Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομολογώ ότι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος HopelesslyRomantic, στις 16 Ιανουαρίου 2018.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

     
    Περαστικά...
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Περαστικά σου. Που το έχεις το μυαλό σου? 
    Ομολογώ πως από τα 23 alerts που είχα, τα περισσότερα ήταν οι φωτό που ανέβασες.
    Αυτό θα γίνεται τώρα που είναι πονεμένο το ποδαράκι? 
     
  3. gazza

    gazza Regular Member

    Θα χει και αλλαααα μολις τσακισω τα σουτζουκακια  
     
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    • Ομολογώ ότι ο μεγάλος φόβος που καθόρισε τη ζωή μου ήταν πως θα μείνω μόνος μου. Γι' αυτό και στις διάφορες μορφές των σχέσεων μου έκανα συμβιβασμούς παραπάνω από την αυθόρμητη διάθεση και τις δυνάμεις μου από φόβο ότι θα απορριφθώ και δε θα έχω ανθρώπους δίπλα μου.






    • Ομολογώ πως δεν ήμουν ειλικρινής απέναντι στον εαυτό μου και νόμιζα, επειδή δε μου επέτρεπα να βγάλω μέσα μου με λόγια τη ζήλια μου, πως αυτή δεν υπήρχε. Αλλά η ζήλια ξέρει να παίρνει τις δικές της μορφές.

    • Ομολογώ ότι μου αρέσει πολύ το σεξ, όμως δεν κατάφερα ποτέ να απαλλαγώ από την ενοχικότητά μου γύρω από αυτό.

    Y.Γ. Ομολογώ ότι στενοχωρήθηκα που διάβασα πως ο @volt σταμάτησε την κιθάρα και αν μου έπεφτε λόγος θα του έλεγα να μην αφήσει τη σχέση αυτή να σβήσει. Αλλά η αλήθεια είναι πως δε μου πέφτει λόγος...
     
  5. lotus

    lotus Silence

    Και που είσαι ακόμα?  
     
  6. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Ομολογώ ότι πολύ συχνά έχω την ανάγκη να πιστεύω ότι πρέπει να ανέχομαι τους πάντες και τα πάντα.

    Επίσης ομολογώ ότι όταν παίρνω την απόφαση να αγνοήσω αυτούς και αυτά που μ' ενοχλούν νιώθω πάρα πολύ όμορφα!
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Σε τιμωρεί το σύμπαν που μας ταλαιπωρούσες πέρυσι το καλοκαίρι από νωρίς με τη θάλασσα κι εμείς ιδρώναμε στα γραφεία και σε καθήλωσε φέτος χο χο χο
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Ομολογώ, πως είμαι ακόμη στην σελίδα 17, της "Διαγνωστικής του Κάρμα''.... 
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Και που είσαι ακόμα ξανά!!!
    Ομολογώ ότι πριν πιάσω το 2 δεν άντεξα να μην κάνω μια επανάληψη το 1...
        
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Ομολογώ ότι δεν θα φτάσει αυτή η ζωή, όχι να καθαρίσω κάρμα, ούτε καν να συνειδητοποιήσω πλήρως την αλληλουχία της ηθικής ώστε να μη φορτώνω νέο ακόμα κι άθελα μου....
    Κι είναι κι η ρημάδα η συγχώρεση ζόρικο κόλπο...
     
  11. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ομολογω πως μου χει γινει συνηθεια κ περιμενω να δω την διαθεση ημερας του @AlexanderV  
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μόλις ζεστάνει λίγο ακόμα και πας στη θάλασσα, στάσου κάπου που θα πατάς τράβα πίσω το χέρι σου, άνοιξε την παλάμη και σπρώξε το νερό ανάποδα στη φορά του. Το κανες; Άνοιξε τώρα τα μάτια. Εύκολο δεν ήταν;