Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Ο/Η Κ δεν είναι γκόμενος-α"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 9 Νοεμβρίου 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Δυστυχώς δεν ειμαι Διαχειρηστρια για να κανω τα εντιτ μου και να τα εξαφανιζω ρε γαμωτη.. Δεν πειράζει ας εχεις εσυ αυτο το "πλεονέκτημα".

    Να ξεχαστει ποιο ακριβώς? Το δικο σας "δημιουργημα"? Γιατι σε πανω απο τις μισες σελιδες σας ανηκει ολοκληρωτικά. Εγω απλα ειμαι "φιλοξενουμενη".
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Για να λέμε και του στραβού το δίκιο...
    Ααα... Όλα κι όλα... Να τα λέμε κι αυτά...
    Όλα τα στραβά καρβέλια η νύφη μας τα φκιάνει..?
    Έτσι για να υπάρχει καταγραφή του γεγονότου, τυπικώς έστω...
    Δεν μπορώ να παραγνωρίσω το ότι από την στιγμή που τα πράματα με κάποια αφορμή άνοιξαν, μια χαρά πάνε, ώς ώφειλαν (χρονική άυξηση το ω χρυσά μου, με το παλιό) άλλωστε μεταξύ ενηλίκων...
    Κι ο καθείς με τα συμπεράσματά του, τα οποία ειρήσθω εν παρόδω, προσωπικώς δεν με απασχολούν...
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ενδείκνυται εδώ ένα σοφό σχόλιο:
     
  4. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    Το μοναδικό πραγματικά ανησυχητικό και θλιβερό σε αυτό το... νήμα... είναι ότι ακόμα δεν έχει κλειδωθεί. Από αυτό και μόνο νομίζω φαίνεται ότι κάποιοι απλά θέλουν να στάξουν χολή για να νιώσουν καλύτερα, και πρέπει αυτό να το δούμε ΟΛΟΙ.

     
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αντιθέτως ... Τα μεγάλα παιδγιά οφείλουν να αντιπαρατίθενται στο μέτρο της αντίληψής τους κατά το δοκούν. Μόνο καλές υπηρεσίες παρέχονται με αυτόν τον τρόπο...
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μέχρι στιγμής το μοναδικό που είδα να σβήνεται σ' αυτό το νήμα. Ήταν τα τραγούδια με τα στρουμφάκια που έβαζα.
    Ή είναι προσβλητικά ή κάποιος απεχθάνεται τον μπαρμπά στρούμφ και τ' άλλα στρουμφάκια.
    Τελικά ουδείς προφήτης στην "πατρίδα" του, α βρε στρουμφοχωριό χαχα... 



    Με τυχαία σειρά, @tithon, @gaby, @estelwen και όσοι/ες δεν διάβασα, είστε "αξιολάτρευτοι/ες".
    Είχα να βάλω τόσα like μαζεμένα δίχως να διαβάσω τις παπαριές που προκαλούσαν τις απαντήσεις που τα πήραν...απ' του Αγίου ποτέ.
    Καλό σας καφέ σαν ξυπνήστε... 
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να νιώθαν και καλύτερα, θα κάναμε και μια καλή πράξη, αλλά δεν νομίζω ότι τους φτάνει.
    Να κλειδωθεί? @zoeleene @zoeleene και πως κάποια παιζάκια θα "παίζουν" μετά?
    Άσε τα καλέ, είναι τόσο γλυκούτσικα, αν μη τι άλλο όσο ασχολούνται με δυο avatars ( εμένα και την @Brigitte ), δεν θάβονται μεταξύ τους.
    Πάλι καλά, αφού στο τέλος πάλι μεταξύ τους θα καταλήξουν χαχα.

    * Αγαπώ spiderman μεγάλος γκόμενος και πολύ Κ χαχα....  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος, ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος,

    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος
    γκόμενος


    Άποψή μου: ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος.
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Xρωσταω εναν καταλογο πρωτων επιθεσεων. Παμε να τα δουμε σιγα σιγα..

    Ολα τα παραπανω ηταν ενα μερος της πρωτης προσεγγισης του @espimain στο παρον νημα πριν καν εγω του μιλησω. Εγω του απαντησα μεταξυ αλλων αυτο το φοβερο και τρομερο που παρεθεσες  

    και τωρα σε αυτο σημειο μπορουν ολοι να "ξαναθυμηθουν" ποιος εκανε την αρχη μεταξυ εμου και espi  

    Του μπι κοντινιουντ..
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Η πρωτη επιθεση ηταν της Μad βλεπε #34

    Εδω να το πω ειρωνεια, επιθεση, προσβολη ή μια απ'ολα??

    Εγω αφου συγκρατηθηκα και συγκρατηθηκα και συγκρατηθηκα..... .....φτανω στο ποστ #71 να της πω το φοβερα προσβλητικο που παρεθεσες  

    Τα συμπερασματα για το ποιος ξεκινησε την επιθεση μεταξυ εμου και Μαντ δικα σας..

    Το μπι κοντινιουντ..
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Στο ποστ μου διευκρινίζω με σαφήνεια τι παραθέτω. Αναφέρω τις προσωπικές επιθέσεις που ξεκίνησες. Προσωπικό σημαίνει στο άτομο, όχι στις γραπτές τοποθετήσεις. Πάμε να δούμε λοιπον.

    "Όποια ψάχνει γκόμενο, γκόμενο θα βρεί". Προσωπικό; Μπα. Αν ακούσεις "όποιος βιάζεται σκοντάφτει" μιλάνε για σένα;

    "Αν τώρα κάποια βρήκε ένα κίνκι γκόμενο και γουστάρει τις σφαλιάρες που τις δίνει να τις ονοματίζει D/s και τον γκόμενο Κυρίαρχο, με γεια της και χαρά της. Έτσι είναι αφού έτσι νομίζει. Δεν θα απολογηθώ και γιατί πιστεύω ότι κάνει λάθος."
    Προσωπικό; Ματαμπά. Αναφέρεται σε σένα; Μόνο αν πιστεύεις ότι έχεις κίνκι γκόμενο, και αυτό το ξέρεις μόνο εσύ και κανείς άλλος, δεν ενδιαφέρει επίσης κανέναν άλλον.

    Οι απαντήσεις σου χρειάζεται να είναι συναφείς με το ποστ μου.

    Still no cookie.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Καλά το έχασες, το τι θεωρείς εσύ προσβλητικό και τι όχι κρίνε μόνη σου, αυτά που λέω, ξέρω πολύ καλά γιατί τα λέω, δε χρειάζομαι μεταφραστή.

    Σταμάτα να μας χαρακτηρίζεις, είναι φανερό πλέον, ότι το κάνεις μόνο κ μόνο γιατί δεν αντέχεις και δεν έχεις την απαραίτητη προσοχή/ αποδοχή από το φόρουμ, λυπάμαι.

    Κοντινιου και άσε εμάς να σπάμε πλάκα.-


    Ο Κ ΔΕΝ είναι γκόμενος.
     
Thread Status:
Not open for further replies.