Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Βασίλλης έχει νεύρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος gothman, στις 6 Αυγούστου 2007.

  1. tassos2455

    tassos2455 New Member

    ωραια η ιστορια.πολυ θα ηθελα να μας πεις και αλλες εμπειριες μαζι του...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Αν δεν εισαι ετοιμος απο μονος σου ποτε μην παρατησεις την οικογενεια σου!
    Εκει ειναι παντα το καταφυγιο σου! Μην κλεισεις ποτε αυτην την πορτα γιατι καποια στιγμη ισως χρειαστει να ζητησεις απο εκει βοηθεια! Για την σχολη σου και την καριερα σου δεν το συζητω, ουτε να το σκεφτεις να την αφησεις!
    Οσο για το οτι σε εβριζε δημοσια, υπαρχουν πολλοι ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν πως το ο,τι κανουμε μεσα σε 4 τοιχους αφορα εμας και οχι ολον τον κοσμο!
    Εχω σκλαβους και πιστεψε με με θεωρουν αφθαστη σαν Αφεντρα.
    Ομως οταν ειμαστε μαζι καπου εξω, ειμαστε φιλοι, μου την λενε αν χρειαστει η αν εχω αδικο, και πιστεψε με το εκτιμω πολυ αυτο!
    Ξερουν με λιγα λογια, πως ποτε δεν προκειτε να τους εκθεσω η να τους φερω σε δυσκολη θεση και το εκτιμουν αφανταστα.
    Αλλο το τι συμβαινει οταν κλειστουμε σε ενα δωματιο!
     
  3. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ο Βασίλλης έχει νεύρα

    Χαίρομαι που κάνεις αυτό τον διαχωρισμό Mirella.
    Σε τιμάει ιδιαίτερα.

    Καλό θα ήταν να το καταλάβαιναν περισσότερα άτομα,
    αλλά τι να γίνει.
     
  4. gaysubmissive

    gaysubmissive New Member

    Μιρελλα εισαι απλα θεα i couldn't agree more!!!