Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομολογώ ότι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος HopelesslyRomantic, στις 16 Ιανουαρίου 2018.

  1. -Ορισμένες φορές με τα μηνύματα που λαμβάνω, υποκύπτω στον πειρασμό να τσιγκλισω/τρολαρω...
    -Μου αρέσει να τρώω σοκολάτα με πατατάκια μαζί.
    -δεν έχω κάνει ποτέ σεξ σε εξωτερικό χώρο

    Νομίζω το πιάσατε το νόημα του νήματος   (δεν είναι και επιστήμη δα   βαριόμουν αφού!)
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Yes i'm in!

    - Αν μ'αρέσει μία σειρά μπορώ να την βλέπω σερί μέχρι να με πάρουν με ασθενοφόρο
    - Όταν ακούω ένα τραγούδι που μου αρέσει φαντάζομαι τον εαυτό μου on stage να το τραγουδάω με χορευτικό and everything
    - Είμαι φάλτσα όσο δεν παίρνει!
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Όχι ρε...σοκολάτα με πατατάκια;Ποτέ μου δε το κατάλαβα πως το κάνετε αυτο! 

    @Stilvi αναρωτιέμαι με ποια τραγούδια φαντάζεσαι τέτοια.Με abba; με Καζαντζίδη,ζεμπεκιές κι έτσι; με το despacito; Αν είναι το τελευταίο,δε θα τ' αντέξω!


    - Όταν νευριάζω τρίβω τις πατούσες μου μεταξύ τους ασυναίσθητα,ή κουνάω τα δάχτυλα μόνο.Μάλλον πάει με την ένταση του εκνευρισμού,άμα είναι μεγάλη πατάω όλο το πόδι με δύναμη κάτω.


    (Πρέπει να είναι τρία τα πράγματα που αναφέρουμε; )
     
  4. Μία χαρά το κάνουμε όπως επίσης ψωμί με μερεντα και chips  

    Όχι μπορεί να είναι όσα θέλεις και σου έρχονται στο μυαλό  

    -ομολογώ ότι δεν έχω υπάρξει ποτέ σε σχέση με την Βανιλα έννοια  
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Απαπα abba- δεν την βρίσκω με την ντίσκο
    Ζεμπεκιές - θα πρέπει να φαίνομαι γελοία μέχρι και στην φαντασίωσή μου
    despacito - δεν κατέχω

    Πάρε ένα παράδειγμα!

     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

     
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ενδιαφέρον...Τώρα είμαι ακόμη πιο περίεργη για το χορευτικό.

    @HopelesslyRomantic μερέντα και τσιπς;τα βουτάς μέσα;  Είχα μια συμμαθήτρια παλιά που το έκανε.Τραυματική εικόνα
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ομολογώ ότι:

    - αν με συνεπάρει κάποιο τραγούδι καμώνομαι πως είμαστε ακόμα έφηβοι και πηγαίνουμε για πρόβα να το παίξουμε στο ροκ παλέ και σολάρω με τα χέρια μου κι ας έχω να πιάσω ηλεκτρική πολλά χρόνια.
    - μ' αρέσει τα βράδια του Σαββάτου να χαλαρώνω με τις πιτζάμες μου οκλαδόν στον καναπέ και να τρώω φουντούνια και φοφίκο και μετά να φτιάχνω βραχάκια με σοκολάτα και ξηρούς καρπούς
    - μερικές φορές με πιάνουν συναισθηματισμοί και μαλακώνω στη σκέψη ανθρώπων που μ' έχουν πικράνει και γεύομαι ακόμη και το να δώσω κι άλλες ευκαιρίες
    - μερικές φορές ανιχνεύω μέσα μου ακόμη ελπίδες που ενώ ξέρω πως θ' αναπτυχθούν σε ουτοπίες για την ώρα βάζω ένα τραγούδι ξανά και ξανά και τις φτιάχνω εικόνες
     
  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    όταν δεν έχω τι να κανω και βαριέμαι παίρνω τα γραφεία της χρυσής αυγής και μιλάω με σπαστά ελληνικά..
    Ααα και τρίβω τις πατούσες μου στο πατωμα μέχρι να ζεσταθω ..
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ομολογώ ότι τελευταία έχω γίνει πολύ κακός άνθρωπος.
    Στοιχεία του χαρακτήρα μου όπως κατανόηση,υπομονή και εμπιστοσύνη στους ανθρώπους,τείνουν να εξαφανιστούν.
    Ομολογώ πως μου αρέσει.
     
  11. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Σωσώ εσυ;;;;    
     
  12. @vussinada όχι όχι, ψωμάκι, μερεντα, τσιπς και από πάνω άλλο ψωμάκι με μερεντα, σαν τοστ