Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οσο πιο μεγαλος ο πισινος τοσο το καλυτερο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 10 Ιανουαρίου 2017.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Παλιοτρολλ!!!
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δηλαδή αν σου ζητούσα πολύ πιο κοντινό,θα μου ανέβασες φώτο από κολονοσκοπηση;;;
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ένα παλιοτρόλ περίμενα να ακούσω και εγώ ο καημένος από το στόμα σου αλλά μου την είπες. Θα φταίει το καινούργιο μου αβατάρ που με παίρνεται όλοι στα σοβαρά μάλλον.

    Τώρα βέβαια για να πούμε και του στραβού το δίκαιο, στην κολονοσκόπηση αρχικά είχα το μυαλό μου αλλά μετά αναρωτήθηκα μήπως δεν εννοούσες κάτι πραγματικά κοντά οπότε θεώρησα σοφότερο να δημοσιεύσω την μέση κατάσταση.

    Στο μυαλό σου θα μας πεις κάποια στιγμή τι εικόνα έχεις?
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Όπως ήταν η δεύτερη που ανέβασες,αλλά σε ΛΙΓΟ πιο κοντινή.
    Αν σε εκείνη,η απόσταση κάμερας και κωλου ήταν πχ 3 μετρα,θα ήθελα μια φώτο παρόμοια αλλά με απόσταση 1 μέτρο.

    Παλιοτρολλ...με χρονοκαθυστερηση  
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ω! μα σε ευχαριστώ, το εκλαμβάνω ως τιμή το σχόλιο σου, αν και προέκυψε κατα παραγγελία. Κάτι σε πιο αυθόρμητο θα μου ήταν καλύτερο βέβαια.

    Λοιπόν στο θέμα μας,
    στην παρακάτω απεικόνιση έχουμε μία τυχαία ομάδα από κώλους από τους οποίους, κατόπιν προσεκτικής μελέτης, δύναται να προκύψουν συμπεράσματα περί συγκρίσεως μεγεθών και να διαφανεί, αν θέλεις με καλύτερο τρόπο, η σημασία αυτών στην διαμόρφωση της κοινής αισθητικής πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.

     

    Αν μελετήσουμε λοιπόν προσεκτικά τον τέταρτο από αριστερά κώλο (ή τον τρίτο από δεξιά αν αυτό είναι πιο βολικό) πάντα σε σχέση με το συνολικό σωματότυπο της ιδιοκτήτριας του και τον συγκρίνουμε με τον δεύτερο από αριστερά ( ή τον πέμπτο από δεξιά αν αυτό είναι πιο βολικό) επίσης σε σχέση με τον σωματότυπο της ιδιοκτήτριας τότε έχουμε μια καλή εικόνα του τι θεωρείται κοινώς όμορφο αισθητικά κωλαράκι σε αναγωγή με του τι θεωρείται κοινώς όμορφος αισθητικά κώλος.
     
    Last edited: 14 Ιανουαρίου 2017
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ακόμα μετράω αριστερά και δεξιά...
    Ευχαριστώ πάντως!
    Είχα αρχίσει να ανησυχώ πως έχω πρόβλημα επικοινωνίας.
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κατι εξισου σημαντικο της προσωπικής αισθητικής καθενός,ειναι η φιλοξενια.
    Γιατί,τι να τον κάνεις έναν κωλο του γούστου σου,αν είναι απροσπελαστος;
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εδώ έχω μια μικρή διαφωνία μαζί σου. Αφενός ένας όμορφος γυναικείος κώλος μπορεί να είναι τόσο όμορφος και τόσο αξιοθαύμαστος που μπορεί να έχει τον απλά και μόνο τον ρόλο του μπιμπελό στη ζωή κάποιου και αφετέρου ένας ωραίος κώλος μπορεί να είναι σημαντικός για την ανθρωπότητα ακόμη και χωρίς δικαιώματα προσπέλασης (read only permission). Η προσβασημότητα δεν αναιρεί ή αλλοιώνει την ομορφιά ενός κώλο ούτε είναι εξίσου σημαντική με αυτή κατα την γνώμη μου.

    Επίσης ας μην ξεχνάμε ότι ακόμη και ένας δύστροπος και ατίθασος και δύσκολος κώλος έχει την χάρη του.
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor


    Α, γειά σου... Αυτό λοιπόν που βλέπουμε δεν είναι κάτι που "βλέπουμε" per se...
    Εξαρτάται από πάαααρα πολλά πράματα, που προσλαμβάνουμε δευτερογενώς< χωρίς να αναφερόμαστε σε αυτά όταν εκφραζόμαστε στο αντικείμενο που έχουμε στο μυαλό μας σε πρώτο πλάνο...
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Παλι καλα που η διαφωνια ηταν μικρη...

    Δε διαφωνώ καθόλου με την άποψη σου πάνω στο θέμα.
    Ήταν λάθος η λέξη "καθενος".
    Ωστόσο,είμαι σίγουρη πως για κάποιους,η φιλοξενία είναι πολύ σημαντική.
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Για τους φυσιοδίφες των πωπών και των σωματότυπων κλπ κλπ...

                 
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αν μη τι άλλο έχετε πια υλικό για δεκάδες παρατηρήσεις...