Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    στειρα ουρα σημαινει οτι δεν εχουν μικροβια και ειναι 100% σωστο,φυσιολογικες συνθηκες ο @espimain εννοει οτι το ατομο ειναι υγιες.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Όλα αυτά που μας λες μπορεί να σου φαίνονται ασφαλή και αλάνθαστα αλλά το θέμα είναι ότι δεν έχεις και καμία σίγουρη απόδειξη ότι είναι έτσι. Γεγονός είναι ότι δεν έχουν καθολική ισχύ. Ότι πολλά kinks είναι και επικίνδυνα ανάλογα με συνθήκες κλπ, ισχύει. Αλλά με νουθεσίες δεν κάνεις τίποτα και το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι εσύ να μην κάνεις αυτά που σε φοβίζουν ή σε κάνουν επιφυλακτικό.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    α) είσαι μικροβιολόγος;

    β) Διόρθωσε την ορθογραφία σου, δυσκολεύομαι να διαβάσω το ποστ σου, κακό ειναι;
     
  4. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    μα το θεμα ειναι οτι τα ουρα δεν εχουν να κανουν αν το ατομο ειναι υγειες η οχι δεν μιλαω εγω για αφτο δεν λεω αμα καπιος εχει καπιο std λεω οτι τα ουρα φιλτραρουν ολα τα χιμικα και τα μικροβια που το νερο ι το φαγητο που καταναλονουμε και απο κει φιλτραρονται αμα εσυ πιεις αφτο το μιγμα το οπιο τα ουρα σου απεβαλαν ξαναβαζεις τα νεφρα σου να κανουν επι διο φορες τιν διαδικασια φιλτραρισματος η οπια θα εχει ωσ αποτελεσμα να καταστρεψει το νεφρο αμα δεν πιστεβετε εμενα για οπιον λογο θελετε γοογλαρετετο ι ρωτιστε καπιον γιατρο στιν κανονικη ζωη να σας πει 2-3 πραγματα! το κατουρα ειναι τα "σκουπιδια" του οργανισμου οπως και τα κοπρανα φαντασου λοιπον να βαζεις τα νεφρα σου να τα ξαναφιλτραρουν τι ζιμια τους κανεις..
     
  5. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    αποδειξη εχω διλαδη ειναι βασικη βιολογια τα πραγματα που λεω και εκπλισομαι οτι καπιοι απο σας αρνιστε να τα διτε τα πραγματα οπως ειναι ι απλα δεν τα ξερετε οπως και να εχει αφτα που λεω μπορει να στα πει και να στα επιβεβεωσει το ιντερνετ σε προτη δοση ι ενας γιατρος και θα δεις οτι εχω δικιο αλλα το θεμα δεν ειναι αν εγω εχω δικιο το θεμα ειναι οτι καπια πραγματα δεν ειναι σωστα λογο βιολογιας το γιατι το εξιγισα ειναι πραγματα τα οπια θα σε κανουν οχι εσενα προσοπικα γενικα μιλαω να περνεις φαρμακα ολη σου την ζωη και να εισαι σε ενα νοσοκομιο καθε δευτερη μερα...τωρα αν νομιζεις οτι εγω κατεβικα απο ενα βουνο και ειπα να πω τα δικαμου εδω οκ στο ιντερνετ ειμαστε ο καθενας μπορει να ειναι οτι θελει και να λεει οτι θελει αλλα αφτα που λεω εγω μπορεις να τα διαβασεις ι να τα ρωτισεις και σε εκσωτερικους συνδεσμους και ανθροπους...
     
  6. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    οχι διατροφολογος ειμαι αλλα καποια πραγματα δεν ειναι και επιστημη...

    Και να την διορθώσω οπως εκανα εδω τι αλλαξε?
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γίνεσαι κατανοητός, απλό δεν είναι; Ααα και που σαι δεν καταπίνουμε ούρα όλη την ώρα. Μόνο λεξικά και συνδέσμους μη βάλεις, χορτάσαμε γνώση. ;- )
     
  8. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    δεν ειχα σκοπο ετσι και αλλιως να βαλω συνδεσμους~! και να σου πω και για αφτο που ειπες

    Οταν τα νεφρα καθαριζουν τα ουρα και τα βγαζουν βγενει μαζι και οτι οξινο υπαρχει οπως σιμενει οτι καταναλοντας ξανα τα ιδια ουρα το p.h των ουρων που καταναλονεις ςσ δευτερη φορα ειναι πιο οξινα απο οτι ηταν οταν προτοβγηκαν αρα ακομα και η μια φορα προκαλει προβλημα γιατι τα νεφρα προσπαθουν να φιλτραρουν κατι πιο οξινο απο τι εχουν σινιθισει!! αρα αμα το κανεις 10-20 φορες το χασες το παιχνιδι!
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι αλλά μου πιάνετε όλα αυτά τα καυλιάρικα... νεφρά, μικροοργανισμοί, ανατομία, φυσιολογία... κι επαέ που ΄μαι δεν μπορώ να το παίξω.
     
     
  10. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Επίσης το αλκοόλ προκαλεί πρόβλημα στα νεφρά. Και η πρωτείνη. Και το τσιγάρο στους πνεύμονες. Και το κρέας με τα λιπίδια στη καρδιά και στα αγγεία. Και τα τηγανιτά το ίδιο.
    Και το καυσαέριο προκαλεί προβλήματα. Και το χλώριο στο νερό που πίνουμε. και,και...
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    η κατάποση των ούρων είναι μάι πολύ ωραία διαδικασία.

    υποτιμητική στο έπακρο και αυτό είνια που αξίζει.

    σιγά μην το σταματήσουμε.....
     
  12. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Η αισθηση του να σε κατουραει η γυναικα ειναι απιστευτη . Αυτος ο καυτος υγρος πιδακας ουρων ειναι το κατι αλλο . Σε απογειωνει .