Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ο μαζοχισμός είναι ναρκωτικό??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος katerina, στις 13 Μαρτίου 2011.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν εχει σαδιστικές τάσεις?.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Μηπως το περιελαβα αυτο?
     
  3. katerina

    katerina Regular Member

    Την ανοχη σας που θα κανω quote στον καθενα ξεχωριστα, αλλα τοσα χρονια εδω μεσα ακομα δεν ξερω πως γινεται το multi-quote  

    Η Κατερινα ρωταει πως να εκτονωσει το υ την αναγκη του για πονο σωματικο. Χωρις να κανει τον Κ εργαλειο της εφοσον δεν ειναι σαδιστης.
     
  4. katerina

    katerina Regular Member

    ω συμφωνω !  
     
  5. katerina

    katerina Regular Member

    Δεν του αρεσει, και δεν νομιζω πως υπαρχει υ που θα ηθελε ποτέ να νιωσει οτι ο Κ το κανει για εκεινη....
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ναι όντως κι εγώ νομίζω πως δεν υπάρχει τέτοια υ  

    Ο λόγος που έκανα την ερώτηση είναι γιατί θεωρώ ότι υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο "δεν αρέσει στον Κ" απλώς και στο "για κάποιο λόγο δεν θέλει να το κάνει".
    Και στο Αφεντικό δεν αρέσει ο σαδισμός, μάλιστα θεωρεί ένδειξη ποιότητας συναισθημάτων το να μην του βγαίνει σαδισμός και επιθυμία τέτοια.
    Αλλά επίσης θεωρεί ότι η ικανοποίηση του μαζοχισμού μιας υ είναι κάτι όχι καλό.
    Επομένως δεν θα με άφηνε, ακόμη και αν εγώ ήμουν μαζοχίστρια να ικανοποιήσω κάπως την ροπή μου αυτή.
    Και βρίσκω διαφορά από το να μην Του άρεσε απλώς  
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Το όποιο θέμα δεν είναι στους άλλους, είναι σε εμάς...
    Όταν λοιπόν το βάνουμε το θέμα κάτω και το μπανίσουμε αρχοντικά με γέλια και με κλάματα και με απ' όλα, πολύ ωραία θάμαστε...
    Μπορούμε να πάρουμε και όσες βοήθειες του κοινού γουστάρουμε...
    Κάτι δηλαδή σαν κι αυτό που επιχειρείς εδώ.
    Καλά το πας, μα να μη ξεχνάς πως ψάχνεις εσένα, όχι τση άλλοι...
    Χαλαρά...!
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @katerina

    Οπότε λοιπόν το θέμα δεν είναι μηχανικό τύπου "ο κάπας δεν βαράει, έχει χαλάσει το πρόγραμμα "ξύλο", το "υποταγή" μια χαρά είναι, να το στείλω να του φτιάκουν την πλακέτα".
    Είναι πως "αγοράσαμε" κακό "πλυντήριο" όχι γιατί δεν είχαμε τα φράγκα, αλλά επειδή είπαμε ζαβά στον πωλητή τις ανάγκες μας, δηλαδή αντι να πούμε "βάζω δυο μπουγάδες την ημέρα και βαριέμαι να τις απλώνω" είπαμε πως "μου αρέσουν τα μικρά πλυντήρια που να ταιριάζουν με το χρώμα της αποθήκης που είναι μπεζάκι".
    Πρέπει κατ΄αρχάς να είσαι πολύ χαρούμενη που έχεις πλυντήριο ρούχων και όχι πιάτων ή στη χειρότερη περίπτωση κανά σαμπγούφερ...
    Ξες ποιος είναι ο πωλητής εν προκειμένω..? Η Κατερίιιιιναααα...
    Που μιλάει και τρεις γλώσσες, αλλά δυσκολεύεται να πει τι πλυντήριο θέλει...
    Ουρτ μαρ' συ...
    Λάλα το παιδί μου, κι αν δεν μπορείς να το λαλήσεις, τραγούδα το, κι αν αυτό δεν φτάνει, χόρεψέ το (γιου νόου χάου), εεεε?
    Ναι..!!!
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @sokolata -aaaaaaaaa....
     
  10. katerina

    katerina Regular Member

    Το πλυντηριο ειναι τρικαλο! Κοπιασαμε τα μαλα να το βρουμε, και πληρωσαμε της μετριτοις!
    5...αλλα, λεω να το χoρεψω (i do)!
    Tο διακροτημα ειναι σε αλλα χερια...
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό το διακρότημα... όλα τα λεφτά..!
     
  12. katerina

    katerina Regular Member

    Τι εννοεις ? Τι σε εντυπωσιασε τοσο?