Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομοφυλοφιλία: Ας ανοιχτούμε επιτέλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. Ο ορος ομοφοβια ειναι λαθος. Δεν εχουν τιποτα οι ομοφιλοφιλοι για να φοβηθουμε. Οπως δεν φοβομαστε και τους στρειτ, και επισης ξερεις να διαβαζεις εβραϊκά;
     
  2. come out boys and girls....
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    "εμεις" , "εσεις" , "εκεινοι" .... σημερα διαβασα ότι πεθανε εκεινο το 7χρονο κοριτσακι στην Υεμενη , η Αμαλ Χουσεΐν .... από πεινα . .... μεγαλη πουτανα η ανθρωποτητα φιλε . Το θεμα είναι ..... ότι δεν σε χαρακτηριζει το που θα βαλεις το πουλι σου , αλλα το τι θα βαλεις στην καρδια σου . Ποιος λοιπον ο προβληματισμος αναμεσα στα δικαιώματα των μεν και των δε , όταν κανεις μας δεν πιστευει σε αυτά ? ....
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Γιατί είναι ο όρος λάθος?
    Ναι δεν υπάρχει κάτι να φοβηθείς αλλά αυτό είναι κάτι που κάποιοι το αντιλαμβάνονται και κάποιοι όχι (γιατί τους έχουν ποτίσει το μυαλουδάκι τους με μλκς).
    Κι οι αρρωστοφοβικοί δεν θα πεθάνουν από καμία απ τις ασθένειες που φοβούνται αλλά κυκλοφορούν πολλοί απ αυτούς με μάσκα, γάντια και καπέλο μην τυχόν τους ακουμπήσει κανείς και τους κολλήσει κάτι.
    Ξέρεις πόσοι εκεί έξω πιστεύουν ότι ακόμη και χειραψία να κάνεις με gay μπορεί να κολλήσεις κάτι?
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πας στοίχημα ότι αν σου πω τις δικες μου φαντασιώσεις και φετιχ (που δεν περιλαμβανουνε τιποτα παρανομο) , θα κανεις 5 βηματα πισω και θα με κοιταζεις με αϊδια και φοβο ? .....
     
  6. Josie

    Josie New Member


    Θέλετε να τα πείτε σε εμένα;;; είμαι περίεργη  
     
  7. Eγω παω στοιχημα πως δεν θα σοκαριστω!
     
  8. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Υπάρχουν αρκετά άτομα που σκέφτονται ετσι για τον εαυτό τους.
    Πιστεύουν ότι οι υπόλοιποι θα νιώσουν αηδία και φόβο αν εκφράσουν αυτά που κρύβουν μέσα στο κεφάλι τους.


    Κάποιοι ίσως και να νιώσουν έτσι. Αηδία και φόβο.
    Κάποιοι ίσως και να νιώσουν ανακούφιση ανακαλύπτοντας ότι δεν είναι οι μόνοι που σκέφτονται έτσι.
    Κάποιοι ίσως και να γελάσουν και να σκεφτούν πόσο light είναι αυτά που σκέφτεσαι σε σύγκριση με αυτά που σκέφτονται αυτοί.

    Καλωσήρθες και πάλι!  
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    μου θυμισες μαι γυναικα στη δουλεια αυτο το καλοκαιρι που εμενε ενα gay ζευγαρι σε ενα δωματιο, και ερχεται και μου λεει "προσεχε τι θα ακουμπας γιατι τα παιδια ειναι gay" ...απολαυση !!
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εγώ πάλι που θαρρώ ότι οι φαντασιώσεις μου είναι γαμάτες και όλοι θα καυλώσουν ακούγοντάς τες γιάντα ύστερο κρύβονται στο κελάρι; 
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ευχαριστω για το καλωσόρισμα . Αυτό ακριβως θελω να πω , ότι παντα θα υπαρχουνε εκεινοι που θα σκιαχτουν στο ακουσμα των ιδιαιτερων προτιμησεων ... εμενα μου πηρε 40 χρονια να δεχτω την διαφορετικοτητα μου και να μην με νοιαζει τι θα σκεφτουνε οι αλλοι . Αλλωστε ΔΕΝ μπορούμε να επιλεξουμε την σκεψη που θα μπει στο μυαλο μας . Αυτό που θελω να πω είναι , μην χανετε τον χρονο σας για να σας αποδεχτουν οι αλλοι ... κανεις άλλος δεν θα είναι ποτε εσεις .
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Δελεαστικο ... μια και δεν υπαρχουν στην Ελλαδα τετοια φετιχ . Σε αντιθεση με εσας που ανταλαζετε αποψεις και συζητήσεις , εγω εχω μοναχα 2 φιλους στον πλανητη που τα λεμε στο νετ   .. ωστοσο θα ενιωθα αβολα να μιλησω .