Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οσο πιο μεγαλος ο πισινος τοσο το καλυτερο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 10 Ιανουαρίου 2017.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Ένας απροσπέλαστος κώλος είναι καλός, να τον κάνεις κορνίζα, να τον κρεμάσεις στον τοίχο και να τον καμαρώνεις.
    Κατάλαβες @dina ;
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πάνω που ημουν ετοιμη να παω με υφακι και να απαιτησω να τον χαζεύει μονο...
     
  3. espimain

    espimain Contributor

         
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Ξέρεις πόσες στολίζουν με δαντελένια βρακιά και φιογκάκια, τους ωραίους κώλους τους και τους καμαρώνουν μόνες, κορνιζαρισμένους στον τοίχο;
    Πολλές.
    Οι ίδιες ενίοτε κορνιζάρουν και το μουνί τους.
     
    Last edited: 14 Ιανουαρίου 2017
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έτσι είναι. Να θωρώ δηλαδή ένα ωραίο ανδρικό κωλαράκι σφιχτοδεμένο και χαρωπό και να μου αρχίζει (ο κάτοχος) τις παπαριές περί ανδρισμού και απροσπελασιμότητας;
    Ποτές  
     
    Last edited: 14 Ιανουαρίου 2017
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες


    Αγαπητοί μου συμφουρίτες,

    είναι το λιγότερο λυπηρό να αντιμετωπίζουμε ένα από τα πιο όμορφα σημεία του γυναικείου σώματος
    ως μία οπή με συγκεκριμένο λόγο ύπαρξης και χρήσης αναπαράγοντας και δίνοντας αξία με αυτό τον
    τρόπο σε φαλλοκρατικά, πατριαρχικά και ιστορικός καταπιεστικά στερεότυπα τα οποία σε τούτο εδώ
    τον δικτυακό τόπο προσπαθούμε μετά περισσούς σθένους να αποβάλουμε.

    Έχετε αναρωτηθεί ποτέ σεβαστοί μου συνομιλητές ποίο το εύρος της αισθητικής αξίας του κώλου στην
    ιστορία, την τέχνη και τον πολιτισμό του ανθρώπινου γένους; Νομίζω πως όχι. Και ερωτώμαι κυρίες
    και κύριοι, όταν ο Πραξιτέλης σμίλευε την χωρίστρα στα κωλομέρια της Αφροδίτης είχε στο μυαλό του
    όργια; Όταν ο Βιττόριο ντε Σίκα σκηνοθετούσε το απαράμιλλης ομορφιάς Ιταλικό κωλαράκι της Σοφίας
    Λόρεν είχε απώτερο σκοπό να την φυστηκώσει;

    Έχετε σκεφτεί μήπως το πολύ πιθανό ενδεχόμενο να έχετε πέσει θύματα της καταναλωτικής μάστιγας
    και της απεχθούς τάσης ταχυφαγίας των σύγχρονών καιρών που βιώνουμε με αποτέλεσμα την πλήρη
    απαξίωση, και χαρακτηριζόμενη το λιγότερο ως απερίσκεπτη από μεριάς σας, της θεσπέσιας και
    βαθύτατου νοήματος διαδικασίας γήτευσης του ατίθασου και ναζιάρικου κώλου. Ω! ναι αγαπητοί μου
    την γνωρίζω την άποψη σας, την έχω ακούσει άλλωστε υπερβολικά πολλές φορές στο παρελθόν, για
    τον σημερινό κωλοθηρευτή ο κώλος οφείλει να είναι εύκολο θήραμα αλλιώς κάδρο.

    Μόνο ένα έχω να πω και τούτο θέλω να σας μείνει, είστε επιφανειακοί.
    Ντροπή σας.
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μία διόρθωση ass μου επιτραπεί, λεπτές φτέρνες έχει, όχι όμως αστραγάλους.
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Χαίρε,βάθος αμετρητον!
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    δεδομένου πως δεν έχω το χάρισμα του απαράμιλλου χειρισμού του λόγου του διάττοντος διανοούμενου συμφορουμίτη και αφού αποδώσω τα εύσημα για το ανωτέρω έξοχο λογίδριο ,θα καταθέσω την ταπεινη μου συνδρομή προς ενίσχυσιν της αντίκρουσης των φαλλοκρατικών, πατριαρχικών και ιστορικώς καταπιεστικών στερεοτύπων του κώλου:

     
     
  10. espimain

    espimain Contributor

  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Νope..!

    Edit:
    Κάτι τα 126 κιλά της, κάτι το 1,74, κάτι τα τριανταφεύγα, κάτι η προοπτική, κάτι η μεσαία λεκάνη, ε αυτά τη κάνουν κομμάτι ζόρικια την εκτίμηση... Λογικό...
     
    Last edited: 14 Ιανουαρίου 2017
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Θα μπορούσε και να είναι και πάτος αμετρητον!