Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Τέτοιο είναι.
    Το άλλο είναι στις τσόντες.
     
  2. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Ειχα την κουβέντα αυτήν με μία φίλη μου εχθες.
    Βανιλλα ερωτικά η κοπέλα αλλά είναι κάτι το οποίο θέλει να ζήσει ως εμπειρία με τον σύντροφό της.
    Πολλοί άνθρωποι το φαντασιωνονται τελικά.
    Φανταζομαι πως θέλει ιδιαίτερη προσοχή αν γίνεται λήψη φαρμάκων (για κατάποση) ή αν υπάρχει κάποια ασθένεια- μικρόβια στα γεννητικά όργανα.
     
  3. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Το πιο κοντινό που έχω κάνει είναι στοματικό μετά που η άλλη είχε χρησιμοποιήσει το μπάνιο - ουσιαστικά δεν είναι καθόλου εμπειρία. Το έχω όμως φαντασίωση, οπότε...  
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Κάποτε ίσως το δοκιμάσουμε κ αυτό.
     
  5. veleros

    veleros New Member

    Ρε παιδια...μαρεσει πάρα πολύ! Ειδικα η αισθηση να νιωθεις μια γυναικα απο πανω σου όρθια, εσυ ξαπλωμενος ανασκελα αναμεσα στα πόδια της, να τη νιωθεις να χαλαρώνει και μετα αργα να σε κατουραει ενω σε κοιταζει... ειναι απιστευτο!
    Η μυρωδια, η αίσθηση των υγρων πανω σου, η γευση...νιωθεις τελειως έρμαιο των απόκρυφων φετιχιστικών της παρορμήσεων.

    Δυστυχώς λίγες το τολμουν. Δεν μπορώ να καταλάβω, γιατι είναι τοσο ταμπου ας πουμε πιο πολυ απο το πρωκτικο σεξ...
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Έχεις δίκιο δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά θα ήθελα πολύ. Αυτό είναι που λένε χρυσή βροχή?
     
  7. veleros

    veleros New Member

    Ναι..και είναι φοβερό! Απλά συγχωρέστε τον ενθουσιασμό μου... Ισως για κάποιους είναι αποκρουστικό. Αλλα ανν γίνει σωστα εκπέμπει πολύ δύναμη ερωτική και εξουσιαστική. Δυστυχως δεν εείχα πολλες εμπειρίες.
    Και οι γυναικες ίσως δύσκολα ανοίγονται σε αυτο.
    Μακαρι να προσθεσω περσσότερες εμπειρίες...
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Περιμένω εμπειρίες να αρχίσω κ εγώ να το γευομαι κ συμβουλές..στο εύχομαι! Κ να δώσεις οδηγίες τι να προσέξω αν μου έρθει κ.το δοκιμάσω.
     
  9. veleros

    veleros New Member

    Αρχικά δοκίμασε το χαλαρα πάνω στο σώμα σου. Νιώσε αν σου ταιριάζει και κατα πόσο σε διεγείρει. Το να σε κατουρήσει κάποια μεσα στο στόμα είναι διαφορετικά. Λογικά δεν υπάρχει κινδυνος παρα μονο αν παίρνει κάποια φαρμακευτικη αγωγη οποτε οι ουσιες ανιχνευονται εκει.
    Η μυρωδια συνδεεται και απο τις τροφες-υγρα που καταναλωνονται πριν.

    Νομίζω είναι υπεροχο να σε κατουραει μια γυναικα. Πραγματικα αν κάποια σκεφτεται ή το φαντασιωνεται θα ήθελα πολυ να το μοιραστει μαζι μου. Χωρις ντροπες, χωρις ταμπου.
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Στο εύχομαι πραγματικά.. Σίγουρα θα την βρεις. Δε ξέρω αν είχες ανάλογες εμπειρίες π σίγουρα θα είχεςστο παρελθόν.
     
  11. veleros

    veleros New Member

    Θελω πραγματικα να δοκιμασω τα ουρα οποιαδηποτε κοπελας μπαίνει εδω μεσα. Νομίζω είναι ο απολυτος ερωτισμος. Θα ήθελα πολυ να μάθω αν κάποια γυναικα έχει παρόμοιες φαντασιωσεις!
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ανάλογες εμπειρίες? Είχες? Πότε που?