικες πατούσες τις για να την ξεκουράσεις δεν είναι κακό!
     
  7. fmaster13

    fmaster13 Regular Member

    Απάντηση: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    Απαντω στις θεωριες περι ελευθεριας-σκλαβιας που αναφερθηκαν και λεω οτι κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει δωματιο ελευθεριας με <<παραθυρο>>που κοιταει στην πλευρα της σκλαβιας ουτε το αντιστροφο βεβαια.Σιγουρα οχι στις σχεσεις αυτου του ειδους που αναφερεται αυτο το forum.
     
  8. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    Ένα εισόδημα, ρεαλιστικά δεν αρκεί, ε;
    Από κει και πέρα... ένα επάγγελμα δίνει σ' έναν άνθρωπο status, πράγμα σημαντικό για Dom/me.
    Να κάθεται όλη μέρα κάποιος σπίτι και να κάνει... τί;

    ---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

    Ναι, αυτό είναι πολύ καλύτερο!
     
  9. slave907

    slave907 New Member

    Απάντηση: Οι πραγματικές ΑΦΕΝΤΡΕΣ πρέπει να έχουν τα πάντα

    Σωστά τα λες. Οι Αφέντρες υπάρχουν για να τις υπηρετούμε κάθε στιγμή. Αλοίμονο αν περίμεναν να τις υπηρετήσουμε όποτε είμαστε εμείς ξεκούραστοι ή όποτε έχουμε κέφι... 
     
  10.  
     
  11. zwg

    zwg Regular Member

    Η κανονική αφέντρα πρέπει να είναι κυρίως συνεπής... όταν λέει "Α" να είναι "Α" ούτε καν "α" πρέπει να είναι "Α" καθαρό να ξέρει ο άλλος πως μπορεί να βασιστεί απόλυτα επάνω της. Πολύ σπάνιο γνώρισμα.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η άποψή μου είναι ότι θα αισθανόμουν αναξιοπαθούσα αν δεν πάλευα για τον κάματο της επιβίωσής μου και ανέμενα σε ετεροτροφοδοσία.