Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομοφυλοφιλία: Ας ανοιχτούμε επιτέλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. lotus

    lotus Silence

    Είναι που δεν υπάρχει γενναιότητα προς εσωτερική αναζήτηση και που στα "δώρα" εντυπωσιάζει περισσότερο το περιτύλγμα  
    Γιατί καλά τα είπε ο αρχαίος ημών πρόγονος τα πάντα ρέουν και μάλιστα η κίνηση είναι διακριτή  
    Ότι εμείς όχι μόνο δεν θέλουμε να το δούμε αλλά βάζουμε και εμπόδια στη ροή ....  
     
  2. Απο εδω το φερνουμε, απο εκει το παμε, τελικα δεν ανοιγομαστε! Αν διαβασει κανεις ολο το νημα θα νομισει οτι μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου οι lgbti που συμμετεχουν στη συζητηση...
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Και με το δίκιο τους ...
     
  4. Oποτε το νημα δεν πετυχε τον σκοπο του, ως τωρα τουλαχιστον!
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κάποιοι gay τουρίστες -σύμφωνα με δήλωση Κενυάτη επίσημου- παρανοίχτηκαν.

    Αυτό και αν χρειάζεται θάρρος!!!!

     
     
  6. Aπο την εικονα δε φαινεται αν το παθητικο λιονταρι ειναι αρσενικο ή θηλυκο.....
     
  7. O'

    O' New Member

    Θα κάνω κι εγώ το βήμα να ανοιχτώ. Είχα ερωτικές επαφές μόνο με το αντρικό φύλο,αλλά για ένα μεγάλο διάστημα φαντασιωνομουν ερωτικα μια κοπελα. Μέχρι που αυτή η φαντασίωση έγινε πραγματικότητα και διαπίστωσα ότι με έλκουν σεξουαλικά εξίσου και τα δύο φυλα.   Ένιωσα πολύ όμορφα που επιτέλους άφησα τον εαυτό μου ελεύθερο
     
  8. Η ζωή είναι μικρή όταν δεν ζεις ελεύθερα με πάθος και πάθη, γίνεται και αφόρητη...
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Ολα ξεκινανε απο την αναγκη αγκιστρωσης στην ζωη... Αν μπορεις να θεωρησεις οτι σημερα ζεις την τελευταια σου μερα, η μερα σου θα ειναι πολυ καλυτερη και με λιγοτερους προβληματισμους....
     
  10. Γεια σας και από μένα
    Είμαι λιγο μπερδεμένος γιατί ενώ δεν μου αρέσουν οι άντρες (αραινοποι) μου αρέσουν πολύ οι shemale σε παθητικό ρόλο και οι γυναικες