Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομορφια και συγκινηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Maley, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Στη ζωη μου διψαω για ομορφια και συγκινηση..απο αυτα τα δυο αντλω δυναμεις, για να το πω αλλοιως "γεμιζω τις μπαταριες μου"...

    εσεις?
     
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Από ανάσες ανακούφισης και ηρεμίας
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αγκαλιές.
     
  4. Emma

    Emma Contributor

     

    If only I could be by the sea all the time... ​
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Ομορφια και συγκινηση

    Ποδολάγνα είσαι;

    Εγώ από πολλά.. Σιγά σιγά  
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ομορφια και συγκινηση

    Στο λάθος/άσχετο σημείο της φωτό εστιάστηκες... άρα ποιός είναι ο ποδολάγνος απ' τους δυό μας;    
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ομορφια και συγκινηση

    Παραδέξου πως η θέση των ποδιών ήταν το hot tip της φώτο!
     
  8. LordAini

    LordAini Regular Member

    Απο τις ελάχιστες ώρες που καταφέρνω να περάσω μόνος μου. Κιθαρίτσα - μπυρίτσα - τσιγαράκι - αραλίκι.
     
  9. τι ειναι ομορφια για σενα Maley?Kαι απο που αντλεις συγκινηση?
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    ομορφια απο όμορφους ανθρωπους..συγκινηση απο τα παντα..
     
  11. ...όσα ηθελα να σου πω δεν μπορω..κ όσα μπορω δεν τα θελω γιατι δε μου φτανουν.Ηθελα οσα λογια μεσα μου αισθανομαι κ τα κρατω απο Σε φερμενα κ αναμμενα να σου τα ριξω ολα μονομιας..Θα μπορεσω ταχα να στα σκορπισω στα πόδια Σου -κ ας τα πατησεις-...δεν ξερω.Μα φοβαμαι πως αν μπορουσα να ξεσπασω τα λογια αυτα θα ηταν περιττά γιατι ολα περιεχονται,συνοψιζονται στην παναρχαια αυτη λεξη που ομως ποτε δεν απαρχαιωνεται,αθανατη μεσα στην ωραια της banalite: Σαγαπω η καλυτερα ΣαγαΠΑΩ...Ομορφια-συγκινηση.Αφιερωμενο.
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Ομορφια και συγκινηση

    εσυ εισαι για μενα η ομορφια και η συγκινηση...