Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Ο/Η Κ δεν είναι γκόμενος-α"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 9 Νοεμβρίου 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μου αρέσει που γελάς... Μπράβο κάνει καλό.
    Στο ερώτημα σου έχω απαντήσει προ πολλού.... Τυγχάνει να ξέρω να διαβάζω αλλά και να γράφω..... Αν χρειαστείς βοήθεια, φώναξε.

    Αν δεν κάνει το χαμομηλακι, βοηθάει και η βαλεριανα. Εγώ πάντως το τσαγακι μου το ήπια.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Επειδή πολλά λέγονται, και (κάποια) γραπτά ακόμη μένουν, αναφέρονται παρακάτω μόνο οι περιπτώσεις όπου η νηματοθέτρια ξεκίνησε πρώτη προσωπική επιθέση σε ακολουθία γενικών τοποθετήσεων, να εικάσω σε ένδειξη δυσαρέσκιας.

    @espimain
    @Μαντλίν
    @gaby
    @tithon
    @estelwen, δεν έχω προϋπηρεσία γαμώ το
    @MauveDelastrange
    @Μυθοπλαστης
    @kinsha no onna
    @subwhat
    Θα κλείσω με το αγαπημένο μου, που δείχνει πραγματική ποιότητα, ως παρότρυνση προς την ίδια τη νηματοθέτρια:
     
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Το οτι ολα τα παραπανω αποτελουν απαντήσεις σε οφ τοπικ ή επιθέσεις παρέλειψες να γράψεις.. Ασε θα το κανω εγω αυριο γιατι τωρα ειλικρινά βαριέμαι  
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Νο νο, ήμουν επιμελής. Οι τοποθετήσεις που ανέφερα δεν είχαν προσωπικές επιθέσεις προς το πρόσωπό σου.
    Όλες ήταν γενικές.
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Αντικειμενικό σφάλμα, όσον αφορά εμένα. Ήταν ο τρόπος που αντέδρασες στο πρώτο ποστ μου στο νήμα αυτό, το οποίο, όπως και σου είπα, ήταν μόνον άποψη πάνω σε γραφόμενα και διόλου ad hominem. Ένα δείγμα του τρόπου που αντέδρασες, δηλαδή, διότι μου έσουρες κι άλλα  
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Το "γενικες" το λες εσυ γιατι δεν αφορουσαν εσενα. Η κρίση σου σε αυτό ειναι υποκειμενική οπως και η δικη μου.
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Καμία δεν αφορούσε εσένα προσωπικά ως άτομο. Αυτό φαίνεται να μην σου γίνεται κατανοητό. Άλλο η τοποθέτηση, άλλο το άτομο. Αντίθετα με τις δικές σου που ανέφερα.
     
  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αυτα τα λίγα για το πρωτο "αθώο" σου ποστ @gaby
    Το τί μου εσουρες εσύ είναι κατι σελίδες πισω..
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Σε αυτό το νήμα τοποθετήθηκα 4 φορές.
    3 σοβαρά και μια χιουμοριστικα.

    Απαιτώ να μαθω πως η συγκεκριμένη τοποθέτηση ήταν με οποιοδήποτε τρόπο επίθεση προς τη νηματοθετρια.

    Εάν πάλι δεν ήταν απαιτώ μια συγγνώμη δημόσια καθώς και την αφαίρεση της τοποθέτησης από το ποστ με τις "επιθέσεις" στο πρόσωπο σου @Brigitte .

    Από την άλλη αν το πρόβλημα σου ομως δεν ειναι το περιεχομενο της τιποθετησης αλλα ότι την έγραψα εγώ, ξύδι μόνο. Εκεί θα μείνει και θα ακολουθήσουν και άλλες. Ντοντ λαικ ιτ? Του μπάντ.

    Όσο εκφράζεσαι δημόσια το ίδιο θα ισχύει για όλους. Επίσης τόσα επιμορφωτικα έγραψες για όλους μας, γιατί δεν κάνεις μια βόλτα να τα διαβάσεις ξανά;

    Ελπίζω και εύχομαι να μην σβηστεί τίποτα. Από καμία μεριά. Να έχουμε να ανατρεχουμε στο μέλλον.

    Πολλά φιλιά από την παμπ.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Αυτά ήταν απόψεις, δεν είχαν απολύτως καμία αιχμή εναντίον σου, προσωπική ή άλλη. Επιχειρήματα είχαν. Δεν σου έχω σύρει τίποτα απολύτως, σε προσωπικό επίπεδο.
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ακομη δε βαρεθήκατε? Γελάνε και οι πέτρες  
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όντως, μεγάλο γέλιο έχει πέσει στο ανόργανο βασίλειο των πετρωμάτων.

    Έχουμε και λέμε, λέει η @gaby "κάποιοι θέλουν 'να το ζήσουν'", προσωπικό; χμμμ, όχι.
    Λέει μετά "τα γραπτά σας", το άτομό σου; χμμμ, όχι.
    Και τέλος "Αν λοιπόν θέλετε τον Κ γκόμενο και θέλει και ο Κ να γίνει γκόμενος ή ψέματα σύντροφος ή οτιδήποτε, τί λόγος πέφτει στους υπόλοιπους;", προσωπική επίθεση; χμμμ, όχι.

    Sorry, no cookie.
     
Thread Status:
Not open for further replies.