Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο Κύριός μου ασχολείται και με άλλη σκλάβα - πως νιώθω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος G_E, στις 19 Οκτωβρίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Μία ενδιαφέρουσα αντίστιξη που θα μπορούσε και να είναι φανταστικό σενάριο, πλην, είναι οι ιστορίες της καθημερινότητας:
    " Η σκλάβα μου ασχολείται και με άλλο Κύριο-πως νιώθω;"
     
  2. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    αυτό δεν απαγορεύεται ?  
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Ναι .. εκτός αν το θέλει ο Κύριος.
     
     
  4. maria72

    maria72 The white version

    Αμα είσαι σε φαση παιχνιδι και δεν υπαρχουν βαθια συναισθηματα κάνει ο καθένας οτι τον ευχαριστεί. Κανένα πρόβλημα.
    Αμα όμως εισαι ερωτευμένος πως γίνεται να θέλεις να μοιραστεις τον ανθρωπό σου με οποιονδηποτε?
    Ειναι σαν να μην σέβεσαι αυτό το μοναδικό και τόσο υψηλής ποιότητας αίσθημα που σαν από θαύμα βρηκε τον τρόπο να μεγαλώσει στην καρδιά σου, να προσπαθεις να το συρρικνώσεις και να το υποβιβάσεις σε κατι που δεν εχει σημασία επειδή ειναι γνωριμο και ελεγχόμενο. Φοβος δηλαδη....για σκέψου το
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αν η Κ μου ασχοληθεί και με άλλο σκλάβο ,απλα δεν μου πέφτει λόγος (ούτε θα τολμούσα φυσικά να πω τίποτα ).Το βρίσκω άτοπο να εχω γνώμη ,απλα και μόνο λόγο του status μου .
     
  6. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Εγω παλι δε καταλαβαινω γιατι γινεται αυτο.... δε μιλαω για παιχνιδι.... αλλα για σχεση....

    σημαινει πως εγω δεν τον καλυπτω... και τοτε αρχιζουν και λειτουργουν αυτα τα απαισια κουτακια μου... εκλογικευω το συναισθημα, απομακρυνομαι και μολις νιωσω ετοιμη φευγω διακριτικα....
     
  7. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Πέστα Χρυσόστομη....  
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    υ : - Ουφ, επιτέλους, ξεκούραση, τσιγαρο κτλ-  
     
    Last edited: 19 Απριλίου 2017
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πέραν του θεωρητικού, έχει πάρα πολύ ενδιαφέρον ως γεγονός...
    Διγιότι το μυαλό των ανθρώπωνε κάνει τσαλίμια...
    Και βρίσκει ό,τι ξέρει και δεν ξέρει για να το κάνει όταν θέλει να το κάνει...
    Μού έχει τύχει... Εξαιρετική μαζοχίστρια..!
    Μην ανησυχείτε, δεν είναι εδώ, δεν είναι η δικιά σας...

    (Και δεν έγινε ποτέ αντιληπτή)...
     
  10. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    Να του βγάλεις τα ματάκια...ισως;;;;
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Tο νήμα αυτό έχει σοβαρές και ενδιαφέρουσες τοποθετήσεις. Διαβάστε, συμφωνήστε, διαφωνήστε, μην το γαμάτε όμως, είναι κρίμα.
     
    Last edited: 19 Απριλίου 2017
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θα μας πληρώσεις το σχολείο στα γεράματα μας @estelwen ή να μην συμμετέχουμε καθόλου ; Τι προτείνεις ;