Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οσο πιο μεγαλος ο πισινος τοσο το καλυτερο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 10 Ιανουαρίου 2017.

  1. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

                και πραγματικα αμα καπιος λεει οτι αφτο ειναι ασχημο τοτε μαγκα μου δεν ξερω τι φαση ζεις αλλα σιγουρα δεν τον εχεις βρεξει ποτε και ακομα πιστεβεις οτι στο σεχ ειναι ωρεο να πιγενεις με ανορεξικες τυπισες...
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα...
    Γιατί γενικεύεις;
    Απλα αποδεξου το, δεν αρέσουν σε ολους
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Προσωπικά στις φωτογραφίες παραπάνω δεν είδα κάτι άσχημο. Άλλωστε είναι όμορφα τα ζουμερά κορίτσια. Αλλά θα συμφωνήσω μαζί σου...ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα και δεν πρέπει να γενικεύουμε.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αν δεν μπορείς να καταλάβεις ποσο γελοίο είναι το νήμα, δεν νομίζω πως έχει νόημα η συζήτηση. Άκου εκεί παχουλές vs αναρεξικές. ΛοΛ.
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Και μένα είναι περισσότερο του γούστου μου απο τις πολύ αδύνατες γυναίκες, αλλά δε βρίσκω γιατί να προσβάλλουν οι μεν τους δε και τουμπαλιν
     
  6. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    περί γούστου κολοκυθόπιτα...  
     
  7. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Νομιζω καποια ατομα κανουν αγνο παρθενο flame...
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  9. Soraya

    Soraya Guest

    Ναι... Ενώ το νήμα ας πούμε με τίτλο "μετα τις βυζουμπες έρχονται οι κωλοχαραδρες ολε" είναι νηματαρα.....
    Η το άλλο το ομώνυμο "του κώλου ήρθε η εποχή του κωλου"
    Να πω κι αλλα η φτανει;;;;;;

    Ο άνθρωπος ανέβασε ένα νήμα. ...
    Έτσι γούσταρε έτσι το έκανε....
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χιουμοριστικά έχω ανεβάσει κ εγώ νήματα μα αυτό καταντά γελοίο, σιγά μην ντραπώ να το πω.
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    δεν εντοπίζω τπτ γελοίο. ....
    Διαβάζω απλά την σεξουαλική προτίμηση ενός συμφορουμιτη.
    Και οδηλω να σεβαστώ την αποχή του.
    Εφόσον δεν προσβάλει κανέναν.
    Υποθέτω πως έτσι λένε και οι κανονισμοί....
    Αν δεν κάνω λάθος  
    Οπότε δεν τίθεται θέμα ντροπής....
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι, δική του σεξουαλική προτίμηση, φυσικά, αλλά όχι να αφορίζει τον υπόλοιπο γυναικείο πληθυσμό, επειδή είναι αδύνατες ή το χειρότερο ανορεξικές, εκεί είναι η ένστασή μου.