Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομοφυλοφιλία: Ας ανοιχτούμε επιτέλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. lotus

    lotus Silence

     
     
  2. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Έφαγα τέτοια "σφαλιάρα" όταν μου το χάλασαν κι εμένα κάποια στιγμή που "είδα αστεράκια".
    Αλλά ...    
     
  3. Ακομα και σε αυτο το νημα, οι περισσοτεροι που συμμετεχουν ειτε δεν ειναι ειτε δεν δηλωνουν ομοφυλοφιλοι...
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Δεν είναι καθόλου κακό να πεις τι φαντασιωνεσαι
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    χα χα χα ... τοτε εχουν αλλαξει παρα πολλα από τον καιρο που θυμαμαι τον χωρο . Στις πρωτες Athens Erotica που υπηρχε συμμετοχη του χωρου, ειχα προτεινει καποιο σκετσακι βασισμενο στην ταινια "Afterlife" (Λιαμ Νιλσον-Κριστινα Ριτσι) , τοτε θεωρηθηκε (απο ολους) πολύ προχωρημενο για τα Ελληνικα δεδομενα .
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    <3 the movie
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα τι πρεσβεύει ο 'χωρος'. Αν κ εν γένει συντηρητικός μου φαίνεται.
     
  8. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Ποιος χώρος;
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Αν υπαρχει διαθεση συζητήσης και ενδιαφερον για τις "σκοτεινες" φαντασιώσεις , ισως να πρεπει να ανοιχτει άλλο νημα για να μην βγουμε εκτος θεματος σε αυτό ..  
     
  10. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Ε άνοιξε το, αφού εδώ κωλύεσαι να μας πεις.... Αν και το συγκεκριμένο thread είναι έτσι κι αλλιώς εκτός θέματος..
     
  11. Τι περιμένεις δάσκαλε ?!άνοιξε το!
     
  12. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    το βλεπω να γινεται ενα μικρο kinky istories online το νημα and i like it