Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομοφυλοφιλία: Ας ανοιχτούμε επιτέλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. Εγω δεν διασκεδασα καθολου παλι. Οταν αγνοεις τον ορισμο των εκαστοτε λημματων (απο τον φασισμο μεχρι την ομοφυλοφιλια) ειναι αδυνατον να κανεις συζητηση διοτι λες κυριολεκτικα ο,τι να 'ναι.
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Νομίζω έχετε μπερδέψει πολλά πράγματα και δυστυχώς δεν προτίθεμαι να συνεχίσω.
    Ευτυχώς οι πραγματικότητες μας διαφωνούν.

    Καλή συνέχεια.
     


  3. Δεν εχω μπερδεψει τιποτα. Μαλλον εσυ τα εχεις μπερδεμενα και δε μπορεις να με παρακολουθησεις.
     
  4. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Νομίζω πως η ομοφυλοφιλία δεν θα έπρεπε να θίγεται καν ως θέμα, πόσο μάλλον ως ερώτηση. Είναι σαν να ρωτάς έναν στρέιτ γιατί είναι στρέιτ, με πιο δικαίωμα, τι του αρέσει σε αυτό κλπ κλπ. Η μόνη απάντηση που χωρά είναι γιατί έτσι γουστάρει, έτσι τον έκανε η μάνα φύση. Όσο φυσιολογικός είναι ο έτερος, άλλο τόσο είναι κι ο ομο.
    Κι όσοι ανησυχούν για το αν η ομοφυλοφιλία είναι αφύσικη να μην στεναχωριούνται, θα την ξεβράσει η ίδια η φύση που ως σοφή κι άσπλαχνη κάθε τι άρρωστο το αποβάλλει. Αλλά το μόνο που προβλέπεται να αποβάλλει τελικά είναι ο άνθρωπος εν καιρώ..
     
  5. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     

    Καιρό είχα αυτή την απορία για το θέμα...    
     
  6. Η ομοφυλοφιλια αυτη καθ' αυτη δεν ειναι προβλημα. Ο εξευτελισμος της μεσα απο διαφορα κινηματα ομως ειναι.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    δεν θα σ πω την περίπτωση το να είσαι Αντρας , και να πεις άπλα δεν απασχολεί το θέμα , εχω προτιμήσεις μονο για θηλυκά ( λεμε τωρα ) .... στο πυρ το εξώτερο . ή είσαι αμφί ή κομπλεξικός.... Την καυλημερα μου.
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Να σε κατι που είμαστε ακομα Έλληνες . Στα Άκρα !!!!!!. Η γνώμη μου ( αυτό που ΝΟΜΊΖΩ δλδ ) κανόνας χρυσός και απόλυτη αλήθεια. Όλοι αμφί. μάλιστα. Να σ πω οτι δεν ειναι ετσι Δεσποσύνη ? ..... Τώρα τα της ομοφυλοφιλίας , να ανοιχτούμε ? ( και άλλο ? ) θυμαμε πριν κανα 5 μήνες που ενα πιτσιρίκι είπε με καμάρι οτι ειναι ομοφυλόφιλος με καμάρι ( καλά έκανε αυτός ) , και οι γύρο του κάνανε σαν να ειχε πάρει 3 νόμπελ μαζί και 10 Πούλιτζερ... ( αστειάκι με το πουλι τζερ. μιας και μονο αυτο πήρε..όλοι μας λοιπων αμφι... να σ κάνω την ερώτηση των 5 μυριων ? δοκίμασες αν όχι ολους τους Έλληνες , τουλάχιστον ολους του Αντρές του φόρουμ και έχεις στοιχειά ? να βγάλουμε τπτ στην φόρα.... . τεσπα. κουνά το κεφάλι σου και ελα στην πραγματικότητα... Την καυλημερα μου
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Εσυ δλδ δεν εισαι με εμας αλλά με Τους Άλλους ? σαν δεν ντρέπεστε...
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Ε ναι λοιπόν, δεν ντρέπομαι, ήρθε η ώρα να το αποκαλύψω.
    Νομίζω πως είμαι...
    Σάς παρακαλώ, μην με κρίνετε αυστηρά, ζητώ την κατανόησή σας, δεν το ήθελα, η φύση μου είναι τέτοια, από μικρή είχα κάποιες τάσεις, δεν ήθελα να το παραδεχτώ, αλλά τώρα πια, δεν έχει νόημα να υποκρίνομαι, όση δύναμη κι αν θέλει να το δηλώσω δημόσια.
    Περήφανα λοιπόν, θα πάρω μιαν βαθιά ανάσα και θα το πω, είμαι η Brenda και είμαι straight! 
     
  12. dreams

    dreams Regular Member

    Έτοιμος ήμουν να γράψω ένα 'όχι ρε γαμωτο' χαχαχα