Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οσο πιο μεγαλος ο πισινος τοσο το καλυτερο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 10 Ιανουαρίου 2017.

  1. carlos

    carlos New Member


    απο οτι φαινεται ναι...και καλα κανουν...
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ σε λίγο θα πούμε ότι είναι και υγεία το πάχος, οκ θενκς για την απάντηση.
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μα γιατί είσαι αντιδραστική ????
    Είπαμε, στην εποχή της αμφισβήτησης, ο καθένας ότι θέλει.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έλα μου ντε, προβλήματα που έχει ο κόζμος.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όχι δεν κάνεις λάθος.
    Έχω μία γνωστή που κάνει διδακτορικό στην Ολλανδία πάνω σε αυτό το ζήτημα.
    Στην Ελλάδα έχομε δρόμο όπως πάντα. Κάτι προσπαθούν να κάμνουν μερικές καθηγήτριες όπως Αθανασίου, Βαϊου, Γκαζούκα, Βουγιούκα... σε γενικότερο πλαίσιο σπουδών φύλου και μετά με βήματα χελώνας θα πάμε και στις εξειδικευμένες "fat studies".
     
  6. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Βρειτε τα με το σωμα σας ο καθενας/μια και αφηστε την ζωη να βρει τον δρομο της. Υπαρχουν πολλα γουστα εκει εξω. Δεν μηδενιζουμε κανεναν, δεν προσβαλουμε κανεναν.
     
  7. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

        GG και εχω και αλλα πολλα!
     
  8. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    Υγεια το παχος? αρα μας λες οτι αφτη που εχω βαλει ειναι χοντρη? και δεν ειναι υγειης? αμα ηταν η ζηλια ψωρα θα ειχε γεμισει ολη χωρα το ξερεις αφτο?
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωωω , μας έκανες την τιμή να απαντήσεις?

    Δε ζηλεύω την άποψή μου είπα, είτε την δέχεσαι είτε όχι, δε με αφορά.
     
  10. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    Και για αφτους που λενε οτι δεν οι πραγματικες γυναικες δεν εχουν τετια κατανομη βαρους ερωτιση αφτες ππου εχω ανεβασει σταδιακα δν ειναι πραγματικες γυναικες? και γενικως μια γυναικα γινετε να εχει σωστη κατανομη απλα οχι μονο με το να καθετε να τρωεει στο κρεβατι αλλα να πιγενει και γυμναστιριο ναι και ομως αμα μια γυναικα εχει παραπανο κυλα και πιγενει και γυμναστιριο το σωμα της γινετε καπως ετσι οπως αφτα που εχω ανεβασει! απλα για να ξερετε αα και αφτο παει και για οσους λενε οτι "ειναι πιο χοντρη απο το κανονικο αρα ειναι αρωστη" ΟΧΙ εσυ και ο καθε εσυ που το το λετε αφτο ειστε πιο αρωστοι και εχετε πιο πολλα προβληματα γιατι δεν πατε ποτε γυμναστιριο και παφα πουφ τα τσιγαρα και απλα ειστε 50 κιλα...αρα δεν εισαι υγειης
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Λες μλκίες, παραδέξου το. Εμένα προσωπικά δε μου αρέσει και τελειώνει εκεί, αν εσύ θες να το πας στο άλλο άκρο, δε θα ακολουθήσω.
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Θα χάσω την όραση μου....
    Ωωω θεοί.....
    Και μετά δεν θα έχω την υγειά μου...