Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομολογώ ότι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος HopelesslyRomantic, στις 16 Ιανουαρίου 2018.

  1. periandros_

    periandros_ Regular Member

    Ομολογω πως βρισκω εξαιρετικα σεξι, τα ελαφρως τριχωτα αιδοια. ( Οχι θαμνος )
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ομολογω οτι σε διαβαζω και μ αρεσεις.
    Καιρο ειχα να διαβασω ενα εξυπνο μυαλο  
     
  3. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Ομολογώ ότι είχα ξεχάσει πόσο γλυκό είναι το παιχνίδι της αποπλάνησης
     
  4. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ομολογώ ότι γυρνάω παντα γυμνος σπίτι και κοιμάμαι πάντα το ιδιο
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    << Η κοινωνική επαφή απαιτεί θέληση κι αμοιβαίο συμβιβασμό, γι' αυτό όσο μεγαλύτερη και πιο ανούσια. Εντελώς ο εαυτός του μπορεί να είναι κανείς μόνο με τον εαυτό του, τότε είναι ελευθέρος, άντε το πολύ και με το παιδί του >>

    Ομολογώ ότι αδυνατώ να βρω τον άνθρωπο που θα με κάνει να νιώσω απόλυτα ελεύθερος μαζί του, όσο είμαι μ' εμένα, 16 χρόνια ενηλίκων αποτυχιών.
     
  6. periandros_

    periandros_ Regular Member

     
     
  7. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ομολογω οτι ειμαι ερωτευμενη...
    Ειχα τον Σακη....μετα τον Τοτσικα...και απο σημερα τον Τσιμιτσελη...

    Παει...ειμαι πολυ amore τυπος  
     
    Last edited: 27 Ιανουαρίου 2018
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ομολογώ ότι κρυώνουν μέχρι και τα πατουσάκια των δαχτύλων μου
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Ομολογω οτι το βρισκω περισσοτερο βανιλο dating forum παρά BDSM
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ομολογώ ότι υπάρχει ένα μυστικό μέρος που πάω συχνά, το χειμώνα μόνο, το καλοκαίρι έχει πολύ κόσμο και δε μ’ αρέσει να πηγαίνω παρά κάποιες νύχτες και μερικά βράδια με παρέα και τολμηρές προθέσεις. Εκείνες όμως τις φορές του χειμώνα που πάω μόνος όλοι είναι μη υπαρκτοί, ακόμα κι εγώ. Υπάρχουν μόνο το αυτοκίνητο μου, συνήθως με τη θέρμανση στο δυνατό και τα τραγούδια στο στικάκι μου. Δεν είναι ωραίο αλλά είναι δικό μου. Η δική μου ψυχοθεραπεία.

     

     

     
     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Ομολογώ επίσης ότι αυτή είναι η αμαρτία κάθε Κυριακής, η επίσκεψη στο φούρνο μόλις βγάζει κάτι απίθανα μπατόν σαλέ. Μια άλλη μορφή αντισταθμίσματος για να μη με μελαγχολεί πολύ μια άλλη θεραπεία που χρειάζεται να κάνω.

     
     
  11. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ωραίο μέρος!  
     
  12. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Ομολογώ ότι μόλις έβγαλε λιγο ήλιο έβαλα ρέγγε να ακούσω