Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Η καλύτερη και 1η φορά που μου συνέβη κάτι με ουρά ήταν με τη σύντροφο μου, η οποία ενώ είχαμε μόλις τελειώσει και οι δύο.. Ήμασταν πολύ χαλαροί, εγώ έτριβα το πέος μου επάνω στην κλειτορίδα της και εκείνη άρχισε να αφήνει τα ζεστά υγρά της επάνω μου...ήταν πρωτόγνωρο σαν εμπειρία και σούπερ καβλωτική!
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Με καυλωσες παλικάρι, @veleros που πήγες να πεις κάποια εμπειρία τι έγινε χάθηκες.
     
  3. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

           ...
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  4. Arkas

    Arkas Enjoy the silence

    Εγώ ενδιαφέρομαι πολύ να το κάνω πάντως
     
  5. Arkas

    Arkas Enjoy the silence

    Γειά σας.. Είναι εύκολο εδώ στην Ελλάδα να βρεις άτομα για να κάνεις ουρολαγνεια;; ς
     
  6. Όχι. Έξω κατουρανε πιο πολύ.
     
  7. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Δυστυχώς όχι. Ή είναι φοβισμένες πως θα τις κρίνουμε αρνητικά, ή φοβούνται να δοκιμάσουν, ποιός ξέρει;  
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

  9. Arkas

    Arkas Enjoy the silence

    Είναι λίγο μαλακια να φοβάσαι να δοκιμάσεις... Δε ξέρω βέβαια δε το έχω κάνει αλλά το θέλω
     
  10. mytoy

    mytoy New Member

  11. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Για μενα ισχυει αυτο που ισχυει στην φυση. Κατουρας για να μαρκαρεις την ιδιοκτησια σου. Απλο...
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Οντως νόστιμη η ουρολαγνεια.

    Ντρέπονται οι ντόπιες όμως πολυυυυυυ